Interiér kúpeľne v čierno-bielych tónoch 5m2. m.

V štúdiu Mio vyvinuli minimalistický dizajn pre kúpeľňu v čiernej a bielej farbe, ktorý porazil kontrastné kombinácie týchto farieb - antagonistov. Takéto interiéry sú však jednoducho odsúdené na úspech. Sú pomerne jednoduché na výzdobu, hlavná podmienka - presný výber ďalších farieb. Najdôležitejším pravidlom pre vytváranie takýchto interiérov je dodržiavanie zákonov harmónie.

Drevená vaňa

Drevená vaňa je stále vzácna položka v našich apartmánoch, ale mali by ste sa na ňu ešte bližšie pozrieť: jedinečné vlastnosti dreva môžu nielen ozdobiť kúpeľňu, ale aj nezabudnuteľný pocit pri umývaní. Technológia Na vytvorenie drevených kúpeľov sa používajú len drahé a vzácne dreviny, ktoré sú odolné voči vlhkosti.

Interiérový dizajn s rohovou vaňou

Kúpele v našich moderných domoch nie sú luxusom, ale nutnosťou, preto aj v najmenších bytoch architekti hľadajú možnosť umiestniť tento potrebný objekt. Bohužiaľ, priestor priestorov vyhradených na jeho inštaláciu je zvyčajne malý, takže dizajnéri spravidla vytvárajú interiéry s uhlovou kúpeľňou - to šetrí priestor a umožňuje využiť priestor na maximum.

Kúpeľňový dizajn v bielych farbách 10m2. m.

Kúpeľňa v bielych farbách vyzerá ešte väčšia a priestrannejšia, pretože skladovacie systémy sú usporiadané veľmi starostlivo a bez toho, aby zaberali veľa miesta, napriek tomu obsahujú všetko potrebné. Na bielom pozadí, vizuálne rozširujúce miestnosť a slúžiace ako hlavná, je textúra dreva v podlahovom krytí obzvlášť jasne zakreslená v detailoch nábytku a slúži ako dekoratívny prvok.

Modrý dizajn kúpeľne

Psychológovia odporúčajú použiť modrú farbu v interiéri v tých prípadoch, keď potrebujete upokojiť a získať dôveru v seba. Nebojte sa, že modrá kúpeľňa vyjde z módy - to je klasické rozhodnutie, vždy relevantné. Kúpeľňa v modrých farbách môže byť svetlá alebo tmavá, svetlá alebo pastelová - to všetko závisí od vašich preferencií.

Kúpeľňa v škandinávskom štýle

Hlavnými vlastnosťami kúpeľne v škandinávskom štýle sú použitie prírodných materiálov, prevaha bielych, jednoduchých geometrických tvarov. Vo všeobecnosti sa tento smer v dizajne vyznačuje maximálnou funkčnosťou, ktorá je obzvlášť dôležitá pre kompaktné miestnosti a na prvom mieste - toalety.

Loftový štýl v kúpeľni

Vlastnosti Loft v kúpeľni zahŕňa použitie priemyselných motívov: hrubé materiály, nie omietnuté, bez dokončenia steny, možno dokonca holé betónové povrchy. Ak sú - v poriadku. Nie - je potrebné ich vytvoriť a tu je povolené používať imitácie: umelé tehly na murivo, špeciálne starnúce omietky, dokonca aj tapetu „ako stará tehla“.

Interiérový dizajn krásna kúpeľňa 8 m2. m.

Návrh kúpeľne je 8m2. Používali drevené a porcelánové kameniny: vytvárajú pocit čistoty, tepla a pridávajú do interiéru poznámky ekologického štýlu. Jedna zo stien je dyhovaná tikom, stromom, ktorý sa vôbec nebojí vlhkosti a z ktorého sa od nepamäti vyrábajú paluby lodí. Je veľmi trvanlivý, odolný voči vlhkosti a veľmi krásny materiál.

Minimalizmus štýl v kúpeľni: funkcie, foto

Tento štýl, ktorý je pripojený k kúpeľni, vám umožňuje ponechať maximálny voľný priestor, vyhnúť sa preplneniu a zároveň mať štýlový priestor pre hygienické procedúry, v ktorých je príjemné a ktoré je pohodlné na používanie. Minimalita v kúpeľni je jednoduchá forma, svetlé odtiene, pocit čistoty a sviežosti.

Tyrkysová farba v kúpeľni 4,5 štvorcových. m.

Ale dizajnéri išli nezvyčajným spôsobom a vytvorili jedinečnú tyrkysovú farbu. Bola to táto farba, jej hlboký, bohatý tón, ktorý robil kúpeľňu zaujímavou pre vnímanie a nečakane útulný. Okrem toho tento odtieň pripomína farbu mora, čo spôsobuje príjemné asociácie. Tyrkysová kúpeľňa má pravidelnú veľkosť nie viac ako štyri a pol štvorcových metrov.

Luxusná baroková kúpeľňa

Je v tomto štýle, že všetky izby v byte sú udržiavané, bez toho, aby bola vylúčená miestnosť na kúpanie. Jeho obrovské námestie podľa moderných štandardov umožnilo vybaviť naozaj luxusnú izbu, v ktorej si môžete nielen oddýchnuť a vykúpať sa, ale tiež si ľahnúť pri krbe na elegantnej pohovke, označiť ju, meditovať v tichu živým ohňom.

Dizajn veľkej kúpeľne 12m2. m.

Ak chcete vytvoriť krásny interiér kúpeľne, oba prírodné materiály boli použité na to, aby miestnosti a pôvab, rovnako ako moderné, high-tech, bez ktorých nie je možné vytvoriť pohodlné bývanie teraz. Do prvej skupiny patril prírodný mramor a travertín, ako aj dubová dyha.

Hnedý dizajn kúpeľne

Na dekoráciu sa použili tri základné tóny dlaždíc: svetlo béžová na stenách, trochu tmavšia na podlahe a ľahký odtieň kávy na dlaždice nad vaňou. Všetky tri farby sú logicky odvodené od seba, dopĺňajú sa a navzájom sa podporujú. Hlavnou výzdobou béžovo-hnedej kúpeľne je výklenok nad kúpeľňou, do ktorej môžete vložiť kozmetiku alebo dať uterák.

Design lila kúpeľne: funkcie, fotografie

Pre mnohé národy sveta je to farba komunikácie s mimozemskými silami, hinduisti obdarujú fialovou najvyššiu čakru, ktorá spája človeka s Bohom. V každom prípade, dizajn lila kúpeľňa môže byť nádherné, romantické, jemné, a vytvoriť atmosféru tajomstva, ktorá prispieva k snom. Dekorátori vedia, že existuje veľa odtieňov lila, zároveň sa môžu týkať teplých aj studených farieb.

Interiér malej kúpeľne 4 námestie. m.

Hlavným materiálom použitým vo výzdobe je šedý kameň, z ktorého je vybudovaná zaujímavá stavba, ktorá začína pod umývadlom a končí na strope. Svietidlá sú zabudované do hornej časti, spodná je polica na ukladanie potrebných vecí. Stredná časť je základňa pre drez, pod ktorým je polica na uloženie uterákov a pod ňou sú závesy, na ktoré môžete zavesiť mokrú bielizeň.

Klasický štýl kúpeľne: funkcie, foto

Hlavnými technikami klasického štýlu sú použitie obmedzených tónov, biela, šedá a čierna ako základ, prírodné materiály ako znak pevnosti a sily, tradičné formy nábytku a sanitárnej keramiky, „klasické“ usporiadanie, ktoré eliminuje avantgardné riešenia. Takáto kúpeľňa je vždy elegantná, pokojná, je príjemné byť v nej.

Malá kúpeľňa so sprchovacím kútom 3 m2. m.

A zmyslom nie je len, aby sa zmestili všetky potrebné vodoinštalačné zariadenia na malé námestie, a dokonca aj práčka - to bolo predpokladal, že by mali byť uložené zásoby detergentov a iných potrieb pre domácnosť, pretože nie je pre nich iné miesto v malom byte. Rozloženie Jedna zo stien v kúpeľni 3 námestie.

Biela kúpeľňa dizajn: funkcie, foto

Napokon, biela je dokonale kombinovaná so všetkými ostatnými farbami, čo dáva možnosť kedykoľvek zmeniť interiér na chuť a náladu jednoduchou výmenou dekoratívnych prvkov a doplnkov. Psychologický vplyv Duchovná a fyzická čistota - takéto združenia sú tvorené kúpeľňou v bielej farbe.

Kúpeľňa v béžových tónoch: funkcie, foto

Béžová vyzerá skvele v monochromatickej kúpeľni, kde sa používajú len jej odtiene rôznej sýtosti. Dokonale kombinuje béžovú farbu s inými farbami, či už v dosahu alebo v kontraste. Okrem toho, béžová odkazuje na teplé farby, čo znamená, že kúpeľňa bude útulný a ako by osvetlené slnkom.

Interiér kúpeľne Provence: funkcie, foto

V dizajne kúpeľne v štýle Provence je tiež veľmi dôležité zabezpečiť vysoko kvalitné osvetlenie, pretože južné Francúzsko v lete zaplavené jasným slnkom. Materiály Steny sú zdobené dekoratívnymi omietkami alebo maľovanými. Je možné dokončiť panely z dreva alebo svetlých odtieňov. Zvláštne kúzlo je dané do kúpeľne oknami, charakteristické pre tento štýl.