Diy kúpeľ mat

Robiť si vlastnú kúpeľňu s obyčajnými morskými kameňmi alebo riečnymi kamienkami je neuveriteľne jednoduché a jednoduché. Ak chcete urobiť koberec z kameňov, budete potrebovať: 1. Gumová základňa (gumená rohož alebo kus gumy správnej veľkosti). Hlavná vec je odolnosť voči vode. 2. Odolné univerzálne lepidlo.

Jednoduchý nápad na kvetinu v papierovom hrnci.

Radi Vás poteší ďalšou jarnou kompozíciou pre interiér! Ak chcete urobiť kvetinu v papierovej nádobe, budete potrebovať: akúkoľvek rastlinu v hrnci, pôdu, ľanovú handričku, nôž, lepidlo, mach, kartón na papierové mlieko. Pomocou nôžky vyrežte z hornej 1/3 kartónu na mlieko. Roztrhajte / narezajte hrubú bielizeň na prúžky (y) 4 - 5 cm široké a prilepte na krabičku lepidlom.

Ako si vyrobiť úložný box pre seba?

V našom článku sa dozviete, ako vytvoriť krabicu na skladovanie vlastnými rukami. Výrobná technológia je veľmi jednoduchá, takže začnime. Predtým, ako začnete, pripravte všetko, čo potrebujete, a to: kartónová krabica požadovaného objemu, kus látky (je lepšie si vybrať v prospech hustého materiálu), lepidlo, PVA alebo iné, na lepenie textílie a papiera.

Felt koberec to urobiť sám

Svojimi rukami prinášame rôzne odrody: učíme sa, ako urobiť plstený koberec. Ak vaša duša žiada o niečo originálne a teplé v očakávaní zimy a zimy, potom by ste mali premýšľať o tomto cítenom koberci. Štýlová a svetlá výzdoba pre domácnosť pritiahne pozornosť tých, ktorí neustále hľadajú originálne dekoratívne prvky a ručne vyrábaných milencov.

Tvorba mäkké pohovky vlastnými rukami

Nie je nutné chodiť do obchodu na stoličku alebo stoličku, ak váš interiér nemá dostatok sedadiel. Vy sa môžete postarať o vytvorenie originálneho kusu nábytku, napríklad vytvoriť vlastné pohovky. Sú pohodlné sedieť pred televízorom alebo si ľahnúť na čítanie knihy. Ako šiť osmanské vlastnými rukami, povieme v našom článku.

Ako šiť pohovku vlastnými rukami?

Zrieďte interiér, spríjemnite si miestnosť - veľmi jednoduchá. To vám pomôže multi-farebné mäkké, pohodlné, a čo je najdôležitejšie, exkluzívne osmanské z našej hlavnej triedy. Odporúčame Vám, aby ste sa zoznámili s extrémne jednoduchou technikou na výrobu svetlej domácej pohovky. Ako urobiť pohovku vlastnými rukami? Jednoduché!

Návod na vytvorenie vankúšov zo saténových stuh

Zdobenie interiéru a vytváranie niečoho vlastnými rukami nie je vôbec ťažké, ak máte jasné a podrobné pokyny, voľný čas a potrebné materiály. Ponúkame Vám originálny nápad na zdobenie vankúšov zo stuh. Neobvyklosť takéhoto vankúša bude v materiáli na výrobu, vytvoríme vankúšový kryt saténových stuh.

Ako si vyrobiť koberec?

Je vždy príjemné urobiť niečo s vlastnými rukami pre váš interiér! Koniec koncov, vytvoríte niečo, čo nie je možné nájsť v niekom inom, niečo jedinečné, vložiť všetku svoju dušu do práce. Dnes ste pozvaní na schému, ako urobiť koberec pompon. Schéma je veľmi jednoduchá, ale najprv musíte zistiť, ako urobiť pom-pom.

Čo možno urobiť zo zvyškov tapiet vlastnými rukami?

Čo možno urobiť zo zvyškov tapety? Reklama Často zvyšky tapety zostali v rezerve, v prípade, že potrebujete niečo lepiť alebo odniesť vôbec do krajiny. Väčšinu času roliach leží na horných policiach alebo v špajzi, pričom zaberá priestor. Interiér však môžete urobiť kreatívnym a neobvyklým vlastnými rukami z toho, čo zostalo po oprave.

Ako urobiť obrazovku domu vlastnými rukami?

Ponúkame vám krok za krokom návod, ako vytvoriť obrazovku vlastnými rukami. Niekedy je situácia, keď je potrebné miestnosť umelo rozdeliť, napríklad izolovať pracovnú plochu od postele alebo vytvoriť bariéru pred svetlom detskej postieľky. V tomto prípade nie je nutné robiť opravy a stavať priečky, nie je nutné ani kupovať skriňu alebo záclony, problém môžete vyriešiť pomocou tohto nezaslúženého kusu nábytku ako obrazovky domu.

Hojdacia sieť na záhradníctvo, návod na výrobu

Ako urobiť hojdacia sieť vlastnými rukami, vám povieme nižšie v podrobných pokynoch. Naučíte sa šiť obojstrannú hojdaciu sieť s rozmermi 200x85 cm.Ako šiť krásnu hojdaciu sieť - používajte pár kontrastných látok pre obe strany. Na vytvorenie bilaterálnej hojdacej siete pre záhradu budeme potrebovať množstvo nástrojov a materiálov: kus látky na nesprávnej strane (Farba 1: 200 × 90 cm) a na prednej (Farba 2: 212 × 90 cm) tkaniny; dve pásky s hustou tkaninou v tóne (90 × 13 cm); dvadsať identických obdĺžnikov z hlavnej textílie (18 × 11 cm); silná šnúra (ľan); dve lišty 90 cm; šijací stroj; nožnice; ihly; lepidlo "pavučina"; vlákno na zápas; vŕtačka; ceruzkou.

Originálny vešiak na chodbe vlastnými rukami

Originálny vešiak na šaty v chodbe je možné kúpiť v obchode s nábytkom, ale je to oveľa zaujímavejšie a praktickejšie. Vešiak môže byť vyrobený vo forme stromu, kde oblečenie, klobúky a dáždniky budú na jeho konáre vyzerať skvele. V predajniach nábytku je výber vešiakov obrovský, samozrejme si môžete vybrať záves v tvare a farbe, ktorá vyhovuje všetkým potrebám Vášho interiéru.

Polstrovaná stolička z pneumatík si to urobíte sami

Pre výrobu pohovky z pneumatiky vlastnými rukami, potrebujeme: novú alebo použitú pneumatiku; 2 krúžky s hrúbkou 6 mm, s priemerom 55 cm; šesť skrutiek; punč; skrutkovač; lepidlo alebo super lepidlo; šnúra dlhá 5 m, hrúbka 10 mm; handrička na čistenie pneumatík; nožnice; lak; kefu. Krok 1. Pneumatiky nečistoty vyčistite suchou handričkou, ak je pneumatika veľmi znečistená, umyte ju a nechajte uschnúť.

Veľké papierové kvety vyrobené z vlnitého papiera

Je veľmi ľahké urobiť papierové kvety z vlnitého papiera vlastnými rukami. Vďaka tejto technike je možné vytvoriť celé kytice originálnych kvetov. Ozdobte ich svojím domom alebo záhradou a potešte svoju domácnosť. Ak chcete vytvoriť veľké farby vlnitého papiera, budete musieť zakúpiť: Reklamné listy z viacfarebného vlnitého papiera (počet listov 6-8 kusov, veľkosť 50x80 centimetrov); papierové spony v množstve rovnajúcom sa listom papiera (6-8 kusov); papierové nožnice; mäkký tenký drôt.

Ako urobiť strom šťastia vlastnými rukami?

Matica topiary môže nahradiť ako známy kvetináč a aranžovanie kvetov v tradičnej vázy v interiéri. Táto dekorácia je vhodná najmä pre milovníkov rustikálneho, škandinávskeho, eko a ďalších "prírodných" štýlov. Urobiť strom šťastia vlastnými rukami nie je ťažké, ak dodržiavate správnu konzistenciu v práci a presnosť.

Zdobenie slnečného zrkadla si to urobte sami

Ak chcete vytvoriť jasný prízvuk v interiéri, aby to individualitu, môžete použiť taký populárny dizajn metóda ako zdobenie zrkadlo. Pomocou malého okrúhleho zrkadla vytvorte expresívne zrkadlové zloženie s vlastnými rukami. Takáto dekorácia môže vyzerať odlišne v závislosti od toho, čo sa používa na zdobenie zrkadla.

Urob si to sám

Ak chcete, aby police na stene v byte, kde sa nachádzajú knihy alebo suveníry z diaľkových ciest, našli svoje miesto, musíte mať nasledovné: 2 dosky veľkosti, ktorú potrebujete (napríklad 75x30 cm), 4 kožené opasky, ktorých dĺžka je približne rovná dĺžke dosiek, 4 krátke a rovnaké dlhé skrutky s plastovými hmoždinkami, nožom, pravítkom, vŕtačkou, nástrojom na určenie horizontálnej (úrovne).

Pirát drevené truhly to urobiť sami

Ak chcete, aby drevená truhla s vlastnými rukami, budete potrebovať: Reklamný nábytok panel; píla; dvojzložkové lepidlo; tmel (na spracovanie dreva); farba (najlepšie akryl, farba - karamel, hnedá, čierna, biela); zlatý prášok; špeciálna stierka na simulovanie rezu stromu; múka, mlieko, malý včelí vosk; šablónu z papiera alebo plastu s vhodným obrazom; lepidlo na zlato, ako aj na zlato; silné lano; vŕtačka, tryska na vŕtanie "peria"; Nábytkové valce; Kožené opasky; závesy dverí.

Ako urobiť koberec z uzáverov?

Materiály Ak chcete urobiť korkový koberec, musíte najprv akumulovať korky. Pre malý výrobok potrebujete asi 150 kusov, ak chcete väčší koberec - a budete potrebovať viac dopravných zápch. Okrem toho budete potrebovať: dosku na krájanie; šmirgľový papier; nôž (ostrý); tkanina základ (ako základ, môžete si vziať gumovú podložku, pogumované tkaniny, mäkký plast, plátno); lepidlo (super lepidlo, horúce lepidlo); handru na odstránenie prebytočného lepidla.