Tyrkysová farba v kúpeľni 4,5 štvorcových. m.

Malá veľkosť a zložitý tvar kúpeľne diktoval použitie bielej ako univerzálnej farby, čo umožnilo skryť nedostatky a vizuálne zväčšiť miestnosť.

Ale dizajnéri išli nezvyčajným spôsobom a vytvorili jedinečnú tyrkysovú farbu. Bola to táto farba, jej hlboký, bohatý tón, ktorý robil kúpeľňu zaujímavou pre vnímanie a nečakane útulný. Okrem toho tento odtieň pripomína farbu mora, čo spôsobuje príjemné asociácie.

Tyrkysová kúpeľňa má pravidelnú veľkosť nie viac ako štyri a pol štvorcových metrov. Pre práčku je len jedno miesto - v rohu v blízkosti kúpeľa.

Zóna rámujúca samotnú vaňu - stena za ňou a panel zakrývajúci vaňovú misu v dizajne kombinovanej kúpeľne s vaňou boli zvýraznené bielym leskom, rozloženým „tehlami“. Očné linky a batérie skryté v stene, a všeobecne sa ukázalo, veľmi ľahký prvok interiéru, kompenzovať svetlé tyrkysové.

Ohrievače uterákov majú tendenciu stať sa významným dekoračným prvkom v malých kúpeľňových miestnostiach. Tak je to tu: jeho vintage tvar a lesk chrómovaného povrchu sa používajú na výzdobu kúpeľne.

Dizajn kombinovanej kúpeľne s kúpeľňou poskytuje malú veľkosť, ale veľmi potrebné skladovacie systémy. Jeden z nich sa nachádza nad toaletou a podobá sa knižnici v štruktúre, tu môžete dať šampóny, dať uteráky. Okrem toho bolo miesto pre skrine s dvoma zásuvkami.

Podlaha sa stala ďalším dekoratívnym prvkom: bola položená s dlažbou pripomínajúcou deku. Farebne kontrastuje so stenami, čím priťahuje pozornosť.

Pre umývadlo je veľmi málo miesta a pre pohodlie umývania predných dverí boli mierne zatlačené, aby vytvorili pohodlný roh.

V kúpeľni s tyrkysovou farbou bolo inštalované stropné umývadlo a nad ním bolo zavesené jemné zrkadlo bez ďalších dekorácií. WC bolo zavesené na stenu - toto riešenie uvoľňuje podlahu, uľahčuje čistenie a vytvára pocit priestrannosti aj v malých miestnostiach.

Veľký význam v dizajne kombinovanej kúpeľne s kúpeľňou má svetelná schéma. Miestnosť tohto účelu musí byť dobre osvetlená a na tento účel bolo v strope upevnených niekoľko radov škvŕn. Táto možnosť je najvhodnejšia na vytvorenie jasného a rovnomerného osvetlenia.

Ďalšie dekor - plagáty na stenách. Jasné nápisy na nich dávajú interiéru živosť a nadšenie.

Zanechajte Svoj Komentár