Design lila kúpeľne: funkcie, fotografie

Urobiť kúpeľňu v lila tóny okamžite naznačuje, že jeho majiteľ je umelecké a sofistikované, kreatívny človek. Psychológovia sa domnievajú, že tí, ktorí si zvolia túto farbu, ľahko pripojení k ľuďom alebo dokonca k veciam, a je ťažké s nimi sa podeliť.

Pre mnohé národy sveta je to farba komunikácie s mimozemskými silami, hinduisti obdarujú fialovou najvyššiu čakru, ktorá spája človeka s Bohom. V každom prípade, dizajn lila kúpeľňa môže byť nádherné, romantické, jemné, a vytvoriť atmosféru tajomstva, ktorá prispieva k snom.

Dekorátori vedia, že existuje veľa odtieňov lila, zároveň sa môžu týkať teplých aj studených farieb. To znamená, že pre takmer každú osobu môžete na základe tejto farby vytvoriť vhodný interiér.

Ďalším veľkým plusom sú svetlé odtiene lila, ktoré dodávajú miestnosti vzdušnosť a zväčšujú objem, aj keď len vizuálne.

Kúpeľňa v lila tóny môžu prosím, alebo môže sklamať, ak zabudnete na zmysel pre proporcie v jeho dizajne.

kombinácie

Najlepší spoločník pre lila je biely. Tento pár je vhodný pre takmer všetky štýly, od minimalizmu po klasiku a Provence. Šedá a čierna sú tiež dobre kombinované s lila.

V dizajne fialová kúpeľňa ružová a červená môže dať veľkolepé kombinácie, ale tu je potrebné starostlivo vybrať odtiene získať požadovaný výsledok. Okrem toho by nemali byť príliš veľa.

Inštalatérstvo a nábytok

Pre kúpeľňu v lila tóny, môžete vyzdvihnúť inštalatérske, aby zodpovedali tón, ale prostý biely bude vyzerať skvele. Na pozadí lila steny, bude vyniknúť a prilákať pozornosť, takže je tu príležitosť hrať s neobvyklým tvarom.

Môžete ísť "z opačného" - na pozadí bielych stien umiestniť lila nábytku alebo inštalatérske práce, ktoré budú vyzerať rafinované a elegantné.

príslušenstvo

Lilac kúpeľňový dizajn, aby príslušenstvo. Môžu to byť textílie, ako sú župany na háčiky alebo uteráky, okuliare na zubné kefky alebo držiaky na stenu a dokonca aj kytice suchej levandule alebo živých fialiek.

Zanechajte Svoj Komentár