Interiér kúpeľne v čierno-bielych tónoch 5m2. m.

Interiér kúpeľne 5 štvorcových. m postavený na kombinácii dvoch kontrastných farieb - bielej a čiernej. Toto je klasická variácia, ktorá bude vždy relevantná. Táto farebná schéma je vhodná najmä pre malé miestnosti, čo im umožňuje vizuálne rozšíriť ich a urobiť ich elegantnými, dokonca aj s obmedzenými možnosťami.

Štúdio Mio vyvinulo minimalistický dizajn pre kúpeľňu v čiernej a bielej farbe, ktorý porazil kontrastné kombinácie týchto farieb - antagonistov. Takéto interiéry sú však jednoducho odsúdené na úspech. Sú pomerne jednoduché na výzdobu, hlavná podmienka - presný výber ďalších farieb.

Najdôležitejším pravidlom pre vytváranie takýchto interiérov je rešpektovanie zákonov harmónie. Rozhodnutia o návrhu by mali byť založené na veľkosti miestnosti a hlavných položkách v nej, dôležitú úlohu zohráva aj správne členenie miestnosti.

Interiér kúpeľne je 5 m2. Všetky podmienky sú splnené. Inštalatérstvo objednané v jednej spoločnosti, ktorá umožnila zabezpečiť štýlovú jednotu. Na podlahu si vybrali keramickú dlažbu od známeho výrobcu Kerama Marazzi. Vzhľadom k tomu, že výška miestnosti je malá, museli byť opustené len 2,5 metra od lustrov a závesov, hlavné osvetlenie je zabezpečené zabudovanými talianskymi lampami.

Kúpeľňa v čiernej a bielej je dokonalým stelesnením štýlu minimalizmu. Prísne línie, harmonické proporcie nábytku - len tie najnutnejšie. Nie je nič zložitejšie, komplikované, všetky prvky sú jednoduché a vizuálne vizuálne. Spravuje, aby sa zabránilo a nadmerné dekorácie.

Zanechajte Svoj Komentár