Interiér malej kúpeľne 4 námestie. m.

Kúpeľňa interiér 4 námestie. m. - skvelý príklad toho, ako sa v malej oblasti môžete zmestiť všetky potrebné inštalatérske práce, a dokonca aj návrhár inštalácie.

Hlavným materiálom použitým vo výzdobe je šedý kameň, z ktorého je vybudovaná zaujímavá stavba, ktorá začína pod umývadlom a končí na strope. Svietidlá sú zabudované do hornej časti, spodná je polica na ukladanie potrebných vecí. Stredná časť je základňa pre drez, pod ktorým je polica na uloženie uterákov a pod ňou sú závesy, na ktoré môžete zavesiť mokrú bielizeň.

Veľké formy sú nevhodné v interiéri malej kúpeľne, takže nad umývadlom nie sú žiadne bežné skrine - namiesto nich boli police zo skla upevnené na veľké zrkadlo. Nad miskou kúpeľa sú rovnaké police - tu si môžete nechať kozmetiku, šampóny, balzamy.

Podlaha a jedna zo stien boli obložené dlažbou napodobňujúcou drevo. Rovnaká dlažba sa čiastočne používa pri dekorácii inej steny. Takáto „prelievanie“ dekorácie zo steny na podlahu a na inú stenu vizuálne zväčšuje miestnosť a oddeľuje toaletu od kúpeľne.

„Drevený“ povrch poskytuje pohodlie, zjemňuje interiér a vytvára pocit tepla. Tento pocit umocňuje teplo vychádzajúce z „teplej podlahy“.

V interiéri kúpeľne 4 námestie. m. použité súčasti vyrobené z chrómovaného kovu - vodovodné batérie, sprcha, vyhrievané vešiaky na uteráky. Sprchový kút a batéria sú od seba oddelené na rôznych stranách misy kúpeľne - to je to, ako vlastníci bytov chceli.

Kvôli skromnejšej veľkosti miestnosti nie je pre ňu vhodný štandardný kúpeľ - v tomto prípade nie je priestor pre ďalšie skladovacie priestory. Preto sme si vybrali akrylátový kúpeľ v tvare vlny.

Kamenná doska vyzerá v interiéri malej kúpeľne veľmi harmonicky a polička pod ňou, napriek svojej malej výške, umožňuje ukladať uteráky - buď ich otáčaním do valčekov alebo ich skladaním v radoch. Dolná kamenná polica, polovica šírky stola, je vhodným miestom na uloženie koša špinavej bielizne.

Na vizuálnu expanziu miestnosti sa použili biele dlaždice veľkej plochy na zníženie počtu škár dlaždíc. Lesklé škvrny v dlaždici dávajú lesk a mierne zvyšujú objem kúpeľne. Zároveň pracujú mäkšie ako úplne lesklý povrch, ktorý sa podobá hladkému ľadu.

Nad toaletou je výklenok, ktorý hrá v interiéri 4 m2 kúpeľne. Osobitnú úlohu tu zohráva dizajnérska inštalácia, na ktorej výrobu sa používajú suché vetvy natreté v bielej farbe, ako aj „tráva“ z umelých materiálov. Základom kompozície je imitácia dreva, ktorá mu dáva osobitnú náladu. Zelené svetlo robí inštaláciu ešte veľkolepejšou.

V interiéri malej kúpeľňovej doplnky hrajú veľmi dôležitú úlohu. Neexistujú žiadne maličkosti, stojí za to venovať pozornosť aj farbe uterákov. Biele alebo šťavnaté zelené je najlepším riešením. Uhlové umývadlo a WC patria do tej istej kolekcie. ich dizajn je minimalistický, čo zdôrazňuje celkový diskrétny štýl kúpeľne, ktorý nie je zbavený určitého luxusu.

Zanechajte Svoj Komentár