Kúpeľňa ergonómia

Každá izba v byte alebo vidieckom dome by mala byť funkčná a čo najpohodlnejšia, čo je obzvlášť dôležité pre kúpeľňu. Kúpeľňa ergonómia je potrebné zabezpečiť aj na začiatku dizajnu, každý detail by mal byť kompaktný a extrémne funkčný.

na ubytovanie v kúpeľni hygienické zariadenia sa odporúča, aby medzi nimi bolo najmenej 75 cm, ako aj medzi zariadením a krídlom dverí alebo priečkou.

Minimálna vzdialenosť medzi sanitárnymi zariadeniami je 50 cm a medzi zariadením a krídlom dverí alebo deliacou plochou 60 cm.

Ak máte bidet okrem záchodovej misy v kúpeľni, potom medzi nimi musíte vydržať rozmery od 38 do 45 centimetrov. Snažte sa výrazne nezvyšovať priestor medzi nimi, môže to spôsobiť nepohodlie a prestávku kúpeľňová ergonómia.

kúpeľňová ergonómia Umiestnenie umývadla a akéhokoľvek iného kúpeľňového nábytku by malo byť vo výške 80 cm až 110 centimetrov.

na ubytovanie v kúpeľni umývadlo, od okraja umývadla a k najbližšiemu objektu by mala byť najmenej 55 cm.

Minimálna zarážka od steny môže byť najmenej 10 centimetrov a odporúčané odsadenie je 50 centimetrov od stredu umývadla.

Ak máte dvojité umývadlo, potom minimálna vzdialenosť medzi umývadlami je 10 centimetrov a optimálne 90 centimetrov od stredu umývadiel.

Ak je toaleta umiestnená oddelene, potom jej minimálne rozmery budú najmenej 152x76 centimetrov. Optimálne kúpeľňová ergonómia 168x92 centimetrov.

Pri montáži držiaka toaletného papiera dodržujte odporúčané montážne rozmery uvedené na obrázku.

na ubytovanie v kúpeľni sprchový kút, jeho minimálna veľkosť by mala byť 76x76 centimetrov, a optimálne 90x90 centimetrov.

Zanechajte Svoj Komentár