Kúpeľňový dizajn v bielych farbách 10m2. m.

Kúpeľňa dizajn 10 námestí. m. vyrobené v bielej farbe. Začiatok dňa by mal byť pozitívny a jeho koniec by mal byť pokojný a uvoľnený a biela farba, ako je to možné, prispieva k splneniu týchto úloh v kúpeľni. Interiér je štýlový a harmonický.

Kúpeľňa v bielych farbách vyzerá ešte väčšia a priestrannejšia, pretože skladovacie systémy sú usporiadané veľmi starostlivo a bez toho, aby zaberali veľa miesta, napriek tomu obsahujú všetko potrebné. Na bielom pozadí, vizuálne rozširujúce miestnosť a slúžiace ako hlavná, je textúra dreva v podlahovom krytí obzvlášť jasne zakreslená v detailoch nábytku a slúži ako dekoratívny prvok.

Návrh kúpeľne je 10m2. používa sa aj akcentová čierna. Je to ako čierna bodka na konci bieleho listu, dopĺňa štýl kompozície miestnosti, ktorá hrá úlohu SPA centra v tomto byte: tu si môžete oddýchnuť od dennej práce, relaxovať, premýšľať o plánoch na zajtrajšok. Biela plocha v kúpeľni je dostatočná na to, aby v prípade potreby umožnila masážny stôl, ktorý je potrebný na úplnú relaxáciu.

Rúry sú ukryté v ozdobnej krabičke, ktorej horná časť sa stala poličkou a na nej sa usadili sviečky a dekoratívne maľby, ktoré oživujú interiér. Uteráky boli nájdené pod umývadlom a šampóny, krémy a iné kozmetické prípravky boli skryté v skrini za zrkadlovými dverami.

Návrh kúpeľne je 10m2. m. existuje niekoľko schém osvetlenia, ktoré môžu byť kombinované v závislosti od nálady: horné hlavné svetlo je doplnené lampami nad veľkým zrkadlom. Sviečky na polici sú tiež jednou zo súčastí všeobecného osvetlenia, dávajú miestnosti špeciálny komfort a teplo.

Biela kúpeľňa obloženie je objem dlaždice s unikátnym reliéfnym vzorom. Podlaha porcelánovej kameniny obohacuje interiér o vzory z ľahkého dreva. Svetlý interiér však vo všeobecnosti slúži ako hodnotné prostredie pre perlu dizajnu - kúpele z kolekcie Laufen Palomba, ktorých elegantné línie sú hlavnou výzdobou tejto miestnosti.

Zanechajte Svoj Komentár