Ako dokončiť krb: obklady dlažba, umelý kameň

Krb bol vždy a stále zostáva "stavovým" objektom, symbolizujúcim luxus a bohatstvo. Mnohí by si však dnes mohli dovoliť taký skutočný alebo falošný objekt. Správne obloženie krbu vám umožní ľahko ho vložiť do takmer akéhokoľvek interiéru, čím sa vytvorí jedinečne krásne prostredie v zariadenej izbe.

Ako ozdobiť vykurovacie potrubie v miestnosti

Ak chcete vytvoriť holistické vnútorné majitelia je potrebné postarať sa o všetky detaily dizajnu rôznych priestorov bývania. Osobitná pozornosť by sa mala venovať uzavretiu neatraktívnej komunikácie. Považovali sme za najpohodlnejšie a najpraktickejšie možnosti, ktoré vysvetľujú, ako ozdobiť rúru alebo kapotu. V práci môžu byť použité improvizované materiály alebo špeciálne stavebné panely, plechy.

Ako dať baldachýn na držiak

Pri tvorbe detských a dospelých izieb, mnohí dizajnéri odporúčajú svojim zákazníkom ozdobiť posteľ s baldachýnom. Baldachýn prispieva k tomu, aby bola izba štýlová, jedinečná, pohodlná a útulná. Toto príslušenstvo môže slúžiť výlučne ako dekorácia, ktorá sa používa na ochranu. Pri rozhodovaní o potrebe umiestniť tento prvok v dome, by ste mali pochopiť jeho účel, existujúce odrody, dozvedieť sa o spôsoboch inštalácie a ako dať baldachýn na držiak.

Ako skryť vodiče v byte

Elektrické káble, šnúrky, káble z rôznych domácich spotrebičov do elektrických zásuviek môžu výrazne poškodiť vzhľad miestnosti, stať sa ľahkým cieľom pre malé deti, ozubené domáce zvieratá. Keď existuje mnoho elektrických zariadení, vzniká otázka: ako skryť drôty tak, aby neboli viditeľné, alebo sú minimálne viditeľné.

Maľovanie skla pre začiatočníkov

Maľovanie na skle je pre mnohých ťažké, ale je omnoho ľahšie zvládnuť, ako kresliť štetcom alebo ceruzkou. V tejto zaujímavej technike sú vytvorené exkluzívne domáce dekorácie. S vlastnými rukami, môžete kresliť rôzne obrázky, maľovať nedbalé vázy, urobiť originálny sklenený predmet, ktorý sa určite vojde do každého interiéru.

Bridlica farby na stenu

Bridlica farba je dokončovacie náter, to znamená, že posledný náter aplikovaný, s pomocou ktorého stena, podlaha, stôl, ďalšie podobné lietadlo sa stáva podobným tradičné školské rady. Na tomto jedinečnom povrchu je vhodné kresliť pastelkami, umiestniť ich do akejkoľvek miestnosti - haly, spálne, chodby, detskej izby, kuchyne, kancelárie, kaviarne, vzdelávacích inštitúcií atď.

Hall dekorácie s balóniky

Hlavným účelom balóna je priniesť ľuďom šťastie. S touto úlohou si dobre poradia. Len s jedným pohľadom na produkt sa okamžite objavia asociácie s dovolenkou a zábavou. Používajú sa pri rôznych podujatiach: narodeniny, svadby, firemné večierky, promócie. S ich pomocou vytvárajú rôzne skladby, oblúky, figúrky, dizajn haly s loptičkami, zdobia interiéry iných miestností.

Decoupage pre začiatočníkov vlastnými rukami

Zdobenie rôznych predmetov pomocou hotových obrázkov, ozdôb je veľmi vzrušujúca aktivita, ktorej rôzne techniky môžu zvládnuť všetci bez ohľadu na vek. Mnohí ľudia chcú vyjadriť svoju individualitu, pripojiť sa k krásnym, ale nie všetkým majú zručnosti maľovanie, kreslenie, šitie, ktorých vývoj bude trvať veľa času.

Ako zabaliť darček vlastnými rukami

Človek nemôže bez spoločnosti. Od narodenia je obklopený príbuznými, keď vyrastá, nájde priateľov, spolužiakov, spolužiakov, spolupracovníkov, kolegov, stretne svoju druhú polovicu. A bez ohľadu na to, aký je individualista, bez komunikácie a komunikácie si len málo ľudí môže predstaviť svoj život. Ak chcete posilniť priateľstvo, udržiavať rodinné väzby, všetci ľudia idú na návštevu.

Ako vyzdobiť stôl na narodeniny alebo dovolenku

V rámci prípravy na dovolenku si najprv premyslíme menu. Samozrejme, rafinované a originálne jedlá a nápoje sú pocteným "hosťom" na našom stole. A zázraky majstrovskej porcie pomôžu zdôrazniť ich význam, chutnosť a výhodné tieňovanie. Je dôležité premyslieť každý detail, každú "poznámku", takže "symfónia" vytvorená z porcelánu, textilu, krištáľu, kvetov a kovu znie v súzvuku s jednou alebo inou udalosťou vo vašom živote.

Krmítka na vtáky to robia sami

Vtáky sú v neustálom hľadaní potravy. Ak je pre obyvateľov lesa ľahšie nájsť potravu kvôli množstvu stromov, zelene a ich plodov, mesto musí nájsť jedlo na ulici, pretože všetky mladé výhonky sú nemilosrdne rezané a pokosené. Самое сложное время для пернатых - зима, начало весны. Именно в этот период они нуждаются в заботе и подкормке.

Spôsoby balenia krásnych kytíc

Skladanie kytice je komplikovaný postup pre začiatočníkov, ktorý sa vykonáva podľa určitých pravidiel. Nemôžete zbierať všetky kvety, ktoré sa vám páčia v jednom balíku, ozdobte ich pármi vetvičiek zelene a rozdávajte ich za krásnu kyticu. Kompozícia by mala byť vyvážená kombináciou odtieňov a kombinácií rôznych rastlín. Ďalším dôležitým nuance je mierne použitie dekor, takže základ kytice nie je stratený na svojom pozadí.

100 fotografií nápadov, ako vyzdobiť dom na Nový rok

Každá dovolenka doma bude jasnejšia a zábavnejšia, ak dáte miestnosti primeranú náladu. Zdobenie priestorov v očakávaní nového roka, znamená získať poplatok za pozitívne emócie, rozveseliť všetky domácnosti. Tradičné prvky výzdoby a tematické atribúty pomôžu oddeliť dlho očakávané novoročné sviatky od každodenných rutinných dní.

Dekor sadry a štuky v interiéri

V dobre navrhnutom interiéri záleží na každom detaile. Harmonický vzhľad sa vytvára pomocou rôznych prvkov, vrátane dekorácie omietky. Základové dosky pre stropy, zásuvky, zrkadlové rámy, portály krbov, výlisky, lišty, pilastre, konzoly, fontány a podkrovie sú zo sadry alebo imitácie.

Dekoratívny krb zo sadrokartónu to urobíte sami

Symbolom ohniska je oheň. Vytvára pohodlie a teplo, umožňuje variť a sušiť oblečenie. V starobylých hradoch sa s týmito úlohami výborne darilo ohnisko, ale vo väčšine moderných bytov je takmer nemožné vytvoriť skutočnú, kvôli vysokej pravdepodobnosti požiaru a nedostatku dostatočného vetrania.

DIY halloween dekor: zdobenie nápady

Halloween v našej krajine začal oslavovať relatívne nedávno. Predvečer Evy všetkých svätých sa stala najobľúbenejšou v krajinách Severnej Ameriky, ale ani pre tieto štáty nie je „natívna“. Vzhľadom k tomu, čarodejnice v špicaté klobúky a svetlé tekvice 31. októbra začali objavovať viac a viac, sme sa stali vážnejšie o dovolenke.

Dekor interiéru

Práca doma nie je tak jednoduchá, ako to znie. Domáca atmosféra nemusí vždy pracovať tvrdo a dlho. Preto je dôležité vybrať si aspoň malý kútik, ktorý bude vyhradený výhradne na prácu. Tu môžete neutralizovať dráždivé faktory na maximum a ponoriť sa do podnikania.

Sklo v interiéri: nábytok a dekor

Sklo v interiéri bytu alebo súkromného domu je nielen štýlové, ale aj multifunkčné. Každý je už zvyknutý na sklenené interiéry komerčných nehnuteľností (výklady, dvere, police, atď.), Ale je stále ťažké predstaviť si takéto stavby doma. Väčšina ľudí spája sklo s krehkosťou a transparentnosťou, takže je psychologicky ťažké sedieť na sklenenej stoličke alebo chodiť na sklenenej podlahe vo výške niekoľkých metrov od podlahy.

Macrame v modernom interiéri

Vytvorenie bytu, súkromného domu, pracovného úradu, s pomocou tkania uzlov, vytvorí mimoriadny komfort v interiéri. V tejto technike, všetky miestnosti sú vyrobené, veľa domácich potrieb sú vytvorené, a dokonca aj dieťa je schopný robiť niektoré varianty makrame v interiéri. Príbeh Macrame - jedného z najstarších remesiel, ktorý vymysleli ľudia.

Patchwork v interiéri: 75 príkladov na fotografii

Patchwork - technika šitia roztrúsených kusov v jednom plátne. Hotové výrobky sa často nazývajú deky. Môžete vytvárať prikrývky, obliečky na vankúše, hrnce, uteráky, koberce, chodníky a dokonca aj odevy z náplastí. Patchwork v interiéri sa používa všade, pretože práca s touto technikou je jednoduchá aj pre začiatočníkov a textilný odpad sa nachádza v každom dome.