Dizajn veľkej kúpeľne 12m2. m.

"Krajina odpoveď" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo má záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na interiérový dizajn, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky snímky "Dachnaya otvet", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


Ak chcete vytvoriť krásny interiér kúpeľne, oba prírodné materiály boli použité na to, aby miestnosti a pôvab, rovnako ako moderné, high-tech, bez ktorých nie je možné vytvoriť pohodlné bývanie teraz.

Do prvej skupiny patril prírodný mramor a travertín, ako aj dubová dyha. Druhá - keramická dlažba z kameňa na drevo, sklo, umelý mramor, získaná technológiou vstrekovania plastov, ako aj lakovaná MDF.

sanitárna technika

Hlavným dekoratívnym akcentom interiéru krásnej kúpeľne je čierna a biela vaňa. Jedná sa o exkluzívny predmet z mramorových čipov, zapečatených polymérnou kompozíciou. Takýto materiál zle vedie teplo, takže voda v kúpeli bude mať dlhú dobu príjemnú teplotu.

Mixér v tomto prípade je pripevnený k podlahe a môže byť použitý ako sprchovací kút a ako obyčajný kohútik.

Sprcha v kúpeľni 12m2. m. pomerne priestranný, dokonca sa zmestí do obchodu, ktorý robí pranie pohodlnejšie. Dizajn je starostlivo premyslený do najmenších detailov. Okolo kabíny - kalené sklo, takže sprej nelieta na podlahu.

Podlaha v sprchovacej kabíne bola tiež vyrobená z mramoru: bola položená s veľkými doskami, ktoré neboli leštené, aby neboli klzké.

Dve sprchovacie hlavice - jedna pevná a druhá na flexibilnej hadici - vám umožňujú vykonávať hygienické procedúry s maximálnym komfortom. Dokonca ani mixéry tu nie sú obyčajné, ale termostatické: náhodné prepätia, ktoré užívatelia vháňajú do teplej alebo studenej vody, sa v tomto prípade nebudú cítiť.

Tvar pre toaletu nebol náhodne vybraný - biely obdĺžnik pod lavičkou vyzerá ako jeho základňa a nie je možné okamžite odhadnúť, že je to toaleta.

V dizajne veľkej kúpeľne je dominantné postavenie obsadené zložením dvoch umývadiel, spojených do jedného celku a umiestnených na pultu, ktoré pokračujú ďalej až k stenám. Na jednej strane tvorí stôl, na ktorom môžete pohodlne sedieť pri hygienických alebo kozmetických procedúrach, na druhej strane sú pod ním skrinky na bielizeň.

Mramorové mušle sú pevné a monumentálne. Mosadzné mixéry dávajú tomuto rohu nádych staroveku.

nábytok

Všetok nábytok je vyrobený z drevotrieskovej dosky. V zásuvkách môžete uložiť všetko, čo potrebujete - uteráky, kozmetiku. Povrchová úprava - prírodná dubová dyha. Na ochranu stromu pred vlhkosťou bola lakovaná vo viacerých vrstvách zhora.

Čierne rámy, v ktorých sú uzavreté štvorcové zrkadlá, vizuálne odrážajú čalúnenie v hornej časti sprchového kúta a sú tiež vyrobené z MDF.

V dizajne veľkej kúpeľne sa používa aj borovicové pole - lavičky sú z neho vyrobené: jedna sa nachádza v sprche a druhá na toaletách. Sú tiež skončil s dubovou dyhou, aby sa zmiešali so zvyškom nábytku.

Dekoratívny výklenok medzi stenou a toaletou slúži ako úložný priestor pre toaletný papier.

Transparentná plastová stolička je vhodnou voľbou pre každú miestnosť, ktorá nie je príliš veľká, pretože sa vizuálne „rozpúšťa“ v priestore a tým zvyšuje jej objem. V kúpeľni je toto riešenie najprirodzenejšie, pretože plast je materiál odolný voči vlhkosti.

steny

Priestranná kúpeľňa 12 m2. Zdá sa, že je ešte väčší kvôli obloženiu stien veľkorozmernými travertínovými doskami. Vyzerajú luxusne a menia vnímanie miestnosti ako celku.

Sprcha je zakončená prírodným mramorom z Talianska. Je to pomerne silný materiál odolný voči vlhkosti, na ktorý teplotné skoky nie sú hrozné. Mechanická stabilita mramoru je dostatočná pre danú miestnosť a ak sa objavia drobné chyby, môžu byť leštené.

Osobitným vrcholom dizajnu veľkej kúpeľne sú živé rastliny. Sú zasadené do špeciálnych výklenkov, rámovanie skupiny dvoch umývadiel.

Vo vertikálnych moduloch sa používa špeciálna pôda, kde sa zasadia rastliny tropickej zóny - pre ne sú podmienky pre kúpeľne dokonale vhodné. Táto technika ekologického dizajnu umožnila „oživiť“ kúpeľňu, pridať prirodzenosť a harmóniu.

svetlý

Prirodzený a krásny interiér kúpeľne vyzerá do značnej miery vďaka dobre premyslenému osvetleniu: stuhy z LED diódy pokryté matným plastom na vrchu imitujú rozptýlené denné svetlo.

V sprchovacom kúte, tá istá páska, zabalená v silikóne na ochranu pred postriekaním, funguje ako osvetľovacie zariadenie. Jeho farba môže byť zmenená náladou.

Svietidlá sú upevnené nad škrupinami, ktoré tiež dávajú rozptýlené svetlo a rastliny sú navyše zvýraznené, aby sa im poskytli priaznivé podmienky pre rast. Špeciálny fytolamp s nízkou spotrebou energie, inštalovaný v kúpeľni 12 m2. m., úplne nahrádza živé „zelené dekorácie“ slnka.

Paul

Do kúpeľne bolo teplé a pohodlné, podlahy sú vyrobené s ohrievanou vodou. Keramické žulové podlahy „pod stromom“ poskytujú odolnosť, odolnosť voči vode a zároveň dodávajú miestnosti príjemnú atmosféru, v tomto prípade nielen vizuálne.

Zdroj: Program reakcie krajín
Projekt: "Fitovannaya"

Zanechajte Svoj Komentár