Domáce pre garáž - nápady na výrobu svietidiel

Garáž nie je len miestom, kde „žije“ auto, motocykel, bicykel a je opravovaný. Často sa tu nachádza plnohodnotná tesárska dielňa, kde sa uchováva množstvo nástrojov a veľkých predmetov pre letnú a zimnú dovolenku. Rôzne domáce domáce garáže do-it-yourselfers vám umožní zariadiť v súlade s majiteľom zamestnania, vytvárať nielen pracovné a skladovacie priestory, ale aj miesto odpočinku a priateľské stretnutie.

Poschodie v garáži: možnosti natierania

Garáž - uzavretá miestnosť, špeciálne navrhnutá na parkovanie, opravu, bezpečnosť automobilov, motocyklov. Varianty podláh v garáži, sú veľmi odlišné - moderná paleta stavebných materiálov vám umožňuje vybrať si najvhodnejšie, v závislosti na prevádzkových podmienkach, podlahovej ploche, počte umiestnených vozidiel, dizajnovom dizajnovom dizajne.

Design nápady špajzu v byte

Jedna z najmenej pozoruhodných izieb, sklad, slúži ako úložisko objektov, pre ktoré v ostatných miestnostiach nebolo miesto. V starých bytových domoch sú veľmi nepohodlné a malé. V nových budovách niekedy nie. Šatníkové izby vytlačili podkrovie z každodenného života, triedili svoje funkcie.

Ako si vyrobiť šatňu z komory

Miestnosť na uskladnenie oblečenia vám umožní ušetriť užitočný priestor v dome, neinštalujte ďalší nábytok. Ľudia zvyknutí na pohodlie a pohodlie pri obliekaní, špeciálne vybavia tieto izby vo svojich domovoch. Ak to životný priestor umožňuje, potom vybavte oddelené priestory pre mužov a ženy.

Ako si vyrobiť šatňu vlastnými rukami

Mnohí majitelia domov v štádiu návrhu poskytujú šatňu. V malej miestnosti pre celosezónne veci si môžete uložiť rôzne oblečenie, topánky, doplnky v hotovom formulári na vyskúšanie a výber harmonickej kombinácie. Multifunkčný nábytok je postavený na princípoch ergonómie, ktorá umožňuje, aby šatňa zapadla aj do najmenšieho bytu.

Garážové usporiadanie vo vnútri

Hlavným účelom garáže je chrániť auto pred vplyvom vonkajších negatívnych faktorov, ako aj skladovať všetky druhy nástrojov. Budova musí byť spoľahlivá, bezpečná, praktická. Pod jednou strechou priestrannej vybavenej izby môže byť súčasne niekoľko áut a motocyklov.

Dizajn šatne

Každý sa rozhodne, ktoré izby sú potrebné ako prvé. Niekto odstráni chodbu a šatník, zatiaľ čo iní naopak vytvárajú technické priestory na uskladnenie oblečenia, kde tam spočiatku nie sú. Ak existuje veľa osobných vecí, potom je lepšie ich zozbierať na jednom mieste, kde môžete urobiť montáž a objednanie. Množstvo oblečenia sa bude zvyšovať len s časom, a aby ste nemuseli vyhadzovať niektoré z vašich vecí, budete musieť nájsť veľký priestor, v ktorom sa všetko zmestí do rezervy.

Masáž miestnosti design

Masáž je prastarou praxou trenia ľudského tela na terapeutické účely. Termín má len tri varianty pôvodu. Z gréckej "masáže" sa prekladá ako "miesenie rúk", a od francúzštiny - "rub". V arabčine slovo "masy" znamená ťahanie, trenie. Prvá začala praktizovať masáž čínskych lekárov v ďalších 3 tis.

Interiér fotografického štúdia si to urobte sami

Osobitnú pozornosť venuje tvorbe interiéru fotografického štúdia, pretože umenie kreslenia svetlom vyžaduje profesionalitu. Minimálna veľkosť priestorov na natáčanie by mala byť 40 m2. Čím priestrannejšie je štúdio, tým viac príležitostí pre fotografa. Okrem pracovného priestoru je potrebné vybaviť skladovací priestor na vybavenie, líčenie, recepciu a spoločenskú miestnosť.

Interiér kaviarne v štýle Provence

Provensálsky štýl, nazývaný aj provinčná a "francúzska" country hudba, je obľúbenou voľbou pre dizajn potravín. Medzi jeho hlavné myšlienky patrí použitie veľkého množstva geometrických prvkov a objektov dekorácie, napodobňovanie staroveku, prítomnosť historických vecí. Krásny vzhľad dopĺňa funkčnosť.

Interiéry v klasickom štýle

V modernom svete mnohí ľudia pracujú bez toho, aby opustili byt, niektorí sa podieľajú na práci doma. Všetci potrebujú domácu kanceláriu, aspoň malé, ale pohodlné, krásne, dobre udržiavané. To môže byť samostatná izba alebo stôl so stoličkou v rohu miestnosti. Interiér skrine v klasickom štýle - súčasné, veľmi bežné riešenie návrhu.

Usporiadanie prania v kúpeli: príklady interiéru

V komplexe sauny nájdete parný kúpeľ, šatňu, práčovňu a relaxačnú miestnosť. V primitívnejších, kompaktnejších prevedeniach chýbajú posledné dve miestnosti, ale zvyšok bude zbavený určitého pohodlia. Mnohé tradície sú spojené s ruským kúpeľným domom v našej krajine. Výhody postupu prudko rastú vysoko cenené v čase starovekého Ruska.

Návrh skladov produktov: príklady fotografických projektov

Štandardné obchody s potravinami majú pomerne predvídateľné usporiadanie, typické osvetlenie a nudný farebný gamut, ktorý sa riedi agresívne svetlými indikátormi umiestnenia produktu a svetlou reklamou propagačných produktov mesiaca. Príjemný interiér a kompetentný merchandising však môžu viackrát zvýšiť predaj a prispieť k prilákaniu nových zákazníkov, pretože pre ľudí bude príjemné vstúpiť do útulného obchodu.

Kvetinárstvo Design

Obyčajné obchody s potravinami alebo domácnosťami zdobia ďalšie dekorácie, ktoré vychádzajú z pozadia predávaných výrobkov, čím sa vytvára štýl pre celý interiér. A čo vlastníci kvetinárstva alebo salónov, kde je tovar hlavnou dekoráciou miestnosti? V tejto situácii sa musíte uchýliť k projektu profesionálneho dizajnu, kde hlavnú úlohu bude zohrávať obchod.

Dizajn materskej školy: 50 fotografií nápadov

Predškolská vzdelávacia inštitúcia je organizácia, kde sa koná primárne verejné vzdelávanie detí, čo je prvé spojenie vo verejnom vzdelávaní vo väčšine rozvinutých krajín. Batoľatá, staršie deti v predškolskom veku sú v materskej škole od sedem ráno do piatich alebo siedmich večerných večerov, dostávajú minimálne potrebné komunikačné zručnosti, hrajú, pripravujú sa na školu.

Navrhnite útulnú kaviareň

Prvá svetová kaviareň na svete otvorená v 16. storočí v srdci Osmanskej ríše, Konštantínopolu. Keďže tu vznikla kultúra pitia kávy, vôbec to nebolo prekvapujúce. V tých dňoch, na vývoz surových zŕn, ktoré by mohli vyklíčiť, odsúdený na smrť. Osmanovia žiarlivo strážili svoj monopol na obchod s exotickými surovinami.

Manikúra izba a salón dizajn

Vytváranie krásy je umenie, ktoré vlastnia len skutoční majstri. Tieto slová sa v plnej miere týkajú virtuózov prípadu manikúry, ktorí každodenne robia svet krajším. Túžba pozrieť sa na 100 na dosah ruky priťahuje ženy, ktoré poznajú svoju hodnotu pre dizajnové skrine na nechty.

Šatníková izba v 5 metroch štvorcových. m

Šatňa - samostatná miestnosť na uloženie oblečenia, obuvi, ktorá sníva o prevažnej väčšine žien, dokonca aj niektorých mužov. Vo veľmi malých bytoch, v najlepšom prípade budete musieť byť spokojní so šatníkom, v priestrannejších z nich si môžete zariadiť celú izbu. Pri návrhu šatne je 5 m2.

Projekty cukrárenských interiérov

Pre tých, ktorí sa chystajú otvoriť cukráreň, urobiť "čerstvé" opravy v existujúcom, je užitočné vedieť všetko o jeho zlepšenie. Úspešný dizajn je jedným z najdôležitejších bodov, od ktorých závisí úspech tejto inštitúcie. Krásny, rozoznateľný, útulný interiér láka zákazníkov zo zlých zubov, ktorí sa v budúcnosti stanú pravidelnými návštevníkmi.

Kancelársky dizajn interiéru

S príchodom kancelárskych priestorov vznikla otázka ich pohodlného, ​​pohodlného, ​​neštandardného dizajnu. Pri navrhovaní priestoru je potrebné vykonať ho v rovnakom štýle, správne zariadiť potrebný nábytok, zorganizovať určitý počet pracovísk pre zamestnancov, vytvoriť čo najpriaznivejšiu atmosféru.