Interiérový dizajn krásna kúpeľňa 8 m2. m.

Ak chcete vytvoriť krásny interiér kúpeľne, dizajnéri museli opustiť najčastejšie dokončovacie materiál - dlaždice. Mnohí veria, že je to príliš prísny a studený materiál, relevantný skôr na dokončenie sanitárnych zariadení v rôznych inštitúciách. V tomto projekte bolo rozhodnuté ozdobiť kúpeľňu prírodnými materiálmi.

Návrh kúpeľne je 8m2. Používali drevené a porcelánové kameniny: vytvárajú pocit čistoty, tepla a pridávajú do interiéru poznámky ekologického štýlu. Jedna zo stien je dyhovaná tic, stromom, ktorý sa vôbec nebojí vlhkosti a z ktorého boli paluby lodí zhotovené od nepamäti.

Je veľmi trvanlivý, odolný voči vlhkosti a veľmi krásny materiál. Opačná stena je pokrytá mramorovou žulou. Dve ďalšie steny sú zdobené bielou omietkou, s výnimkou malej plochy vo vnútri sklenenej sprchy - je tu stena zdobená snehovo-bielymi mozaikami.

Krásny interiér kúpeľne dopĺňajú „drevené“ podlahy - v skutočnosti sú obložené keramickou žulou, ktorá má drevený vzor a napodobňuje farbu bieleného dubu. Tento prvok zvyšuje pocit tepla a zdôrazňuje blízkosť k prírode.

Aby kotol a práčka zostali mimo dohľadu, boli umiestnené do špeciálne postavenej skrine. Biely lesk jeho fasád odráža lesk sklenených panelov obklopujúcich sprchovací kút a vizuálne mierne rozširuje priestor. „Drevená“ stena bola vybavená niekoľkými výklenkami a policami na uloženie rôznych drobností.

Ľahký dizajn kúpeľňa 8 námestí. m. zabezpečuje použitie rôznych svietidiel pre rôzne úlohy.

  • Celkové svetlo je zabezpečené stropným panelom s denným svetlom, ktorý je doplnený otočnými reflektormi.
  • Oblasť umývania je podsvietená tromi samostatnými smerovými svetlami.
  • Zóna kúpeľne je osvetlená suspenziami vo forme sklenených perál na dlhých nitiach. Dávajú mäkké teplé svetlo.

Ak chcete vytvoriť krásny interiér kúpeľne, je potrebné, aby prvky, ktoré vytvárajú pocit čistoty a chladu nájsť svoje miesto v ňom, a zároveň - tie, ktoré dávajú miestnosti útulnosť a teplo.

Návrhári rozhodli o tejto náročnej úlohe kombináciou bielych rovín a bohatej farby a textúry tic v jednej miestnosti. Výsledný štýl možno nazvať "organický". V súlade s tým bolo vybrané inštalatérske - má zaoblené „prírodné“ formy. Umývadlo na mieru z umelého kameňa.

Návrh kúpeľne je 8m2. m. snažil sa dostať od zbytočných detailov a použil minimálny počet dekoratívnych prvkov. Na stenu - malá plocha lemovaná mozaikami. Na oknách - biele vzduchové clony, padajúce do mäkkých záhybov a prinášajúce do interiéru romantické poznámky. Pod nimi sa skrýva sklápací záves, čím sa okno stane nepreniknuteľným pre výhľad zvonku.

Zanechajte Svoj Komentár