Ako vylepšiť murivo na balkóne

Medzi typické výškové budovy, postavené v období sovietskeho obdobia a postavené neskôr, je takmer nemožné nájsť projekty bez balkónov. A hoci sa v posledných rokoch situácia trochu zmenila, mnohí majitelia bytov sa zaujímajú o odpoveď na otázku, ako vylepšiť murivo na balkóne.

Dokončenie balkónovej šindľovej dosky urobíte sami

Väčšina štandardných apartmánov má balkóny a lodžie. Takéto priestory sa berú do úvahy v celkovej ploche, ale nie vždy majú správny vzhľad. Ak chcete vytvoriť skutočnú oddychovú miestnosť, v ktorej môžete dať hojdacie kreslo, vytvoriť skleník, stačí dokončiť povrchy. Jedna z najobľúbenejších možností - šindľové balkónové obloženie.

Sušič bielizne na balkón

Použitie konvenčnej alebo elektrickej sušičky v kúpeľni výrazne obmedzuje priestor miestnosti. To je dôvod, prečo mnohí majitelia preniesť tento prvok do iných častí bytu. Pohodlné a praktické, môžete umiestniť sušič vlasov na balkón s akoukoľvek oblasť. Rôzne modely s kompaktnou veľkosťou, početné prúty na závesné veci zabezpečia jednoduchosť ovládacích modelov.

Skriňa na lodžiu

Problém preplnených balkónov je známy mnohým. Prečo sa delíme so starými vecami s takýmito ťažkosťami? Faktom je, že teoreticky môže byť nejaký objekt vždy vhodný. Bohužiaľ, najčastejšie len teoreticky. Pokračujeme v ukladaní a prenose vecí, ktoré sú drahé nášmu srdcu - nevyhnutné a nie veľmi užitočné a hlúpe.

Balkónová úprava

Балкон, лоджию в стесненных условиях небольших квартир переделывают в мастерскую, зону для отдыха или объединяют с жилым помещением. Na tri metre štvorcové na úkor zavesených políc, skladací nábytok je kompletná malá miestnosť alebo zelená oáza. Vlastný kúsok leta poteší celoročne, vhodný na relaxáciu, stretnutie s priateľmi.

Dizajn modernej izby s loggiou +50 fotografií kombinovaných interiérov

S nástupom módy v štúdiu sa čoraz častejšie majitelia štandardných bytov začínajú obnovovať svoje domy a premeniť ich na kombinovanú verziu. Obetujú balkóny a lodžie, ktoré spravidla nemajú jasný funkčný účel. Stať sa pokračovaním bytu, tieto (nie vždy, mimochodom, malé) izby sa stávajú kanceláriami, telocvičňami, jedálňami, knižnicami, miniatúrnymi záhradami a priestormi na rekreáciu.

Malý balkónový dizajn +75 fotografických interiérov

Domáce pohodlie by malo vládnuť v každom rohu bytu. Loggia je ďaleko od výnimky: aj tak malý priestor môže byť premenený na vítanú oázu relaxácie, nepostrádateľnú štúdiu, malý skleník alebo príjemné prostredie na rekreáciu s priateľmi. Starostlivo premyslený dizajn malého balkóna umožňuje ergonomicky umiestniť nábytok a vytvoriť jedinečnú štylizovanú izbu.

Balkónový dizajn - 110 nápadov na usporiadanie fotografií

Od sovietskych čias, balkóny boli používané hlavne ako sklad pre ukladanie nepotrebných vecí, ktoré sú škoda odhodiť, a kam ísť. Ale táto izba v byte, štúdiu alebo podkroví so správnym usporiadaním sa môže stať samostatnou izbou, kvetinovou záhradou, športovým priestorom alebo mini salónikom, kde si môžete prečítať knihu a večer si vychutnať šálku čaju na pokojnú konverzáciu.

Loggia dizajn - 30 fotografií nápadov

Vo väčšine bytov, lodžie majú veľmi obmedzenú oblasť, toľko si ani premýšľať o opätovnom nastavení tejto zóny, aby vyhovovali ich potrebám, pre ktoré nemá byt dostatok priestoru. Všeobecne platí, že dizajn lodžie podlieha rovnakým pravidlám a zákonom ako akékoľvek iné obydlia. Dizajn lodžie: kde začať Napriek pretrvávajúcej tendencii znovu vybavovať balkóny pre kancelárie, rekreačné oblasti alebo kombinovať s obytným priestorom ich mnohí naďalej využívajú ako sklad, sušičku, sklad nevyhnutného a zbytočného odpadu.