Ako si vybrať elektrický oheň pre domácnosť?

Krb umožňuje nielen ohriať miestnosť, ale aj ozdobiť, iba obyčajné krby na drevo, ako aj modernejšie biopalivá, nebudú v byte fungovať. Ale je tu riešenie - používať moderné dekoratívne elektrotechnické zariadenia. Ako si vybrať elektrický krb? Reklama Všetky vyrábané elektrické krby pre dom možno rozdeliť do troch typov: podlahy, montované (alebo steny) a zapustené.

Ako opticky rozšíriť úzku miestnosť?

Rozšírenie úzkej miestnosti môže byť celkom jednoduché, bez toho, aby sa uchyľovali k stavebným prácam. Čo robiť, ak máte priestor nedokonalých proporcií? Pre ich "opravu" je potrebné vo fáze opravy a dekorácie. Vizuálne rozšíriť úzku miestnosť pomôže prvky, ktoré smerujú pohľad "naprieč" priestor.

Moderné závesné svietidlá v interiéri

Dizajnéri sú široko používané v interiéroch zavesených moderných lámp. Sú praktické, funkčné, ľahko sa inštalujú, rôznorodé a dokážu ozdobiť každú miestnosť. Táto skupina svietidiel má spoločný spôsob upevnenia na strop. Toto upevnenie sa vykonáva pomocou výškovo nastaviteľných závesov.

Výhody LED svietidiel

Výhody LED svietidiel ich robili populárnymi po celom svete. Sú oveľa výnosnejšie na použitie ako bežné žiarovky alebo žiarivky. Osvetlenie. Na rozdiel od iných svetelných zariadení, LED diódy "zapnú" okamžite pri plnom výkone, bez zahrievania. Ďalšou dôležitou výhodou LED svietidiel je schopnosť plynule ovládať farbu a jas pomocou diaľkového ovládača.

Formovanie: dizajn, materiály, montáž

Formovanie - prvok dekoru, ktorý vyzerá ako doska s objemom. Šírka a tvar sa líšia a dĺžka, spravidla nepresahuje 2 m 40 cm, tvarovací profil môže byť jednoduchý, takmer plochý, alebo konvexný a komplexný, vrátane malých dekoratívnych prvkov. Na dekoráciu stien sa používa tvarovanie.

Ako vizuálne zvýšiť výšku stropu?

V budovách z minulého storočia je výška stropu veľmi malá. Zdvihnite ich nebude fungovať, ale môžete aspoň vizuálne zvýšiť výšku stropu. Farba Reklama Odstráňte čiaru spájajúcu strop a steny. Strop môžete opticky zväčšiť, ak ho natriete a hornú časť steny v rovnakej farbe. Ak budete maľovať všetky steny v tejto farbe, a to nielen čiastočne, potom môžete nielen vizuálne zväčšiť strop, ale aj rozšíriť priestor.

Biele steny v interiéri: príklady a výhody

Biele steny v interiéri - jedna z najobľúbenejších možností a dizajnérov. Biela - zmes všetkých farieb dúhy, farby života, nádeje, svetlej budúcnosti. Mnohí sa obávajú, že biele steny v byte sú nepraktickou možnosťou, môžu sa rýchlo znečistiť. Ale je to márny strach. Veda nie je stála, dnešné farby majú odpudzujúce vlastnosti, sú odolné voči vyblednutiu, dobre sa umyjú.

Typy interiérových dverí podľa dizajnu, materiálu, spôsobu otvárania, dizajnu

Spôsob objavovania sa môže tiež stať „nadšením“, krásne dvojkrídlové dvere s vnútornými dvierkami zdôrazňujú eleganciu a manierovosť klasického interiéru a neštandardný model s polomerom alebo kyvadlom bude jedným z najlepších interiérových riešení pre štýlový dizajn. Rozdiel v zariadení a materiáli Reklama Vyplnená Názov štruktúry pochádza z panela slov.

Shebbi-chic v interiéri: opis štýlu, výber farieb, povrchových úprav, nábytku a dekorácie

Charakteristické črty Reklama Chebbi-chic vznikla na konci 80-tych rokov, keď anglický dizajnér mal nápad dávať starým veciam nový život. Veci z blších trhov boli obnovené, pričom zanechali stopy staroveku. Charakteristickým znakom pre efekt shebi-chic - opotrebenia a starnutia v interiéri; Farebná paleta je plná svetlých pastelových odtieňov: modrá, broskyňová, ružová, krémová a biela; Štýl a forma nábytku nezáleží, hlavnou podmienkou je, že musí niesť stopy dejín; Vo vnútri chebbi-chic sa často používajú vzory kvetov; Shebbi-chic neakceptuje striktné geometrické tvary vo výkresoch; V interiéri je vítaný vintage a starožitný nábytok. Obchody zriedka prezentujú modely nábytku zodpovedajúce smeru shebbi-chic, často sa dizajn vykonáva ručne; Interiér chebbi chic využíva množstvo textilných a dekoratívnych prvkov.

Ako používať parapet? Sill dizajn nápady.

Tieto nápady na okenný parapet vám pomôžu spravovať váš extra obytný priestor. Pracovná doska. Použitie parapetu ako extra pracovnej plochy v kuchyni je skvelý nápad. Štandardný parapet je odstránený a nahradený stolom, ktorý môže byť pokračovaním celkového pracovného povrchu alebo oddelený od neho.

Turecké koberce

Všetky turecké koberce sa skladajú z dvoch častí: osnovných a vlasových nití. Pri výrobe takýchto výrobkov sa používa technológia použitia dvojitých uzlov alebo, ako sa to tiež nazýva, symetrické pletenie. Takéto koberce sa môžu v závislosti od materiálu, z ktorého sú vyrobené, rozdeliť na: vlna - sú úplne vyrobené z vlny.

Drevené rezy v interiéri

Rezy v interiéri môžu byť použité v akejkoľvek kvalite a prakticky na každom povrchu. Môžu položiť podlahu alebo strop, ktorý sa používa na vytvorenie dizajnérskych kusov nábytku alebo dekorácie. Rezy môžu úplne zakryť stenu, alebo na nej vytvoriť niečo ako drevený maliarsky panel. Proces vytvárania takéhoto obrazu z drevených rezov v interiéri je pomerne jednoduchý: fragmenty sa lepia na predtým očistený povrch pomocou lepidla na drevo.

Pop-art štýl v interiéri: dizajnové prvky, výber povrchových úprav, nábytok, maľby

Charakteristické vlastnosti Reklama Popis hlavných vlastností štýlu pop art pomôže vytvoriť interiér štýlovým a jedinečným. Interiér sa vyznačuje jasnými farbami; Vo vnútri jednej miestnosti by bolo vhodné kombinovať rôzne spôsoby konečnej úpravy, napríklad každá stena je zdobená rôznymi materiálmi; Pre dizajn, pop art nie je charakterizovaný použitím veľkého počtu kusov nábytku; Vnútorné steny pop artu zdobia reprodukcie, plagáty zobrazujúce komiksy a kreslené postavičky, obrazy s opakovaným obrazom; Dekorácia na stenu sa často vykonáva v bielej farbe, na ktorej sú prekryté dekoratívne detaily; V interiéri nepoužívam objemné skrinky, police a komody ich nahrádzajú; Vo výzdobe a výzdobe pop artu sa používajú hlavne umelé materiály.

Druhy oddielov pre zónový priestor

Takáto priehradka môže byť na výšku rovnaká ako výška miestnosti alebo nesmie presahovať ľudskú výšku, byť úzka a široká a pokiaľ ide o štýl a dizajn, neexistujú žiadne obmedzenia. Neexistujú tiež žiadne obmedzenia týkajúce sa výberu materiálov a spôsobu registrácie. Sadrokartónové vnútorné steny sadrokartónu sú vhodné pre realizáciu všetkých fantázií dizajnu.

Okrúhle interiéry: funkcie a nápady

Tip: Zaoblená stena je vo svojej podstate už dekoratívna, takže ju nesmiete preťažiť dodatočnou dekoráciou. Nenechajte sa uniesť, vyberte si pre vás najvhodnejšiu možnosť a zostaňte na nej. Okrúhle interiéry sa vyznačujú architektonickým dizajnom: z hľadiska priestoru má miestnosť tvar kruhu, jednej zaoblenej steny, priečky s kruhovým tvarom.

Podlaha čiernej farby: výber materiálu, dizajn, kombinácia stropu a stien

Na fotografii je lesklá dlažba na podlahe v interiéri modernej kúpeľne. Správna kombinácia čiernej podlahy s kusmi nábytku - kľúč k úspešnému výsledku. S riadnym výberom ďalších farieb môžete získať originálny a štýlový interiér. Hlavnou výhodou čiernej farby je, že zlepšuje vzhľad aj jednoduchej, nekomplikovanej stoličky alebo starej pohovky v štýle 80-tych rokov.