Interiér bytu 45 m2

Môžete vytvoriť moderný funkčný priestor v každom byte. Majiteľ prezentovaného bytu spočiatku pochyboval, že obyčajný dvojizbový byt bude mať niečo originálne a nezvyčajné.

Štandardné usporiadanie, nízke stropy a drobné zábery nedali predpokladom Interiér bytu 45 m2 drasticky zmenené a bez investovania astronomických súm.

predstavujeme dizajn 2-izbového bytu "Chruščov", Hlavnými princípmi projektu boli: minimálne náklady na výzdobu a vybavenie (nábytok z IKEA), rýchlosť a jednoduchosť prác, reflexia v interiéri charakteru a záujmov majiteľa, použitie ručne vyrobenej dekorácie, ktorá dodala interiéru osobitosť.

Pri budovaní projektu interiérový byt 45 m2 Architekti zistili, že všetky steny medzi miestnosťami sa stali nepoužiteľnými. Z dvoch možností, postaviť nové alebo zničiť staré, si vybral druhé.

V dôsledku toho sa rozhodlo vytvoriť nový konštruktívny dizajn 2-izbový byt "Chruščov" a premeniť ho na štúdio s oddeleným priestorom na spanie, veľkou skriňou a pohodlným pracoviskom. nový Interiér bytu 45 m2 zoradené okolo hlavnej miestnosti - obývacia izba. Práve v tejto miestnosti majiteľ plánuje stráviť najviac času, pozvať priateľov a organizovať párty.

Autori projektu vzali do úvahy želania a dodali miestnosti všetko potrebné: rozkladaciu pohovku, mäkké obláčky, regály na drobnosti, knihy a zbernú dosku, miesto pre barovú zónu a dokonca aj pre elektronické piano.

že Interiér bytu 45 m2 Nebolo preťažené, jeho úlohou bolo prispôsobiť čo najviac multifunkčných vecí. Tento trend je najzreteľnejší pri použití pripojenej tabuľky, ktorá slúži aj ako úložný priestor. Praktický drevený stojan na fľaše a kondicionér obrazu podporujú celkovú úlohu šetrenia miesta.

Kuchyňa je úspešne zapísaná do ďalekého rohu, nie je takmer viditeľná na pozadí steny, vďaka priestranným skrinkám, má všetko, čo potrebujete, ďalšie vybavenie je zabudované do steny. Barový pult hrá úlohu zónovania a úplne oddeľuje kuchynský kút od miestnosti a pracoviska.

Z prepracovania dizajn 2-izbového bytu "Chruščov", samozrejme, len vyhral, ​​tam bolo dosť priestoru nielen pre obytný priestor, ale aj pre priestrannú spálňu, s pomerne priestranným pracoviskom.

Zanechajte Svoj Komentár