Drevené rezy v interiéri

Drevo sa používa v interiéri nielen vo forme výrobkov z neho, ale aj vo forme rezov - takto sa nazývajú priečne rezy guľatiny. Drevené rezy v interiéri vytvoriť pocit jedinečnosti, pretože vzor na takýchto „doskách“ nie je nikdy rovnaký. Rezy môžu byť s kôrou, bez nej, leštené alebo potiahnuté moridlom, lakom, niekedy - farbou.

Spili v interiéri môže byť použitý v akejkoľvek kvalite a na takmer akomkoľvek povrchu. Môžu položiť podlahu alebo strop, ktorý sa používa na vytvorenie dizajnérskych kusov nábytku alebo dekorácie.

Rezy môžu úplne zakryť stenu, alebo na nej vytvoriť niečo ako drevený maliarsky panel. Proces vytvárania takéhoto obrazu z drevené rezy v interiéri celkom jednoduché: fragmenty sa lepia na predtým očistený povrch lepidlom na drevo. Rozmanité rozmery a hrúbka rezu píly dávajú výraznú textúru a podobnosť s podobným dreveným panelom.

V prípade, že chcete použiť rezy v interiéri ako podlahové krytiny sa musia na povrchu podlahy vystužiť maltou alebo cementovou maltou. Potom musí byť celý povrch podlahy dôkladne prebrúsený a natretý špeciálnym lakom, aby sa drevo chránilo pred nečistotami, vlhkosťou a predčasným opotrebovaním.

V každom vnútorné rezy dreva pomôžu transformovať nielen hladké ploché povrchy, ale majú aj zložitý tvar.

Rám zrkadla môže byť ozdobený malými vetvami.

Veľký rez môže byť premenený na hodiny, skrývajúci sa za ním hodinový mechanizmus a pohybujúci sa hriadeľ pre šípky na prednú stranu. Takéto štýlové hodinky zdobia interiér v ekologickom štýle.

Rezy v interiéri je možné maľovať v jasných farbách, od malých rezov, môžete položiť štylizované vence, postavy alebo maľby.

Z polovice rezu s hrúbkou viac ako dva centimetre môžu byť vytvorené sklopné police.

Dlhé rezy môžu byť použité ako závesy na oblečenie alebo uteráky.

Veľké rezy môžu byť použité v interiéri a príslušenstve, ako sú sedadlá na stoličku alebo stolovú dosku.

S pomocou strihov, môžete ozdobiť širokú škálu interiérových položiek, najvhodnejšie nápady sú vhodné, obmedzené len predstavivosťou.

Zanechajte Svoj Komentár