Ako používať parapet? Sill dizajn nápady.

V malom byte je pomerne ťažké usporiadať priestor tak, aby bol pohodlný a zároveň funkčný. Ako používať parapet rozšíriť svoje bývanie? S ním môžete výrazne zvýšiť využiteľnú plochu bez toho, aby ste na to vynaložili osobitné úsilie.

títo nápady na parapet vám pomôžu spravovať váš ďalší životný priestor.

  • Pracovná doska.

Použite parapet ako extra pracovný povrch v kuchyni - skvelý nápad. Štandardný parapet je odstránený a nahradený stolom, ktorý môže byť pokračovaním celkového pracovného povrchu alebo oddelený od neho. Často je do stola v blízkosti okna zabudované umývadlo - vynikajúce osvetlenie „čistej“ zóny a ďalšie bonusy, ako napríklad schopnosť obdivovať výhľad z okna pri umývaní riadu robí túto možnosť veľmi populárnou.

  • Tabuľka.

Myšlienka okenného parapetu Ako jedálenský stôl bude užitočný vo veľmi malej kuchyni, kde nie je miesto pre bežný stôl. V tomto prípade môžete tiež nahradiť štandardnú parapetu typickou pracovnou doskou, ale môžete použiť aj nezvyčajnédizajn parapetuNapríklad z prírodného kameňa alebo písania z dosiek z masívneho dreva.

  • Šatník.

Použite parapet ako šatník je rozumný v prípadoch, keď je priestor v byte veľmi malý. Samozrejme, že miesto pod parapetom, a nie nad ním, funguje ako skladovací systém. Usporiadajú zásuvky alebo police, kde môžete uložiť aj kuchynské potreby a iné veci. Takáto skrinka môže slúžiť ako knižnica.

  • Pracovisku.

Ak je šírka steny dostatočná (nie menej ako 50 cm), zaujímavámyšlienka okenného parapetu môže byť prepracovaný na stole. Priestor pod ním je možné použiť na usporiadanie palcov a zásuviek potrebných pre pohodlnú prácu. Hlavnou podmienkou je schopnosť umiestniť počítač a lampu na osvetlenie pracoviska na „stole“.

  • Zimná záhrada.

Design parapetu ako zelená oáza pomôže vyčistiť vzduch, najmä v kuchyni. Umožní udržať potrebnú vlhkosť a zároveň bude slúžiť ako prvok moderného ekologického dizajnu. Pestovanie na parapete pikantných zelených bude užitočné nielen pre oko, ale aj pre žalúdok.

  • Rest.

Potrebujete ďalšie sedenie? Urobte si pohovku pod oknom. Design parapetu v tomto prípade sa môže podobať uličnej lavičke, na ktorej sú umiestnené vankúše pre pohodlné sedenie. Dôležitá podmienka: výška parapetu by nemala byť väčšia ako 50 cm od podlahy a šírka - menej ako 60 cm.

  • Obývacia izba.

plechovka používať parapet ako obytný kútik, na ktorom je umiestnený dom pre mačku alebo psa, alebo klietka s škrečkom alebo papagájom.

Zanechajte Svoj Komentár