Interiér dreveného domu guľatiny na predmestí

Dizajnéri vytvorili unikátny interiér loga, ktorý sa snažili vdýchnuť nový život ruskému ľudovému štýlu. Základom domu bol skutočný zrubový dom z hrubej guľatiny, charakteristický pre Rusko už mnoho storočí.

Dom bol zo všetkých strán obklopený veľkou terasou, vyrobenou z dreva, odolného voči vlhkosti - smrekovec. Pre bezpečnosť sú ploty, takmer nepostrehnuteľné, pretože sú to sklo.

Vpravo od vchodu je kúpeľňa ulice, je tiež z guľatiny. Za domom sa nachádza skutočné kúpeľné centrum - bazén a hydromasážna vaňa, kde je po návšteve ruského kúpeľa tak príjemné ponoriť sa.

Vo vnútri domu sa nachádzajú exkluzívne drahé predmety zozbierané po celom svete. V obývacej izbe je hlavný dôraz kladený na komín - je to dizajnér, veľmi moderný, ale nevyzerá ako cudzí predmet v interiéri dreveného domu z guľatiny.

Okolo krbu sú stoličky vo forme konope, vyrobené v talianskej továrni, a ergonomicky tvarované dizajnérske stoličky.

Samotná obývacia izba je rozdelená na funkčné priestory: miestnosť s krbom, kde sa môžu ubytovať hostia a rodinní príslušníci, čo je druh „domácej vizitky“, jedáleň s barom, televízor s pohovkou a multimediálnymi zariadeniami a kuchynský kútik, ktorý má všetko na varenie.

Neočakávané riešenie pre interiér loga - veľké okná na podlahu a vysoké stropy, vďaka ktorým sa steny pohybujú od seba a dom vyzerá veľmi priestranný zvnútra. Za jasných dní ho slnko doslova zaplaví, prenikne do každého rohu, a preto na okná visia útulné, veľmi hrubé závesy.

Jedáleň je umiestnená tak, že umožňuje ľuďom sediacim pri stole vychutnať si výhľad na les, ktorý sa otvára cez veľké okná.

Stropné svietidlá sú zodpovedné za večerné osvetlenie a kuchynský priestor je navyše zvýraznený elegantným závesom s komplexným zakriveným tvarom. Kuchynská časť je vybavená modernými spotrebičmi, čo nie je nápadné a dobre zvláda svoje povinnosti.

V interiéri dreveného domu z guľatiny je špeciálne miesto obsadené pohovkou, bohatou na unikátne predmety. Lampa na stole bola privezená z Indie, na jej základni je kúsok starého dreva a stojan je kovaná kompozícia vytvorená na objednávku podľa dizajnu.

V úlohe konferenčného stolíka je pahýľ, zakrytý na vrchole skleneného vrchu - je takmer neviditeľný a nezasahuje do vnímanej štruktúry stromu a zároveň je oveľa pohodlnejšie používať stôl.

Naproti mäkkej pohovke je malá konzola, v ktorej sú skryté multimediálne zariadenia a nad ňou je televízny panel. Konzola bola tiež vyrobená podľa konštrukčných výkresov, ako väčšina predmetov pre tento dom.

Ruská log vnútra nemôže robiť bez sporáka - a tu to je. V dávnych dobách boli bohaté kachľové domy obložené obkladačkami av moderných podmienkach dizajnér uprednostňoval obklad s dlažbou z onyxu a žuly.

Sporák nie je jednoduchý, s tajomstvom: na ňom, ako na schodisku, môžete ísť do malého okna a vyliezť cez neho do podkrovia. Aj na sporáku je možnosť prístelky.

Dubové podlahy sú v celom dome a dosky pre nich sú umelo starnuté. V spálni - veľmi široká posteľ a zaujímavá skriňa, ktorá sa zdá byť pokrytá vlnky.

Interiér dreveného zrubového domu je veľmi útulný v ktorúkoľvek dennú dobu: vo dne je výborne osvetlený prirodzeným svetlom a vo večerných hodinách je to súbor lámp známych firiem. Vďaka použitiu priehľadných prvkov v nábytku, napríklad stola a podstavca, ani v malých miestnostiach nie je žiadny pocit tesnosti.

Kúpeľňa má na tento účel nielen štandardné umývadlá, WC a sprchový kút, ale aj skutočnú ruskú kúpeľ. Z neho sa môžete dostať do dvora, v domácich kúpeľoch.

Steny kúpeľne sú tiež rúbené a všetky vodovodné inštalácie majú podlahovú montáž a vyzerajú veľmi minimalisticky. Žulové dosky na podlahe boli prinesené z Brazílie, vzor na nich pripomína vzor na píly na drevo. Okrem funkčného osvetlenia je v kúpeľni zavesené centrálne svietidlo s originálnym tienidlom.

Pod strechou sa nachádza malá miestnosť, dokončená aj v ruskom štýle. Dokonca aj prehoz na posteli - patchwork, šitý podľa dizajnu dizajnéra.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár