Interiérový dizajn zrubu na predmestí

projekt návrh zrubového domu bol navrhnutý pre trojčlennú rodinu. Podľa autora jeho hlavným zámerom bolo vytvoriť interiér, v ktorom by boli všetci nájomníci pohodlní a pohodlní a na výzdobu boli použité prírodné motívy a odtiene.

Celková plocha domu je 360 ​​m2, je kompletne postavená z Arkhangelského dreva, guľatina o priemere 32 cm slúži ako vonkajšia, tak vnútorná dekorácia. zrubový interiér.

Hlavný dôraz v štýle konštrukčné domy z guľatiny vyrobené na klasiku, zatiaľ čo kladenie stien nie je skryté, ale skôr zohráva prvú úlohu pri vytváraní celkovej atmosféry vidieckeho domu.

že zrubový interiér nevyzeralo príliš jednostranne, prirodzená farba dreva v niektorých miestnostiach bola kombinovaná s anglickým omietkovým náterom, na výzdobu stropu boli pridané aj panely na tapety.

Dispozícia domu je štandardná, prvé poschodie je vyhradené pre obývaciu izbu, kuchyňu, predsieň, veľkú jedáleň a samozrejme krb.

Druhé poschodie je umiestnené pod osobnými priestormi majiteľov, spálňou s útulným budoárom, škôlkou, kúpeľňou. Na druhom poschodí návrh zrubového domu zdobia veľké svetlíky.

Všetky izby v dome sú priestranné, hladko sa navzájom spájajú, v priestore nie je miesto pre ostré lámavé čiary, všetky formy sú moderné a majú zaoblený tvar. Aj napriek určitému uvažovaniu zrubový interiér, pocit pohodlia a pokoja, určite dáva.

Aby dom konečne získal svoj nový vzhľad a harmonicky sa pozrel na pozadí maľovaného dreva, dizajnér pridal skôr originálne riešenie pre stropy, tapetovanie. Tapety sú vybrané z anglickej zbierky a farebne pridajte farbunávrh zrubového domu.

Dizajn domu Ťažko sa mení, ak sa steny ponechajú ako zrubový dom, ale autorovi projektu sa podarilo nájsť cestu von, viacvrstvová maľba guľatiny s použitím patinového efektu pomohla dosiahnuť požadovaný efekt, guľatiny zostali neuzatvorené a steny dostali jednotlivé odtiene.

V druhom poschodí je tiež prístup na malý polkruhový balkón.

Drevo a železo sú zrejme najtradičnejšie kombinácie návrh domov z guľatinyV predloženom projekte je kované železo vo vnútri domu a na fasáde viac ako dosť. Krásne kvetinové vzory príjemne dopĺňajú drevený štýl a dopĺňajú ho.

Detská izba vinteriér zrubu.

Zanechajte Svoj Komentár