Designový byt v odtieňoch šedej od FonBureau

Vytvoriť netradičný dizajn apartmány v odtieňoch šedej s dominantnými tmavohnedými stenami bol vybraný byt s relatívne malou dĺžkou. Celková plocha 45 štvorcov. Kuchyňa, spálňa a obývacia izba v kombinácii s tradíciou štúdiových apartmánov.

Textúrované tapety od Shand Kydd v čele postele, prítomnosť tmavej čokolády a svetlosivé tóny sa stali referenčným bodom. dizajn v odtieňoch sivej, Zostávajúce steny boli ďalej natreté v týchto odtieňoch.

Nezvyčajná voľba v prospech veľmi tmavej, skôr ponurej, na prvý pohľad hnedej, priaznivo zdôrazňuje dizajn v šedej farbeV tejto kombinácii, farby vyjadrujú svoj odtieň úplne inak a dávajú miestnosti nie mrzutosť, ale pohodlie.

Zdôraznite originalitu interiéru a kreatívny prístup dizajnéra k realizácii dizajn v odtieňoch sivejakcenty vo forme závesných svietidiel. Pre kuchynské dosky boli vybrané pohodlné výklopné lampy Luceplan, čierna lampa nad stolom s predĺženou šnúrou Caravaggio od Lightyears.

Ostatný nábytok a svetlá boli objednané špeciálne pre projekt. apartmány v odtieňoch šedejna výstave Maison & Objet v Paríži. Špeciálny umelecký predmet v interiéri dizajn v šedej farbe v Paríži bola objednaná aj dvojica príborov v tvare chrómu.

Ďalším dôležitým prízvukom bola kuchynská zástera, ktorá vyvažuje tmavé steny obývačky a dodáva do interiéru jasnú náladu. apartmány v odtieňoch šedej, Bola použitá anglická dlažba, „Hog“ od H & E Smith.

Ako plánoval projektant, všetky tri zóny v byte sú spojené do jedného, ​​aby sa oddelili a zvýraznili jednotlivé použité techniky. Priestor na spanie je oplotený od chodby stenou, kuchyňa „stratila“ steny skrine v prospech čistého priestoru a spoločný priestor je zvýraznený svetlými škvrnami okien, ktoré sú priaznivo podčiarknuté tmavou farbou stien.

Pri pohľade na tento projekt je to isté dizajn v odtieňoch sivej, absolútne ťažil zo susedstva s tmavou farbou, priestor dopadol kompaktný, zvuk.

Vybraným nábytkom, úplne odlišnými smermi a textúrami, sa s chuťou mohli „navzájom“ dostať a dopĺňať. Očaruje okolie starého a nového, napríklad, jedálenský stôl talianskej spoločnosti Dialma Brown susedí s novými bieloruskými stoličkami a rozdiel v ich výrobe je 15 rokov.

Akcenty na tenkom koberci v obývacej izbe, textilný kryt, očarujúce stoličky na nohe postele, vo veku kožené kreslo, veľmi jemne a harmonicky zdôrazňujú jedinečnosť a integritu obrazu dizajn v šedej farbe.

Zanechajte Svoj Komentár