Dizajn veľmi malého bytu s rozlohou 13 m2. m. v Poľsku

Jedinečný dizajn bytu 13 metrov štvorcových. M. vytvoril dizajnéra z Poľska, do ktorého umiestnil všetko, čo potrebujete pre pohodlný život.

V jednej malej miestnosti sa nachádzala kuchyňa, sprcha, toaleta, pracovňa, oddychový kútik, spálňa a dokonca aj miesto na bicykel! Okrem toho, byt má hromadný skladovací systém, v ktorom bolo miesto aj pre práčku.

Tento unikátny projekt dokazuje, že aj majitelia obytných priestorov s minimálnou veľkosťou môžu zariadiť svoj život so všetkou občianskou vybavenosťou. Hlavnou vecou nie je žiadať príliš veľa z bývania, a vziať všetko, čo môže dať.

Dizajn bytu je 13m2. m. používa jednoduché dokončovacie materiály, miesto tapety - teplá béžová farba. Bicykel visiaci na stene sa stal hlavným dekoratívnym predmetom v interiéri: odďaľuje pozornosť divákov a rozptyľuje ho od malej veľkosti miestnosti.

Štýlom interiéru je minimalizmus, ktorý je v týchto podmienkach prirodzenou nevyhnutnosťou. Jednoduchý dizajnový nábytok z preglejky je veľmi príjemný, prírodný materiál, cenovo dostupný a veľmi relevantný. Pracovná plocha sa dá rozložiť - a zmení sa na jedáleň.

Minimalizmus interiéru je zmäkčený kožou hozenou na podlahu - tento nezvyčajný koberec poskytuje pohodlie a je prízvukom farebnej farby. V malom apartmáne sa nachádza spoločenská miestnosť: sieť na opaľovanie oproti oknu vám umožní relaxovať a relaxovať počas dňa.

Spálňa v dizajne bytu 13 metrov štvorcových. m. zvýšená na „druhé poschodie“ - nachádza sa pod ním kúpeľňa, kuchyňa a skladovací systém. Nika, v ktorej sa nachádza kuchyňa, má podsvietenie. Tu, len tie najnutnejšie - ale dosť dostatočné na varenie. Skriňa sa skrýva okrem seba aj domácich spotrebičov - práčky a vysávača.

Zanechajte Svoj Komentár