Obývacia izba v červenej farbe

Červená, v tradičnom vnímaní, nie je farbou, ktorú chcete použiť v interiéri. Rozhodnite sa vytvoriť červená obývacia izba interiér, nie všetci sa odvážia. Zároveň červená, ako žiadna iná farba, je schopná priniesť pozitívny a sviatok do domu. Červená energia vyžaduje mierny a vyvážený úvod do vnútra miestnosti.

Obývacia izba v červenej farbe nemali by ste zaťažovať iba červenými predmetmi, prebytok farby namiesto radostnej nálady vytvorí represívny dojem.

Ktoré odtiene a kombinácie sa najlepšie používajú v červené interiéry obývacie izby, tu sú tipy dizajnu.

  • Mahagon - ušľachtilý a pokojný odtieň pre klasický interiér. Najlepšie je dusiť červenú v kombinácii s tmavomoranžovou, svetlou béžovou, ružovou a cinakarovou. Pre čerstvé poznámky, dobre doplnené obývacia izba v červenej farbe, odtiene zeleného čaju v niekoľkých prvkoch.
  • Červená-oranžová - farba teplého jasného slnečného plameňa, vhodná do interiérov v štýle hi-tech, loft a eklektiky. Tienidlo je dobré v kombinácii s tmavou čokoládou, bielou a béžovou farbou. Ďalšie dotyky sú dobré pridať v medených a jantárových farbách.
  • Ruby farba - bude robiť červená obývacia izba interiér unikátne, farba je veľmi energická, takže musíte presne vypočítať, kde a koľko farieb plánujete použiť. Kombinácie so slivkou a ružovou sa veľmi harmonicky dopĺňajú. Cappuccino, svetlozelená, tmavo modrá a fuchsiová súprava zatieni a doplní ohnivý odtieň rubínu.
  • Tmavo červená je ušľachtilá a najčastejšie používaná červená. Tmavá, zvlnená v tmavej vínovej farbe obývacia izba v červenej farbedemonštruje dôveru a luxus. Dobré kombinácie s čokoládou gama, svetle béžové vložky a mliečne žlté ťahy.

Mliečne biele doplnky a predmety z tmavomodrých a nebesky modrých odtieňov môžu krásne dopĺňať interiér. Tmavé akcenty: čierna a tmavá čokoláda bude tiež vyzerať skvele s miernym použitím. Napríklad v keramike alebo malom príslušenstve. Drevené figúrky pôsobia na pozadí červených stien. Feng Shui charakterizuje „červenú“ ako farbu, ktorá prináša šťastie a radosť domovu, je veľmi dôležité aplikovať ho v spoločenskej miestnosti, takže radosť a šťastie prichádzajú všetkým členom rodiny.

Foto obývacia izba s červenou sedacie súpravy.

Foto obývacej izby v červenej farbe a bielej farby.

Foto obývacej izby v červenej farbe s pridaním žltej.

Zanechajte Svoj Komentár