Interiér malého dvojizbového bytu v Odese

Interiér malého dvojizbového bytu poskytuje možnosť uniknúť z každodenného zhonu veľkomesta, obklopuje pokoj a pohodlie a prebúdza inšpiráciu.

V štandardnom dome novej budovy, Elena Vasilyeva podarilo vytvoriť veľmi harmonický životný priestor, s využitím najnovších trendov v dizajne nápady.

Hlavným princípom je efektívne využívanie obytného priestoru s maximálnym možným voľným priestorom.

Aby sa tento princíp dostal do života, je potrebné sa zbaviť malých izolovaných miestností a kombinovať niekoľko funkcionálov v jednej oblasti, napríklad premeniť kuchyňu na kuchyňu - jedáleň, alebo dokonca obývaciu izbu - kuchyňu - jedáleň.

V interiéri malého dvojizbového bytu je veľa zaujímavých detailov. Ide o zámerne hrubú stenu v obývacej izbe a drevo ako materiál, ktorý zjednocuje rôzne miestnosti, a vizuálne oddelenie zón cez stropnú dekoráciu a dekoratívnu tehlovú stenu. Kombinácia kuchynskej zástery so šatníkom v obývačke vyzerá neobvykle.

Kombinácia svetlošedej v obývacej izbe a šedo-hnedej v spálni opticky rozširuje malú miestnosť a vytvára jemnú, príjemnú atmosféru.

Vo výzdobe kúpeľňového dizajnéra používa porcelánový "kameň", sklo a drevo. Táto kombinácia rôznych textúr je teraz v trende.

Zanechajte Svoj Komentár