Interiérový dizajn domu z baru

Trend smerom k prímestskej výstavbe domov z ekologicky šetrných materiálov víťazne pochoduje po celom svete a Rusko nie je výnimkou. Mnohé súkromné ​​budovy sú postavené z dreva, a preto je potrebné, aby návrhári interiérov našli nové riešenia, napríklad pre dizajn domy z laminovaného reziva.

Skupina dizajnérov z architektonického štúdia INT2 vyvinula svojrázny interiérový dizajn domu z dreva, Celková plocha domu je 200 metrov štvorcových. Vďaka neštandardnému prístupu je v izbách veľa vzduchu a svetla.

Vidiecke budovy v severozápadnej časti Ruska sú zriedka sprevádzané otvorenými bazénmi. V tomto prípade pridaťdizajn domu z lepeného laminovaného dreva, bol vytvorený malý vonkajší bazén, v štýle celej budovy.

Zákazník určil účel vytvorenia dom dizajn z dreva - priestranný a pohodlný dom v minimalistickom štýle. Strom je prítomný v celom obvode areálu, v stenách, takže drevený kryt nepreťažuje priestor, je pokrytý bielym škvrnom.

pre dizajn domy z laminovaného reziva charakteristický príliš "drevený" priestor, možno, sfarbenie, to je jediná možnosť, keď nemôžete použiť ďalšie dokončovacie materiály a používať prirodzenú textúru dreva.

Odoslal interiérový dizajn domu z dreva, udržované vo viac ako zdržanlivý spôsob, a to aj svetlé farebné akcenty, koralov na schodoch, tyrkysové v spoločenskej miestnosti, vo výzdobe nábytku a kuchynského nábytku. Všetko vyzerá hladko, ale nie dosť "teplé". Moderný krb vo vysokej skrinke, textúrovaný ako stena za televíznym panelom, trochu zjemňuje celkovú „studenú“ náladu.

Jediná svetlá izba v dom dizajn z dreva, autori projektu mohli byť škôlkou. Jemný ružový odtieň, doplnený svetlým kobercom a niekoľkými textúrovanými lampami, dobre ladí s obielenými stenami a robí miestnosť veľmi útulnou.

Zo zaujímavých a užitočných nálezov interiérový dizajn domu z drevaMôžete spomenúť široké okenné otvory, použitie rôznych osvetľovacích zariadení a svietidiel, značkový skladovací systém do kuchyne.

Dizajn domu z baru: spálňa číslo 1.

Interiérový dizajn domu z baru: spálňa číslo 2.

Dizajnový dom z lepeného laminovaného dreva: kúpeľňa.

Pracovné výkresy.

Zanechajte Svoj Komentár