Bytový dizajn 67 m2. m. s dreveným obložením

Kompetentne premyslený bytový dizajn 67 m2. m. zmenil štandardnú izbu na pohodlný obytný priestor v štýle minimalizmu, ktorý má skôr jasnú osobnosť. V tomto priestore je všetko - a miesto na športovanie, a romantický kútik, kde si môžete posedieť pri šálke kávy, a krb so skutočným živým ohňom, ktorý nevyžaduje palivové drevo na ohrievanie hostí na zimný večer.

Rozhodli sa vyzdobiť byt v štýle minimalizmu, pretože majiteľ má rád otvorené priestory, ktoré nie sú preplnené nábytkom. Zónový projektant dokončil použitie dokončovanie bytu so stromom, Nedostatok televízie je celkom opodstatnený - majitelia bytu nepozerajú. Namiesto obvyklej LCD obrazovky na jej mieste je obrazovka projektora, ktorú možno odstrániť ako zbytočnú.

svetlý

bytový dizajn 67 m2. m. svetlo hrá ústrednú úlohu. Všeobecná atmosféra a nálada majiteľov závisí od intenzity a teploty svetelného toku. Okrem toho je to skvelý zónovací nástroj, ktorý dopĺňa zónovanie textúr a farieb.

Farba a textúra

Zdobenie bytu stromom v tomto prípade nielenže zavádza ekologický motív do bývania, ale pomáha aj rozlišovať funkčné zóny. Nastavuje farbu interiéru. Z hľadiska dizajnéra sú hlavnými výhodami drevených povrchov farba a textúra. Je ľahké s nimi pracovať, môžu byť použité v rôznych štýloch. Strom môže dostať rôzne odtiene, aby bolo jasné, alebo prakticky odstrániť farbu bielením dreva. Okrem všetkých týchto výhod je neškodný pre človeka a slúži dlhú dobu.

nábytok

Minimalizmus štýl použitý v bytový dizajn 67 m2. m., nábytok sa používa len funkčný, je malý a na ňom nie je žiadny dekor. Niektoré kusy nábytku sa vyrábajú na špeciálnu objednávku.

Krb používa alkohol ako palivo, čo znamená, že nepotrebuje komín, pretože alkohol tvorí pri spaľovaní vodnú paru a nie dym. Nie je vhodný na vykurovanie miestnosti ako vykurovacieho zariadenia, ale môže úplne vytvoriť pohodlie.

Zdobenie bytu stromom - je nielen krásna, ale aj veľmi moderná. Teraz, keď sa „múdre domy“, tak pohodlné, ako je to len možné pre osobu, dostali do módy, takáto úprava je obzvlášť dôležitá. A v tomto byte je realizovaná ďalšia myšlienka „inteligentného domova“ - okná sú zavesené roletami, stúpajú na zvonček a automaticky klesajú vo vopred určenom čase.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár