Moderný dizajn interiéru kuchyne-jedáleň 20 m2.

"Bytový problém" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo majú záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na interiérový dizajn, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky natáčanie "bývanie problém", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


Pre projektanta Juliette Sitnikovú spolupracovať s projektom moderný dizajn interiéru kuchyne, v jednom z bytov, sa stal druh hry v asociácii. Priestory kuchyňa s jedálňou pomerne veľké a pretiahnuté. Možnosť kuchynského plánovania - jeden rad. Geometrické tvary kuchyne umožnili umiestniť pracovný priestor a jedálenský stôl paralelne k sebe.

Vďaka netradičnému dizajnu sa ukázalo ako veľmi zaujímavé. štýlový dizajn kuchyne, Hlavným zameraním je jedálenský kút. Samotný stôl je jednoducho zdobený a nie príliš ťažkopádne zaťažuje priestor, ale dva lustre, vyrobené na zákazku v tandeme so šiestimi mäkkými kreslami, dávajú priestoru pocit skutočného jedálenského priestoru, kde je príjemné stretnúť sa s priateľmi alebo rodinou.

Tvar tienidiel a pomerne odvážna kombinácia oranžovej a tmavej terakoty (na stoličkách) kuchyňa s jedálňou, izoluje a izoluje kompozíciu. Stojí za to venovať pozornosť štruktúre tkaniny, v čalúnení stoličiek a tienidlá lampy použité tkaniny s podobnou štruktúrou, takže farby sú kombinované nielen kvôli teplej gamut, ale aj textúrne, čo vytvára hlbšie spojenie.

Štýlový kuchynský dizajn má niekoľko ďalších smerov vývoja, predstavil veľmi nenápadnú tému Afriky, je to takmer nepostrehnuteľné, ale ak sa pozriete na detaily, môžete chytiť spojenie. Najzreteľnejší prízvuk, autentické stoličky vo forme bicie, spojenie s hlavnou témou pokračuje vo výzdobe stola a vitríne, používa sa africký strom Koto a wenge.

Ako podlaha pre kuchynského dizajnéra používa podlahovú dosku.

Panel na stene poskytuje elegantný zvuk moderný dizajn interiéru kuchyne, asociatívna línia s diamantovými baňami, ktorá je horúca v krajine.

Z technického hľadiska je kuchyňa krásne vybavená, všetko potrebné vybavenie je zabudované do nábytkovej sekcie, v najlepších tradíciách najnovších trendov. štýlový dizajn kuchyne, Pre maximálny priestor je prístup do miestnosti zo strany miestnosti zabezpečený širokými posuvnými dverami striebornej farby. Toto riešenie vám umožňuje meniť funkčnosť miestnosti v závislosti od potreby.

Otváranie dvierok čistí stenu medzi nimi kuchyňa s jedálenským kútom a izba a jeden priestor môžu slúžiť na príjem veľkého počtu hostí. Prístup zo strany chodby je z priehľadného skla, umožňuje osvetlenie chodby denným svetlom. Vďaka elegantnej dekorácii vyzerajú obe dvere veľmi organicky a neporušujú integritu miestnosti.

Ďalší výjazd z kuchyne vedie na balkón, bol tiež prerobený, pre väčšiu harmóniu s hlavnou izbou. Vďaka zaujímavej a jemnej interpretácii autora, moderný dizajn interiéru kuchyne Ukázalo sa, že je mierne nasýtený, najviac funkčný a harmonický.

Zdroj: Program otázok o byte
Projekt: "Šachová hra"

Zanechajte Svoj Komentár