Interiér domu z baru - dizajn fotografií podľa izieb

Ako prax ukazuje, ľudia sa čoraz viac oceňujú prirodzenosť, jednoduchosť, obmedzenia výberu domu vašich snov. Hlavnou túžbou je uniknúť z ruchu mesta, rušivého hluku, výškových nových budov. Stavba domu, ako aj mimomestských obydlí z dreva sa považuje za módnu a relevantnú ako nikdy predtým. Takéto štruktúry sú považované za veľmi kvalitné, pohodlné, spoľahlivé, ale pred výberom v prospech konkrétnej budovy by sa mali zohľadniť mnohé faktory.

Jedným z hlavných kritérií výberu je čas, ktorý sa vynaloží na dokončovacie práce, ako aj na to, ktorý interiér je vhodný pre dom vyrobený z konkrétneho materiálu. Ak ste sa rozhodli pre možnosť, potom vo svojich rukách osud výzdoby miestnosti a zároveň vaše pohodlie, čo znamená, že musíte začať konať

Ako udržať štýl pomocou modernej domácej výzdoby

Napriek obmedzeným možnostiam dizajnu dreveného domu existuje niekoľko trikov, ktoré vám pomôžu čo najpohodlnejšie zariadiť, originálne. Prvým pravidlom je zistiť existujúce štýly, ich vlastnosti, rozdiely.

Medzi nimi sú najobľúbenejšie:

 • klasické (rôzne omietkové steny, drahý, elegantný nábytok, podobný starožitnostiam, lakované parkety, biely strop);
 • Ruský (skôr rustikálny štýl, je to najviac harmonický, šikovne kombinovaný so samotnou budovou, krb je ako kachle, kresba alebo rezbárstvo - to je jeho vrcholom, a hrubo opracované drevo len zdôrazní jeho jednoznačnú individualitu, neuveriteľnú vlastnosť);
 • Anglicky (mäkké, flexibilné línie interiéru mu dodávajú pokoj, pravidelnosť, pohodlie, elegantné detaily, obrazy, masívne krby, nájdu svojich fanúšikov a skutočných znalcov);
 • štýl chaty (najdôležitejšia je priestrannosť, prítomnosť kamenných prvkov, najjednoduchší nábytok s možnými odierkami, zavesené trámy, minimalizmus vo výbere farieb);
 • Škandinávsky (jednoduchosť, praktickosť, plnosť prírodných kvetov, prútený nábytok a drevené stoly zdôrazňujú minimalizmus).

Praktickosť interiérových prvkov

Venujte pozornosť a viac sa prikláňa k modernému dizajnu. Nezabudnite na funkčnosť všetkých dekoračných kúskov, čo je veľmi výhodné, nielen pekné. Všetky konštrukcie, nosníky, zásuvky by mali byť relevantné. Očné linky v dome musia byť vybrané pod nábytkom, namontované tak, že nie sú nápadné, kazia rafinovanosť.


Odporúča sa inštalovať vykurovacie zariadenie na konci všetkých dokončovacích prác a ak je to možné, ozdobiť ho.

Hlavné komponenty interiéru

Samotný strom, nedotknutý, s kresbami, jeho textúrou, farbou je hlavným materiálom, ktorý ovplyvňuje atmosféru, pohodlie a jedinečnosť miestnosti. Každá položka nemôže byť náhodná alebo premyslená. Preto je potrebné zistiť, ako typ dreva, z ktorého je vyrobený, ovplyvní usporiadanie skrine, môže to byť guľatina, profilovaný, nie profilovaný alebo lepený laminát.

Najrýchlejší spôsob, ako začať pracovať, je dokončenie domu lepeného laminovaného dreva bez čakania na čas na zmrštenie, ktorého jedinou nevýhodou bude jeho vysoká cena. Hoci je považovaný za monotónny, dizajnéri sú presvedčení, že prirodzenosť a prirodzenosť sú vždy relevantné. Pretekár za cenu nebude profilované drevo, ale rozdiel bude pokrývať potrebné dokončovacie práce, na vlastné náklady.

Dizajn kuchyne

Kuchyňa je jednou z hlavných častí spoločenskej miestnosti, obľúbeným miestom všetkých obyvateľov domu. Táto kuchyňa chce vždy čo najviac fungovať. Pohodlné skrinky na skladovanie všetkých výrobkov, pracovný povrch by mal byť pohodlný, zohľadňovať rozmery samotnej kuchyne.

Nábytok sa musí vyberať z týchto materiálov, aby sa čo najviac zdôraznil ich účel v tejto miestnosti, nemusí byť s drevenými fasádami, stojí za to používať moderný plast, kameň, mramor, žula a malachit. Tabuľky sú zvyčajne obdĺžnikové alebo kruhové.

Skutočne fungujúci krb alebo kachle sú zaujímavým riešením pre modernú kuchyňu. Obrovské okná otvárajú priestor, poskytujú maximálny čerstvý vzduch v miestnosti. Čipky záclony, zatiaľ čo zostáva klasický, bude nádherne dopĺňať priestor.

Mosaic panel, drevené kukučkové hodiny, ručne vyrobená bude vynikajúcou dekoráciou.
Staromódne zásobníky, ako aj natreté taniere, kuchynské riady visiace priamo zo stropu, dokonale zapadnú do atmosféry kuchyne.

Dizajn obývacej izby

Obývacia izba je často spojená s kuchyňou, čo jej však nezbavuje jej individualitu a zanecháva najreprezentatívnejšiu miestnosť v celom dome. Pravidlom je, že poskytuje masívny krb, aby bolo viac kompletné, pridať pohodlie.

Skutočný domov s komínom, kovaná mriežka je nevyhnutným prvkom pre vytvorenie rodinnej atmosféry. Malé konferenčný stolík, pohodlná pohovka alebo hojdacie kreslo pri krbe je pohodlné, veľmi správne rozhodnutie.

Vďaka vysokému panoramatickému oknu, zrkadlovým vložkám na stenách prenikne prirodzené osvetlenie do každého rohu. Koberec so vzorom alebo nepriehľadnými, prirodzenými farbami, elegantnými nástennými lampami, vytvorí jedinečnú elegantnú atmosféru.

Hotelová izba je zaujímavá aj suvenírmi, malými pamätnými gizmami domácnosti, rozprávajúcimi o nezabudnuteľných rodinných príbehoch. S najväčšou pravdepodobnosťou je vizitkou celého domu. Zaujímavým aspektom je oddelenie jeho malých plôch so záclonami z pastelových odtieňov, ktoré vytvárajú napríklad odľahlé rohy na čítanie v blízkosti okna alebo jedálenských priestorov.

Interiér spálne

Dizajn stien, najmä v spálňach, chcete zachovať prirodzený vzhľad s použitím povrchovej úpravy s prírodnými materiálmi. Veľká dubová posteľ, mäkký koberec na podlahe na oboch stranách dodá špeciálnu atmosféru tepla, okamžitý komfort.

Výber textilu zohráva dôležitú úlohu. Je potrebné vybrať prírodné látky, napríklad ľan. Ľahké tóny tónov, upokojujúce odtiene môžu byť zriedené v lila, modrej a ďalších preferovaných farbách.

Kvalitatívne vybraný nábytok je zárukou bezpečnosti, trvanlivosti a pevnosti. Štýl interiéru môže byť absolútne čokoľvek, a to ako neoklasické, tak provensálske, ba dokonca aj krajiny. Je lepšie zvoliť si vlastnú, vytvoriť atmosféru pokoja, odpočinku, relaxácie. Priestor na spanie môže byť doplnený baldachýnom s jemnými tkaninami.

Je potrebné ju oddeliť a oddychový kútik, pričom nezabudnite na súlad všetkých prvkov. Praktický, neoddeliteľnou súčasťou spálne sa stane stôl v rohu miestnosti pri okne alebo komoda so zrkadlom.

Návrh skrine

V každom prostredí, dokonca aj vidieckej chate, bude vždy útulný kútik, malá miestnosť, ako by bola vytvorená pre súkromie. Najlepším riešením je vybaviť kanceláriu, bez použitia čohokoľvek navyše, len tie najnutnejšie veci, praktické, vysoko kvalitné. Po prvé, mali by ste venovať pozornosť stolu a stoličke, vyrobené z odolných prírodných materiálov, prípadne drevených tmavých odtieňov.

Najlepšie miesto pre nich bude okno okno s príjemným výhľadom, zatiaľ čo poskytuje slušné správne osvetlenie ... Drevené trámy alebo stĺpy dá tajomstvo a súčasnosť majestátnosti do miestnosti. Záclony zaplnia miestnosť komfortom. Komorná atmosféra pokoja, ticha môže byť zriedená zbierkou obrazov, zbraní na stene alebo akvária so zvedavými rybami a inými zvieratami. Pre domácu atmosféru umiestnite na podlahu masívny koberec.
V prípade zlého osvetlenia urobí lustre s objemom minimalistický typ tmavých farieb.

Škandinávsky štýl

Ako je známe, Škandinávia je krajinou, kde je stavba drevených domov považovaná za neuveriteľne populárnu. Škandinávci sú uznávaní ako odborníci v ich dizajne, harmonickom dizajne. Racionálna kombinácia, nevysvetliteľná, pokiaľ ide o funkčnosť, spája tie mimoriadne veci s ich silnou stránkou.

Zdobenie domov z baru škandinávskeho dizajnu kombinuje bohaté množstvo jasných farieb, ktoré dávajú veľa svetla, priestoru, zatiaľ čo absolútne diskrétne a relevantné. Najobľúbenejším dekoračným materiálom v tomto štýle je drevo, obyčajne ho pokrývajú prírodnými tkaninami z ľanu alebo bavlny. Aby sa zachoval maximálny priestor, mali by ste zariadiť nábytok v ergonomických skupinách. Drahý dizajn, domýšľavosť úplne inherentná škandinávskemu štýlu, hlavná vec pre neho, jednoduchosť a priestrannosť. Okná by mali byť veľké aj svetlé.

Hlavnou farbou povrchovej úpravy je biele, možno aj ľahké drevo. Ďalšie materiály na dokončenie v tomto štýle môžu byť:

 • kameň;
 • kov;
 • prírodné látky.

Pohodlie a tradícia

V neposlednom rade je dôležité zachovanie pohodlia s minimalizmom, ktorý určuje stavbu dreva. Preto stojí za to zdôrazniť ich individualitu, jedinečnosť. Veľmi často, s pomocou dokončovacích materiálov skryť drevené základne, takže situácia v dome modernejšie.

Ale s cieľom zdôrazniť špecifiká takéhoto domu, môžete vykonávať iba leštenie a lakovanie. V mnohých prípadoch sa považuje za rustikálny štýl, hoci zachováva tradície, obklopuje sa v osobitnej atmosfére. Ak je však interiér originálnou myšlienkou, potom je v ňom dvojnásobne príjemné žiť. Je potrebné vziať do úvahy všetky jemnosti, premýšľať nad výzdobou na najmenšie maličkosti, aby bolo veľmi útulné, čo najpohodlnejšie pre obyvateľov a hostí. Dokonca aj bez akéhokoľvek dokončenia, bude dom z dreva žiť svoj život, potešenie domácnosti. Každý dizajn je jedinečný svojím spôsobom, vždy nájde svojho majiteľa.

S výhradou všetkých technológií v stavebníctve, dokončovacích prác, drevený dom môže stáť až 60 rokov!

Krby v interiéri

Krb vždy zdobí každú izbu, je aj naďalej vrcholom rôznych možností bývania. Nič nie je porovnateľné s radosťou zo sedenia pri živom ohni. Cez zdanlivo zložité zariadenie, moderné technológie zázraky. Odolnosť proti ohňu v domoch s lepeným drevom je vynikajúca, nemali by ste sa báť ohňa, ale stále musíte dodržiavať určité požiadavky:

 • povinné dodržiavanie zásad požiarnej bezpečnosti pri stavbe krbu;
 • starostlivá ochrana stropu pred teplom;
 • podlahy by nemali obsahovať horľavé materiály vo svojom zložení;
 • základ musí byť vystužený.

Pri neustálom používaní ohniska sa uistite, že ste vyčistili komínovú rúru od nahromadenia sadzí, dechtu, čo vyvoláva požiar!

Podľa typu inštalácie sú krby rozdelené do nasledujúcich typov:

 • roh (umiestnený v rohu miestnosti kvôli priestoru a priestoru);
 • oddelené (bez kontaktu stien, inštalované v strede miestnosti, ak to územie umožňuje);
 • predné (inštalované na vnútorných stenách).

Zdobenie priestoru

Najčastejšími prvkami výzdoby sú najčastejšie osobné veci majiteľov alebo ich zbierok: rozprávkové figúrky, suveníry zo zahraničia, vázy, obrazy slávnych umelcov, dary od príbuzných. Textilné momenty naplnia miestnosť chuťou domácnosti, vytvoria vám elegantnú, útulnú izbu. Záclony, kryty, vankúše, koberce, obrusy - to všetko má špeciálny, jednoducho potrebný, bezpodmienečne praktický účel.

Starožitné svietniky alebo svietidlá poskytujú svoj informatívny príspevok, evokujú nepopierateľné romantické emócie. V závislosti od smeru dizajnu, zdroja nevyčerpateľného komfortu, miesta pre radosť, rodinné večere, priateľské párty alebo samota. Podľa autorovho náčrtku bývanie môže byť vydané ako letná chata a moderná chata.

Nie je však potrebné prebývať na drobných detailoch, je prvoradé rozhodovať o stenách, nechať ich prirodzené, zakryť ich sadrokartónmi alebo sadrou, je možné ozdobiť tapetou.

Hodnota dreva v interiéri

Štruktúra dreva má nepopierateľnú, pozoruhodnú kvalitu, tepelnú izoláciu. Požiarna bezpečnosť, ochrana proti hmyzu, parazitom, plesniam, plesniam poskytuje špeciálnu ochrannú impregnáciu guľatiny.

Použitie prírodných materiálov vysokej kvality pri stavbe slúži ako záruka miestnosti s individuálnym štýlom. Dokonca aj ten primitívny, lacný nábytok nebude pokaziť vnútornú alebo vonkajšiu výzdobu budovy.

Strom vždy vytváral pohodlie, naplnené harmoniami, teplom celého domu, dával veľkosť, originalitu, demonštroval a zdôrazňoval svoj pôvodný dizajn.

Expresívne dekoratívne materiály, jednoduchá dekorácia, krásne zdobená fasáda s mriežkami, keramika, najoriginálnejšie riešenie pre vytvorenie štýlu. Keďže drevo je spracovateľné, je prípustné stelesňovať najodvážnejšie nápady:

 • sú umiestnené vnútri aj mimo schodov s vyrezávanými ornamentami;
 • robiť galérie, presahy;
 • používať viacúrovňový dizajn;
 • inštalovať sklenené podkrovie, balkóny;
 • kombinovať drevo s kovom, kovanie, kameň;
 • zdobia kachle alebo krby keramickými obkladačkami, ktoré im dodávajú krepovanie.

Žiť v drevenom dome, cítite priamu jednotu s prírodou, celým svetom, cítite jeho pokoj a pohodlie.

Zanechajte Svoj Komentár