Originálny dizajn kúpeľa 7 štvorcových. m

Ako základ kúpeľne v obyčajnom byte typického projektu ho dizajnéri premenili na originálnu a dokonca trochu poburujúcu miestnosť, ako si zákazníci želali.

Neobvyklý dizajn kúpeľne sa podarilo vytvoriť vďaka tomu, že plocha areálu sa zvýšila: rozšírila ho využitím časti chodby a spojením kúpeľne. Pôvodne bola rozloha len 4,8 m2. metre. Dizajnová vaňa 7 štvorcových. mVzduch, ktorý vyšiel po prestavbe, sa stal z veľkej časti experimentálnym. Majitelia, aktívna mladá rodina, chceli, aby kúpeľňa zodpovedala ich životnému štýlu a mala honosný, výnimočný štýl.

Stretch strop bohaté burgundskej farby hrá neobvyklý dizajn kúpeľne osobitná úloha: dodáva miestnosti dodatočné množstvo. Táto hodnota je zvýraznená bielym sadrokartónovým rámom na vínovo lesklom povrchu.

kúpeľ dizajn 7 štvorcových. m. nasýtené a jasné tóny v neobvyklých kombináciách. Doska napodobňujúca textúru podlahovej dosky je natretá vo všetkých farbách dúhy.

Neobvyklý dizajn kúpeľne zdôrazňuje obrovský „portrét“ leguána, ktorý zaberá takmer celú stenu. Podobné techniky sa bežne používajú v podzemných projektoch. Použiť v kúpeľ dizajn 7 štvorcových. m. Pre túto štylistiku sú charakteristické aj rôzne dokončovacie textúry.

Zanechajte Svoj Komentár