Bytový dizajn s vysokými stropmi 64m2. m.

Bytový dizajn s vysokými stropmi jej milenka sa vyvinula. Okamžite sa rozhodla, že tu nebudú žiadne komplikované rozhodnutia. Hlavnou „výzdobou“ je pohľad z okna na starobylú katedrálu. celkovo byt interiér 64 m2. m. Ukázalo sa, eklektický vzhľadom na kombináciu francúzskych a škandinávskych štýlov, najbližšie k majiteľovi bytu.

„Dvojizbový apartmán“ v starom dome s 3,8 m stropmi, majitelia sa stali „jednou ženou“, ktorá spája obe miestnosti do jednej. Ukázalo sa, že veľká obývacia izba. Spálňa v dizajn bytu s vysokými stropmi má miesto na medziposchodí, ktoré je celkom vhodné pre mladých ľudí.

V obývacej miestnosti sa rozhodlo rozšíriť okná a zariadiť francúzske balkóny, ktoré pripomínali milenke jej milovaného Paríža. Bolo tiež potrebné vybudovať zadržiavacie konštrukcie pre mezaniny, ktoré vydržia ťažké zaťaženie. rozlišovaciu Interiér bytu 64 metrov štvorcových. m. zvýraznené svietidlami: centrálne, biele, môžu dávať modrú a žltú farbu a podlahová lampa je natretá intenzívnou čiernou farbou a vybavená poznávacou značkou.

Dôležité miesto v dizajn bytu s vysokými stropmi zaberá sporák, ktorý plní úlohu krbu. Možnosť jeho inštalácie sa objavila v dôsledku toho, že byt sa nachádza na hornom poschodí, a priviesť komín cez strechu nebol veľký problém.

Parkety sa ukladajú štandardnou metódou „rybie kosti“, ale dosky sú pre ňu úzke a dlhé, ako je to v Európe bežné.

Kroky "goose step" (aby sa ušetrilo miesto) vedú do mezaninu, do postele.

V čele matraca je malý skladovací systém.

Interiér bytu je 64 m2. m. stoličky z blší trh, farebné stoličky z francúzskej školy, rovnako ako obrazy umelcov, ktorí sú priatelia majiteľov.

Malá vaňa bola nahradená veľkým sprchovým kútom, ktorého podlaha bola rozložená mramorom.

Drobná miestnosť toalety vyzerá priestranná vďaka použitiu veľkého zrkadla ako jednej zo stien.

Murivo sa objavuje na stenách v miestach, čo je jedna z dekoračných techník, ktoré hosteska používa.

Kuchynský nábytok dizajn bytu s vysokými stropmi vyrobené špeciálne. Všetky potrebné veci boli odstránené v podlahových skrinkách av závesných riadoch a suveníroch.

Z kuchyne sa dostanete na balkón, ktorý ponúka nádherný výhľad na starú katedrálu. Jedna zo stien balkóna bola zdobená starožitnými dlaždicami vyvezenými zo Španielska.

Zanechajte Svoj Komentár