Akvárium v ​​interiéri obývacej izby. Typy akvárií.

Akvárium v ​​interiéri obývacej izby môžu byť predmetom osobitnej pozornosti ako hostitelia a hostia. Výhody, ktoré majú malé „kúsky mora“, sú nepochybné. Kvôli neustálej obnove vody v nádrži slúži akvárium nielen ako biotop pre morských obyvateľov, ale aj zvlhčuje vzduch v miestnosti.

Pohybujúce sa objekty a pozorovanie nameranej striekajúcej vody - pôsobia ako relaxant. V okamihu pozorovania oči spočívajú, svaly tela sa uvoľňujú a psychika sa prispôsobuje pozitívnej vlne. Lekári odporúčajú ako prevenciu vysokého krvného tlaku, monitorovanie rýb najmenej pätnásť minút.

Akvárium v ​​obývacej izbe možno umiestniť tromi hlavnými spôsobmi. Akvárium-palce, alebo akváriu-banky, nezávislý dizajn, ktorý je nielen predmetom interiéru, ale aj možné možnosti pre jeho použitie pre oddelenie zón v miestnosti.

vstavaný akvárium v ​​interiéri obývacej izbyJe položená v konštrukcii priestorov vo fáze výstavby. Zvyčajne sa pre vstavané akvárium vyvinul špeciálny výklenok s dodatočnými dverami, ktoré umožňujú prístup ku komunikáciám z akvária.

suspendovaný obývacia izba akvárium môže byť použitý na úsporu miesta, je zvyčajne menší ako jeho kolegovia, ale túžba vyzdobiť interiér môže vzniknúť v každej miestnosti, preto možnosti implementácie musia byť odlišné.

Popri troch hlavných typoch akvárií sa v poslednej dobe stala populárnou akvárium v ​​interiéri obývacej izby vo forme obrázku. Akvárium v ​​ráme je plochá sklenená nádrž zabudovaná do širokej bagety. Taký živý obraz bude vždy relevantný a nový, poteší vás aj vašich hostí.

Feng Shui majstri odporúčajú vloženie akvárium v ​​obývacej izbe ako symbol prvku vody. Podľa vedy starovekých znalcov harmonického interiéru, prvok vody v dome, priťahuje ďalšie finančné prostriedky a vedie k zlepšeniu blahobytu ich vlastníkov. Stojí za to zvážiť, že Feng Shui v obývacej izbe sa odporúča zvoliť akvárium v ​​pomere k miestnosti, príliš veľa vody v byte bude mať opačný účinok.

Na umiestnenie akvária je najvhodnejší roh izby, východ, sever alebo severovýchodná časť domu. Nie je potrebné umiestniť akvárium proti dvom dverám, pod stropný trám, je tiež nemožné, aby ostrý uhol akéhokoľvek kusu nábytku smeroval do samotného akvária.

Fotografie akvária v obývacej izbezabudovaný do konferenčného stolíka.

Fotografie akvária v obývacej izbezapustené do steny.

Akvárium v ​​interiéri kuchyne v kombinácii s obývacou izbou, zabudovaný do priečky.

Fotografie akvária v obývacej izbe vo forme samostatného obrubníka.

Zanechajte Svoj Komentár