Dizajnové štúdio 35 námestí. m. so spálňou vo výklenku

Dizajnové štúdio 35 námestí. m. vytvorené pre mladú rodinu, ktorá chcela mať svetlý a funkčný interiér s priestrannou obývacou izbou a izolovanou spálňou.

Štúdio o rozlohe 35 m2. m.

Práca na projekte začala s prestavbou. Odstránili stenu, ktorá nenesie náklad, a dostali štúdio, ktoré bolo rozdelené na časti: kuchyňa s jedálenským kútom, útulná obývacia izba a spálňa, ktorá bola vložená do výklenku. Oproti spálni je balkón. Kúpeľňa pri prestavbe garsónky sa nepohnula.

Farebné riešenie apartmán

Studená škála farieb pomáha vizuálne zväčšiť priestor, takže šedá sa stala hlavnou pre interiér. Je doplnená tyrkysovou farbou s pridaním šedých tónov a čierna sa stala zvýrazňujúcou farbou a pomáha zvýrazniť jednotlivé objekty. Interiérové ​​štúdio 35m2. Ukázalo sa, že je to grafické a jasné, má svoj vlastný charakter a stručnú expresivitu.

Kuchyňa - obývacia izba dizajn

Minimalizmus - hlavnou myšlienkou dizajnu štúdio-apartmán 35 námestí. Nábytok má jednoduché, jasné formy, nič zbytočné - len tie najnutnejšie. Pohovka v obývacej izbe bola otočená späť do kuchyne, oproti nej bola umiestnená TV miestnosť. V dôsledku toho je kuchyňa s jedálenským kútom vizuálne izolovaná od obývačky.

Jedáleň sa nachádza vedľa pohovky, obdĺžnikový stôl so zaoblenými hranami je priľahlý k pohovke späť, takže priestor pre stoličky na opačnej strane. Ak potrebujete sedieť pri stole pre viac ako dvoch ľudí, môžete ju presunúť z pohovky do stredu kuchyne.

Kuchynská súprava vyzerá neobvykle: má dve rady skriniek nad pracovnou doskou a ich fasády sú vyrobené v kontrastných farbách. Ide o moderné a štýlové riešenie, ktoré umožňuje zvýšiť kapacitu úložných systémov a vyhnúť sa pocitu „objemného“ nábytku. Kuchynská zástera dlaždice tvorí geometrický vzor, ​​ktorý sa tiež opakuje v kúpeľni.

Ďalšie neobvyklé riešenie v interiérovom štúdiu 35m2. m. - využitie priestoru pod parapetom na uskladnenie domácich potrieb. Na to sa starý chladič odtiaľ odstránil a nahradil ho veľkým moderným chladičom umiestneným na stene v blízkosti jedálne.

Jasné radiátorové čiary dokonale zapadajú do geometrického konceptu interiéru. Štýl minimalizmu v dizajne štúdia má výrazný škandinávsky prízvuk, možno ho vidieť vo farbách a vzoroch dekoratívnych vankúšov na pohovke, vzoroch keramických dlaždíc.

Spálňový dizajn

V byte je štúdio 35m2. Spálňa je umiestnená vo výklenku a je oplotená z obývacej izby kuchyne pomocou mäkkej hrubej šedej opony. Stena v čele veľkolepého tyrkysového tónu je ozdobená dekoratívnou omietkou a zvyšok dekoratívnych akcentov v dizajne ateliéru bol vybraný presne farbou. Strop v spálni je mierne znížený, na jednej strane je za ním zapínanie závesu a na druhej strane je prízvukové osvetlenie.

Dizajn chodby

Vchod do štúdia je malej veľkosti a je veľmi výstižne vyzdobený: v časti steny, ktorá ho oddeľuje od spálne, je šatníková skriňa na vrchné oblečenie a obuv, druhá časť steny je obsadená skladovacím systémom, ktorý sa otvára do spálne. Okrem toho je nad ním malá otvorená polica na tašky, kľúče, rukavice a okrúhle zrkadlo.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár