Neobvyklý dizajn interiéru - strom v dome

Tradične sa hovorí, že hovorí o "strom vnútri domu„Znamenajú dokončenie podláh, stien, menej často stropu av niektorých prípadoch prítomnosti trpasličích stromov v obydlí. Architekti z Hironaka Ogawa & Associates zmenili pohľad na koncepciu strom vnútri domu, Pre svojho klienta z Kagawy v Japonsku vytvorili ohromujúci a neobvyklý dizajn interiéruv ktorom stromy žijú a komunikujú v rovnakom priestore s majiteľmi domu.

Projekt rozšírenia domu bol navrhnutý na mieste záhrady. Na tomto mieste boli tri stromy, ktoré sú s rodinou spojené viac ako tridsať rokov. S nimi boli spojené mnohé spomienky na všetkých členov rodiny. Pietny postoj Japoncov k prírode je už dlho známy a tento prípad len potvrdzuje presvedčenie, že rodina sa nechce rozlúčiť so stromami a chce ich nechať na svojich miestach.

Projekt kombinovania a „spolužitia“ hostiteľov stromy vo vnútri domu, Kmene stromov už vyschli, takže boli špeciálne ošetrené a vetvy boli rezané.neobvyklý dizajn interiéruna území kuchyne a rekreačnej oblasti sa hodia tri kmene stromov, ktoré zapadajú do interiéru a ďalej „rastú“ podlahou a nábytkom.

Všetky tri stromy vytvárajú neobvyklý dizajn interiéru, súbor vo forme stĺpov podopierajúcich strop. Na konáre jedného z nich je umiestnená centrálna lampa, toto riešenie dodáva interakciu stromy vo vnútri domu s vnútorným priestorom miestnosti.

„Drevená“ téma nadväzuje na podlahové a okenné rámy, podlahová krytina sa používa v teplých brezových tónoch a vnútorné drevené vložky sa vyrábajú pre okenné otvory. Biele steny, čalúnený nábytok a strop - dodávajú miestnosti ľahkosť, nenápadnosť a rozjímanie. Veľká sklenená plocha vám umožní tento proces dopriať, pretože okná majú výhľad na krásnu vnútornú záhradu plnú zelene a kvetov.

Malá kuchynská linka so všetkými potrebnými vlastnosťami je ukrytá pred očami za počítadlom zón, je tiež biela, preto sa úplne spája so stenami. Spoločným dreveným stolom, pohovkou a televízorom je účel miestnosti ako spoločenská miestnosť, v ktorej sa môžete dobre zabaviť, obedovať a relaxovať po pracovnom dni.

Stavebný procesneobvyklý dizajn interiéru - strom vnútri domu.

Pracovné výkresy.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár