Bytový dizajn 31 námestí. m. v panelovom dome

Bytový dizajn 31 námestí. m. zmenil štandardný "malý rozmer" panelového domu v štýlovom bývaní pre mladého muža. Hlavnou úlohou bolo rozdeliť štúdiový priestor bytu do samostatných zón, aby sa zabezpečil komfort. V dôsledku toho sa na malej ploche nachádzali malé obytné priestory, pohodlná kuchyňa a oddelená jedáleň. Okrem toho, balkón, podľa želania majiteľa, bol takmer zdvojnásobil.

Dispozície bytu 31 námestí. m.

Spočiatku v štúdiovom apartmáne neboli žiadne priečky, bol to otvorený priestor na námestí. Takže ani demolácia starých, ani výstavba nových priečok nie je potrebná. Všetky zmeny ovplyvnili iba balkón: nárast v oblasti z 2,2 na 4,4. štvorcových. m. a izolačné opláštenie z neho urobili ďalšie miesto na uskladnenie domácich potrieb a odpočinku.

Farebné riešenie a štýl štúdia

Štúdio 31 námestí. m. trvalé v dvoch farbách - biela a modrá. Táto veľkolepá kombinácia zvýraznená drevenými dubovými povrchmi tmavého odtieňa prináša do interiéru bytu sviežosť mora.

Jas a dynamika interiéru štúdia sú doplnené farebnými akcentmi - vankúše, koberce so vzorovanými vzormi a „pruhy“. V malých bytoch je minimalizmus najoptimálnejším štýlom av tomto prípade je vybraný ako hlavný. Dizajnéri používali farebné textílie ako dekor.

Dizajn obývacej izby

Maľovanie stien pomocou farby Tikkurila „Metal Harmony“ umožnilo dosiahnuť efekt „trenia“, ktorý urobil interiér ateliéru jedinečným. Interiér bytu je 31m2. m. stena za televíznym panelom bola potiahnutá listami z drevotrieskovej dosky potiahnutej dubovou dyhou - ušľachtilé drevo dodáva pevnosť a pevnosť. Ako podlaha používa podlahová doska, v harmónii vo farbe s dekoráciou na stenu.

Aby bolo možné optimálne využiť štúdio, bol nábytok vyrobený podľa náčrtkov projektantov. Pohovka, ktorá sa v noci zmení na posteľ, vyrába Mediliani. V obývacej izbe bol umiestnený skladovací systém - do steny bol zabudovaný veľký šatník.

Bytový dizajn 31 námestí. bol vytvorený s prihliadnutím na koníček majiteľa - miluje umenie a oceňuje dekor, preto poskytuje police a police na knihy. Niektoré z nich boli umiestnené v obývacej izbe, niektoré - v jedálenskom priestore, odstránením ostrova s ​​varnou doskou pod vrchom. Okrem toho sú pod TV panelom otvorené police.

Všeobecné svetlo poskytuje stropné svietidlá namontované na strope. Okrem toho je sedacia časť zvýraznená závesom v podobe žiariaceho obruče. Vedľa pohovky je štýlová čierna stojanová lampa, zakúpená v IKEA, pomôže vytvoriť intímne osvetlenie a bude slúžiť ako lampa na čítanie počas večerného a nočného odpočinku.

Dizajn kuchyne

Spodný rad skriniek v kuchyni, ako aj vertikálne puzdro pre domáce spotrebiče, je pokryté bielymi lesklými fasádami. Fasády horného radu sú vyrobené z rovnakého materiálu ako obloženie steny v obývacej izbe. Horné a dolné rady skriniek sú oddelené „zásterou“ z kovu: jeho surový povrch je natretý čiernou farbou.

Kuchyňa má samostatný „ostrov“, varná doska je zapustená v hornej časti a pod ňou sú umiestnené skladovacie boxy a rúra.

Dekoratívna funkcia je vykonávaná tabuľou, na ktorej môžete písať fixkou: vtipné kresby alebo poznámky prinášajú oživenie do prísneho kuchynského interiéru.

Jedáleň predstavuje jedáleň: stôl a štyri stoličky. Biela obdĺžniková stolová doska jedálenského stola sa nachádza na pomerne masívnom drevenom podklade prirodzenej farby stromu.

V kuchyni je štúdio o rozlohe 31m2. m. pre všeobecné osvetlenie spĺňajú vstavané svetlá. Dodatočné osvetlenie je zabudované v digestore nad varnou doskou. Stravovacia skupina je zvýraznená elegantným závesom siedmich transparentných sklenených odtieňov umiestnených v rôznych výškach.

Dizajn chodby

Malá predsieň v interiéri ateliéru je zdobená ľahkými veľkými formátmi dlažieb Estima - to vám umožní vizuálne zvýšiť jej objem. Svietidlá SVL v množstve dvoch kusov poskytujú dostatočné osvetlenie - sú zabudované do stropu.

Kúpeľňový dizajn

Dizajn štúdio 31 námestí. kúpeľňa vyzerá veľmi pôsobivo, podlaha a časť stien v nej sú lemované bielymi hladkými dlaždicami veľkej veľkosti a strop a steny v „mokrých“ oblastiach sú čierne „tehly“ bridlice.

K klasickej kombinácii minimalizmu pre bielu a čiernu farbu bol pridaný šťavnatý modrý prízvuk - vyhrievaný vešiak na uteráky. Okrem všeobecného osvetlenia, ktoré poskytujú rovnaké stropné svietidlá ako na chodbe, je podsvietenie nad zrkadlom ukryté v krabici.

Zanechajte Svoj Komentár