Dizajn štúdio apartmán 27 námestí. m.

štúdio bytový dizajn 27 m2. m. Je to celkom prirodzené, v takej malej miestnosti nie je možnosť rozdeliť všetky funkčné zóny, preto je od spoločnej časti oddelená len kúpeľňa a malá chodba, všetko ostatné je štúdio 27 námestí. m. je v spoločenskej miestnosti.

Miesta v doméne byt o výmere 27m2. m. nie naozaj veľa, ale vtipné a veľmi jednoduché techniky dizajnérov pomáhajú zachovať vizuálnu slobodu miestnosti.

Bytový dizajn 27 m2. m. Navrhnuté v pokojnom neutrálnom štýle, typickom pre mnohé moderné apartmány, dizajnéri neponúkajú nič nadprirodzené, okrem kompetentného využitia priestoru a umiestnenia farebných akcentov.

Rovnako ako u všetkých malých priestorov, v štúdio 27 námestí. m. prevláda biela farba, umožňuje trochu rozšíriť miestnosť a pridať vzduch.

Jediná izba v byt o výmere 27m2. m. slúži ako obývacia izba, spálňa, kuchyňa, jedáleň a pracovňa.

Zloženie je postavené z jediného okna v byte, na pravej a ľavej strane je posteľ a pohovka. Stojí za to venovať pozornosť rozloženiu farieb. Lôžko sa všetkými spôsobmi pokúša „spojiť“ so stenou kvôli farbe prikrývky. Pohovka, naopak, vďaka sýtej farbe priťahuje oko a upozorňuje na seba.

Svetlé malebné plátno a sada viacfarebných vankúšov, ďalej rozoznávajú obytný priestor na všeobecnom pozadíštúdio 27 námestí. m.

Pravdepodobne projekt apartmány 27 m2. m. bol dosť rozpočet, takže skryté postele a výsuvné systémy neboli aplikované, ale cennejší tento príklad.

Správne umiestnenie farebných akcentov je k dispozícii v každom interiéri a môže výrazne zmeniť celkový dojem z interiéru. Bytový dizajn 27 m2. m. dokonale demonštruje, ako farby „pracujú“ na vnímaní.

Zvyšok bytu je malá kuchynka s bielymi fasádami, šatníková skriňa, v ktorej sa nachádzajú všetky veci a kúpeľňa s chodbou.

Motley zástera v kuchyni dopĺňa obraz nenápadne.

Bar, ktorý oddeľuje kuchyňu od izby, slúži ako funkčný stôl na obed, raňajky a prácu, zatiaľ čo je to tiež rezací stôl a pod ním je postavená chladnička.

Kúpeľňa je pomerne malá, ale je tu miesto pre všetko. Venujte pozornosť dverám v sprche, pohybujú sa len po dobu používania a zvyšok času je odstránený vo vnútri.

Skrinka so zrkadlom 3 v jednom je tiež vynikajúcim príkladom úspory miesta (zrkadlo, skrinka a lampa).

V chodbe len zrkadlo a vešiak.

Priestor pre oblečenie je rezervovaný vo veľkom šatníku.

Zanechajte Svoj Komentár