Dvojúrovňové štúdio so spálňou na druhom poschodí

Miestnosť vo veľkom byte Arbat v snahe dizajnérov sa zmenila na elegantný moderný dvojúrovňové štúdio, Hosteska, architektka školením, si vybrala toto bývanie pre neštandardné dispozície a veľmi vysoké stropy, čo umožňuje rozdeliť miestnosť „vertikálne“ a zariadiť spálňa na druhom poschodí.

Kedysi dávno v starom bytovom dome to bola miestnosť so sporákom a byt, v ktorom sa nachádzal, obsadil celé prvé poschodie. Hlavné prednosti miestnosti - vysoké stropy a obrovské okná - sa zachovali av možnosti dvojúrovňové štúdio.

Kúpeľňa, umiestnená pri vchode, bola odstránená a na jej mieste bola postavená drevená kocka „s tajomstvom“. Je presne rovnakej farby ako podlaha pokrývajúca podlahu. Na boku je k nemu pripevnený rebrík, kde môžete vyliezť - a objaviť skutočné spálňa na druhom poschodí!

Ale toto nie sú všetky tajomstvá originálneho kusu nábytku. Vnútri skrine skrine skrine, ako aj WC so sprchovacím kútom. Toto riešenie pridalo priestor takmer osem metrov obytného priestoru.

V tomto malom dvojúrovňové štúdio Veľa miest na uloženie vecí - skrine, otvorené a zatvorené police, mezaniny. To všetko sa robí podľa náčrtov samotnej hostesky.

V neštandardnej kuchyni sa nám podarilo bez nástenných skriniek skryť všetko, čo bolo potrebné pod pracovnou doskou. Tmavá výzdoba steny nad ňou slúži ako pozadie pre roztomilé dekoratívne maličkosti, ktoré sa nachádzajú na dlhej drevenej polici.

umiestnenia izby na druhom poschodí ako priestor pre hostí bol povolený hlavný priestor miestnosti.

Množstvo nábytku je minimálne - stolička, stôl a pohovka. Všetky tri položky sú dizajnérske, niektoré museli byť „pozmenené“ - napríklad nohy na stoličke museli byť „vybudované“ tak, aby ich výška zodpovedala stolu.

V interiéri dvojúrovňové štúdio drevená „kocka“ vyzerá ako kus nábytku a skrýva sa pred očami cudzích intímnych izieb v byte. Pretože výška „kocky“ nemohla byť veľká, stropy v kúpeľni, skryté vo vnútri, sa ukázali byť iba 2,1 m. To nezasahuje do funkčnosti, ale určuje výber osvetľovacích zariadení - sú to LED diódy, ktoré museli byť umiestnené v špeciálnych výklenkoch.

Ďalším „tajomstvom“ je, že misy záchodovej misy a bidetu sú ukryté pod lavicou z vodotesného kliešťa a mreža pod nohami je z nej vyrobená v sprche.

Dispozičné mezonetové štúdio so spálňou na druhom poschodí.

Zanechajte Svoj Komentár