Projekt z ateliéru Lauri Brothers: dizajn 2-izbového bytu, "Chruščov"

Dizajn 2-izbového bytu - "Chruščov", ktorý vytvorili autori ateliéru "Lauri Brothers" - jeden z príkladov, ako môžete transformovať bývanie starej budovy na pohodlný a funkčný priestor. Pri vývoji projektu boli zohľadnené želania zákazníka: s minimálnymi nákladmi, ktoré poskytli bytu moderný exkluzívny vzhľad a vytvorili pocit priestoru a slobody.

Pre úspešnú realizáciu úlohy bola kuchyňa kombinovaná s obývacou izbou a výsledný priestor bol naplnený minimálnym súborom nábytku. Interiérový štýl je minimalizmus, v ktorom sú rysy priemyselného štýlu. Prevaha bielej farby opticky rozširuje priestor a modrý odtieň stropu mu dodáva ľahkosť.

Obývacia izba

V rekreačnej oblasti sa nachádza pohovka s obmedzenou šedou farbou, fazuľové vrecká a dva okrúhle stoly. Okrem stropných svietidiel sa na osvetlenie používajú symetricky umiestnené závesy s plochými odtieňmi.

V blízkosti protiľahlej steny obývacej izby - predĺžená šatníková skriňa a aktualizovaný šijací stroj so zvýraznenou žltou farbou. Na stene je veľa voľného priestoru, ktorý môže byť vyplnený videozariadením a dekorom. Na svetlom pozadí dobre vyniknú žalúzie a čierny radiátor, čím sa dosiahne osobitosť interiéru.

Kuchyňa a jedáleň

Rohová súprava s kombinovanou maľbou fasád tvorí kompaktný pracovný priestor. Výzdoba zástery je vyrobená zo sklenených panelov, veľmi praktická na použitie. Upozorňujeme na svetlé podlahy zo španielskej továrne Vives, ktorá oddeľuje kuchynský kútik.

Jedáleň je stenový stôl a dve ľahké stoličky. Je zaujímavé, že radiátorové potrubie, maľované v žltej farbe, má dekoratívnu funkciu. Na osvetlenie jedálenského stola sa používa závesná lampa namontovaná na vyčnievajúcej časti stropu.

spálne

Kotvisko je vybavené na pódiu, kde bol nainštalovaný ortopedický matrac. Miestnosť vyzerá veľmi útulne vďaka textúre dreva a prekrytiu okna, a lampy v priemyselnom štýle a žltá stolica mu dodávajú štýlový vzhľad.

Vstupná hala

Textúra muriva sa často používa v podkroví, v tomto projekte ho použila na dokončenie steny pri vchode. V dizajne chodby, rovnako ako v iných priestoroch bytu, sú kontrastné detaily v čiernej farbe, a najneobvyklejší detail kompozície je bicykel visiaci na stene.

kúpeľňa

Interiér miestnosti priťahuje harmonická kombinácia muriva, dreva a bielych plôch.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár