Dizajn 3-izbového bytu 75 m2. m. v Petrohrade

Dizajn 3-izbového bytu v modernom funkčnom štýle určenom pre mladú a aktívnu rodinu s dieťaťom. Potrebovali veľkú obývaciu izbu, aby si mohli oddýchnuť a rozprávať sa s priateľmi, detskou izbou a samostatnou spálňou.

Dizajnéri vzali za základ moderný americký štýl interiéru, ktorého charakteristickým znakom je priestor bez priečok, kombinácia niekoľkých funkčných zón v jednom zväzku, časom overené materiály na dekoráciu, spravidla prírodného pôvodu, malé množstvo dekoratívnych prvkov.

výzdoba

Dizajn bytu je 75m2. m. používa tradičné dokončovacie materiály - drevené dosky a farby na stenách. Svetlé olivovo zafarbené steny harmonicky ladia s tmavými terakotovými tónmi podlahy podlahy. Túto kombináciu dopĺňajú záclony z dvoch rôznych farieb, ozdobné vankúše na pohovkách - gaštanová, ako aj čierno-biele obrazy sov. V detskej izbe, ako podlahová krytina, boli použité aj dosky, ale vo svetlom tóne.

V tých miestach, kde je najväčšie znečistenie je pravdepodobné - to je kuchynská linka a kúpeľňa - podlaha je dlažba, čiastočne s metlaha, čiastočne s cementom, v poslednej dobe módne dokončovacie materiál. Dizajn 3-izbového bytu tiež zabezpečuje použitie sadrokartónových výliskov a podstavcov ako dekoratívnych prvkov - vo všetkých miestnostiach okrem detskej izby, idú pozdĺž čiary zatvárania stien a stropu a dávajú im slávnosť.

nábytok

Okrem toho, že nábytok musí byť funkčný, musí tiež zodpovedať zvolenému štýlu. Preto väčšina nábytku bola objednaná v americkej továrni. Čalúnenie na stoličkách a pohovke je vyrobené z prírodného ľanu. Ako skladovacie systémy v dizajne bytu 75 metrov štvorcových. m. použité vzory, štylizované vinobranie truhly. Ako konferenčný stolík používali starožitný kufor. Dokonca aj konzolový stôl má povrch podobný kufru z polovice minulého storočia.

Nábytok do kuchyne - nemecká výroba. Detská izba sa vyznačuje jednoduchým 3-izbovým dizajnom bytu s jasnou náladou a originálnym nábytkom. Je vybavená skladovacím systémom veľkosti celej steny, štylizovaným ako dom s kachľovou strechou, ktorý je uzavretý (napr. „Pod strechou“) a otvorené police. Dvere vedúce k „domu“ sú tajomstvom: ak ho zdvihnete, zmení sa na stôl na zmenu. Okrem toho je tu šatníková skriňa a komoda na hračky.

Rodičovská spálňa má šatníkovú skriňu, ako aj priestrannú konzolu pod TV panelom. Okrem toho, vysoké nočné stolíky sú dostatočne priestranné, a bude mať v nevyhnutné osobné veci vlastníkov. V chodbe je zabudovaný úložný systém. Skutočný americký dom je nemysliteľný bez skladu - v dizajne bytu o ploche 75 metrov štvorcových. m. bolo jej pridelené miesto v práčovni.

osvetlenie

Závesné svietidlá, tradičné pre americký štýl, osvetliť bar, nahradenie jedálenskej skupiny, rovnako ako chodba. V obývacej izbe - luster s jednoduchým tieňom, ktorý rozptýlené svetlo. Veľký počet svietidiel v „priemernej“ výške, menovite svietidlá a stojanové lampy, umožňujú vytvorenie potrebného osvetlenia a nálady na každom mieste obytného priestoru.

výzdoba

Textílie sa používajú ako dekor: mäkkosť semiša, drsnosť ľanu, jemnosť vlny dávajú podnet k hre textúr, zvýraznených hrami odtieňov. V obývacej izbe a spálni rodičov na oknách, okrem svetlých transparentných záclon - hrubé jednoduché záclony na ochranu pred ranným slnkom. V detskej izbe, namiesto nich - svetlé závesy s jasnými vzormi, ktoré vytvárajú radostnú náladu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár