Obývacia izba v škandinávskom štýle

Populárny škandinávsky štýl v interiéri doslova vybuchol do našich domovov a priviedol svetlo a vzduch do malých bytov. Atraktívnosť svetlého interiéru je nepopierateľná, keď je mimo okienka studená a vlhká, aby ste vo svojom dome cítili pohodlie a teplo.

Vybaviť váš domov alebo Obývacia izba v škandinávskom štýle stačí dodržať niekoľko kánonov a jednoduché princípy - vynikajúci výsledok je zaručený.

Výber farby

Hlavná farba v Interiér škandinávskej obývačky by mal byť biely. V klasickej verzii je biela farba prítomná vo všetkých prvkoch, podlahe, stenách a strope. Nábytok je biely. Možné sú aj iné interpretácie. Podlaha a niektoré akcenty môžu byť takmer čierne.

Strieborná alebo oceľová, kobaltová a modrá, rovnako ako svetlá čerešňa a tráva zelená sa používajú v doplnkoch a textíliách nábytku. Škandinávska obývacia izba - To je nevyhnutne izba s dreveným nábytkom, teplo dreva zahrieva chladnú bielu farbu a vyvažuje svetlé farby.

steny

Najvhodnejšie pre Škandinávske interiérové ​​sedenieSú dokonale ploché, omietnuté a natreté biele steny. Farba sa používa buď čisto biela alebo otkolorirovanny so slabým tieňom, ružová alebo modrá.

Dizajnéri odporúčajú vybrať si monochromatickú verziu bielych a dodatočne natieraných okien a dverí s tým istým tieňom, čím sa vytvorí jedno pozadie pre nábytok z malieb a nezvyčajné svetlé doplnky. Škandinávska obývacia izba by nemali stačiť.

Paul

Ak hovoríme o klasickom výklade štýlu, podlaha by mala byť obložená maľovanými drevenými doskami, farba je samozrejme biela. Ale možnosť cenovo dostupného laminátového náteru je celkom vhodná na vytvorenie vlastného Škandinávska obývacia izba.

Najlepším riešením by bola farba najľahšieho, bieleného dreva, ale v prípade potreby môže byť podlaha pokrytá teplejšou, gaštanovou alebo hnedou podlahou. Hlavnou úlohou pri výbere farby a textúry podlahy pre Interiér škandinávskej obývačky - tak, že slúži ako zázemie pre nábytok, ako aj steny.

textilné

Najjasnejší a najdynamickejší v Škandinávska obývacia izba textílie. Vo všetkých tkaninách, čalúnení nábytku, vankúšových vankúšoch je položená farba a nálada v miestnosti. Je to „mäkká“ zložka vnútra, ktorá slúži ako smerovací vektor celého priestoru. Použitie prírodných tkanín je vítané, vhodné: bavlna, ľan, satén, damašek.

svetlý

Mnohé svetelné zdroje, rôzne, nezvyčajné, ale opäť hlavne s bielymi tienidlami a oceľovými tácky a "rohy". Stojacie lampy v rohoch, miesta na stenách pre osvetlenie, centrálny luster a vstavané osvetlenie výklenkov, je ťažké ho preháňať a v dôsledku toho Škandinávska obývacia izbaTo sa stáva veľmi svetlé a útulné kedykoľvek počas dňa.

nábytok

Nábytok v štýle sa vyznačuje jednoduchými tvarmi a použitím prírodného dreva. Uistite sa, že vytvoríte útulnú širokú pohovku a konferenčný stolík v interiéri.

Foto obývacej izby v škandinávskom štýle útulný apartmán v Göteborgu.

Foto obývacej izby v škandinávskom štýle byty o výmere 44 m2.

Fotografie obývacích izieb v škandinávskom štýle.

Zanechajte Svoj Komentár