Varianty detskej izby v lila farbe

Deti v lila farbe - jedna z najkrajších a najkrajších možností dizajnu. Neobvyklá škála odtieňov tejto farby dáva širokú možnosť vybrať si hlavný tón a rôzne farebné kombinácie, ktoré ho dopĺňajú. Táto farba sama o sebe dáva každému interiéru jemnosť a nehu.

Psychológovia poznamenávajú, že lila farba má priaznivý vplyv na nervový systém ako celok a na psychiku dieťaťa, vytvára pocit harmónie, zlepšuje náladu, má mierny tonizujúci účinok. Zároveň detská fialová izba vyhladzuje emócie, vrátane dôvodov, ktoré sú dobré pre relaxáciu. Napríklad, na posteli s lila posteľná bielizeň osoba je menej pravdepodobné, že trpí nespavosťou.

Svetlé odtiene lilac sa mierne zvyšujú vizuálne a šírka a výška miestnosti, takže je obzvlášť efektívne aplikovať ich v malých miestnostiach.

Vydať škôlka vo fialovej farbe môže byť rôznymi spôsobmi. Vyberte si napríklad svetlý lila ako pozadie, v kombinácii so svetlou béžovou, bielou, broskyňovou alebo v kontrastnejšej verzii - s fialovou, modrou, žltou. Druhá možnosť je vhodnejšia v detskej izbe.

Ak sa neodvažujete maľovať steny v lila - použite túto farbu v doplnkoch alebo textíliách. Napríklad, biela miestnosť sa zmení na útulný detská fialová izbaAk pridáte záclony, vankúše, kryty na nábytok alebo dokonca nábytok rôznych odtieňov lila. A táto kombinácia farieb by bola vhodná v spálni dieťaťa akéhokoľvek pohlavia.

Škôlka vo fialovej farbe môže byť vyzdobený v populárnom vintage štýle. V tomto prípade vyberte odtiene levandule v kombinácii s práškovými tónmi ružovej, modrej, žltej, olivovej a bielej. Použitie tmavého nábytku a kovaných železných prvkov v nábytku zvýši dojem. Ale červené a oranžové tóny sú zle kombinované s lila odtieňmi.

Kombinácia lila s olivami a niektoré ďalšie odtiene zelenej je veľmi populárny medzi dizajnérmi. Do detská fialová izba Táto kombinácia vyzerala organicky, farba pozadia by mala byť bledá, rozptýlená. V tomto prípade sa aktívna zelená môže stať jasným farebným prízvukom, napríklad koberec v blízkosti postele alebo plagát na stene.

Deti v lila farbe sa môže stať obľúbenou miestnosťou vášho dieťaťa, kde môže plne relaxovať, relaxovať a zároveň získať impulz pre inšpirovanú kreativitu, pretože lila je farbou spirituality.

Zanechajte Svoj Komentár