Kombinované sadrokartónové a strečové stropy: dizajn, farebné kombinácie, foto v interiéri

Kombinované sadrokartónové a strečové stropy poskytujú neobmedzené možnosti dizajnu. S ich pomocou môžete vytvoriť rôzne zaujímavé skladby, ktoré spôsobia obdiv, výrazne zmenia miestnosť a urobia ju svetlou, individuálnou a originálnou.

Dizajn sadrových a strečových stropov

Sadrokartónové a napínacie štruktúry sa najčastejšie vyskytujú v nasledujúcich variantoch.

Sadrokartón po obvode

Takýto kombinovaný strop sústreďuje pozornosť na seba a umožňuje dosiahnuť určitý účinok v miestnosti, napríklad na vizuálne zväčšenie jeho výšky.

Na fotografii kombinované sadry a obdĺžnikové strechy.

podsvietený

Sádrokartónové a napínacie modely sú často zdobené rôznymi osvetľovacími telesami, ktoré môžu byť umiestnené vo výklenku alebo okolo obvodu vyčnievajúcej časti. Táto možnosť osvetlenia robí kompozíciu stropu výraznejšou.

Tvarované stropy s výkresmi

Dávajú objem miestnosti a priestorovú hĺbku a tiež umožňujú vizuálne rozdeliť priestor do určitých zón. Vyobrazené kombinované stropy s výkresmi zapôsobia svojím rozsahom, pomáhajú vytvárať individuálny dizajn a robia interiér veľkolepým a netriviálnym.

Farebné kombinácie

Harmonická kombinácia farieb a odtieňov zásadne ovplyvňuje holistické zloženie priestoru.

Dvojfarebné kombinácie

Sadrové stropy bielej farby sú často kombinované s ťahovými modelmi rôznych odtieňov, napríklad môžu byť čierno-biele, biele a zelené, modré a biele, červené a biele a iné varianty. Kompetentné kombinácie harmonizujú miestnosť, ako aj opraviť a skryť jej nedostatky.

Fotografický kombinovaný sadrovec a strečový strop v čierno-bielych farbách.

Viacfarebné možnosti

Pridajte k tomu šťavnatosť a svetlé farby. Nekonečné možnosti kombinovania farieb vám umožnia transformovať aj tie najvýstižnejšie interiéry a priniesť do nich originalitu a sviežosť.

Kombinovaný dizajn

Kombinácia sadrokartónových a strečových stropov poskytuje možnosť vytvoriť jednoduché alebo viac originálnych kombinovaných štruktúr.

Jednotná úroveň

Má najjednoduchšiu formu bez zbytočného komplexného dekoru. Takéto možnosti sú vhodné najmä na vytvorenie tichého, ale zároveň veľmi zaujímavého interiéru v malej miestnosti s nízkymi stropmi.

duplex

Dvojstupňový kombinovaný dizajn, ktorý je veľmi populárny a žiadaný v dizajne stropného priestoru.

Fotografia má dvojúrovňový kombinovaný stropný dizajn.

viacúrovňové

Vyznačuje sa zložitejšou a zložitejšou formou, ktorá umožňuje kombinovať exkluzívny, originálny a veľmi krásny stropný dizajn.

Kombinácie povrchov

Kombinované materiály rôznej textúry a farby poskytujú obrovské množstvo riešení.

lesk

Sádrokartónové výrobky v kombinácii s lesklým strečovým plátnom sa dajú použiť na ozdobenie aj tých najmenších miestností, pretože lesk vytvára zrkadlový efekt a vizuálne robí priestor omnoho väčší a vyšší.

Fotografia zobrazuje bielu sadrokartón v kombinácii s lesklým červeným povrchom.

fádne

Takéto kombinované možnosti dávajú miestnosti pokojnejší a pokojnejší vzhľad a zároveň dokonale zdôrazňujú jej individualitu a modernosť.

Kombinované stropy v interiéri izieb

Veľké množstvo experimentov umožňuje navrhnúť absolútne každú miestnosť.

Sála a salónik

Rôzne dizajnové nápady a nekonečné možnosti pri vytváraní sadrokartónových figúrok v kombinácii s modelmi napätia umožňujú vytvoriť nielen dokonalý povrch stropu, ale aj konštrukciu hladkého prechodu stropu z HL na stenu alebo zvýraznenie špecifického výklenku, čím sa vytvorí štýlový, moderný a jedinečný dizajn. dizajn v obývacej izbe.

Na fotografii je znázornený kombinovaný sadrokartón a strešný strop v béžových tónoch v interiéri obývacej izby.

kuchyne

Takéto kombinované konštrukcie, vďaka harmonickej kombinácii rôznych materiálov podľa štruktúry a farby, zdôrazňujú hranice miestnosti alebo ju delia na funkčné zóny. Najčastejšie si vyberajú lesklé povrchy, ktoré vďaka odrazu vytvárajú efekt hĺbky a robia kuchyňu vzdušnou.

Na fotografii sú kuchyňa a biely model sadrokartónu kombinované s lesklým hnedým plátnom.

spálne

Kombinované stropy menia vnímanie priestoru v spálni, upravujú jej tvar a veľkosť av závislosti od farebnej schémy vyplňujú miestnosť pokojom, pokojom alebo sýtosťou a jasom.

Na fotografii kombinovaný strop v jasných farbách v spálni.

Chodba a chodba

Voľba kombinovaného stropu pre chodbu závisí od jej celkového štýlového rozhodnutia. Bude to vhodné kombinácie sadrokartónových výrobkov, ako sú matné a lesklé modely, ktoré sú ideálne pre moderný interiér chodby.

škôlka

Tieto zmiešané modely vám umožňujú vytvoriť jedinečný stropný dizajn. Neobvyklé sadrokartónové formy v kombinácii s farebnými a farebnými lesklými alebo matnými povrchmi, s alebo bez vzoru, pôsobia pôsobivo a vytvárajú v detskej izbe určitú náladu.

Fotogaléria

Kombinované stropy poskytujú vynikajúcu príležitosť priblížiť sa k dizajnu stropného priestoru mimo boxu, vytvoriť individuálny projekt a realizovať tie najnečakanejšie a odvážnejšie nápady na dizajn.

Zanechajte Svoj Komentár