70 nápadov na novoročné dekorácie: vyzdobíme byt a dom

Špeciálna atmosféra novoročných sviatkov závisí od mnohých detailov: všeobecná vnútorná nálada, pre-novoročné zhone s výberom darčekov pre ľudí v blízkosti srdca, okolitým dekorom, vďaka ktorému budete čakať na rozprávku a zázrak. Výrobné dekorácie nebudú schopné poskytnúť dostatočnú jedinečnosť a pohodlie, ktoré je možné zabezpečiť, ak si vytvoríte novoročné dekorácie vlastnými rukami.

Laminát v interiéri - 26 foto príkladov

Laminát v interiéri sa už dá nazvať tradičnou podlahovou krytinou. So svojimi vynikajúcimi vlastnosťami kvality má krásny vzhľad, obrovské množstvo farieb a textúr, čo vám umožní vybrať si najlepšiu možnosť pre akýkoľvek dizajn. Taká populárna podlahová krytina nebola vynájdená tak dávno, a to v roku 1977 švédskou spoločnosťou Perstorp.

Nástenné obloženie v interiéri - 25 fotografií

Tenká povrchová doska po dlhú dobu zapríčinila spojenie len so saunou, vidieckym domom alebo balkónom. Ale teraz sa situácia dramaticky zmenila - obloženie je lídrom v dizajne izieb, nielen vidiecke domy, ale aj byty. Trvalo nejaký čas, kým sme videli funkčnú a estetickú prevahu v externej jednoduchosti.

21 príkladov interiéru so štukom

Pôvod štuku v interiéri pochádza z čias antického Grécka a Ríma, a preto sa považuje za jeden z najstarších dekorov. Široké využitie sa našlo v ére klasicizmu, baroka a ríše, ale neskôr sa na ne nezabudlo. Samozrejme, moderné štuky nie sú rovnaké, vylepšené, prezentované spotrebiteľovi s optimálnym výkonom za prijateľnú cenu.

Dizajn domu - nápady a fotografické príklady

Navrhnite chaty vlastnými rukami: urobte rozprávku realitou. Čo možno urobiť, aby sme vyzdobili vidiecky dom a pozemok, ktorý k nemu prilieha, aby okoloidúci zložili krky a hostia, ktorí ho navštevujú, okamžite osvetlili myšlienku získania haciendy a usporiadali na nej rovnaký kút raja, pokoja a pohody, ako je ten váš?

Strom v interiéri - 50 nápadov na dekor

Myslím, že len málo ľudí popiera pravdu, že rozprávanie o strome v interiéri je podobné rozprávaniu o snehu v Antarktíde, alebo o skalách v Himalájach. Táto téma je tiež nesmierna a nevyčerpateľná. So všetkou bezhraničnosťou je však možné odvodiť určité pravidlá a vzorce, ktoré pomôžu využiť tento materiál v interiéri domu čo najefektívnejšie a najefektívnejšie.