Krbová dekorácia s ozdobným kameňom

V posledných rokoch prestal byť krb výlučne klasickým prvkom interiéru. Moderné biomodely sú vyrobené z kovu a skla a pracujú na ekologickom palive, ktoré neprodukuje dym a sadze. Krby sa stávajú centrálnym prvkom pri navrhovaní obývacích izieb, knižníc, spální a kuchýň. Nahradili ťažkopádne pece, na ktorých varili.

Interiérová pena

Od dávnych čias, ľudia zdobia svoje domovy - niektorí trávia rozprávkové sumy na to, iní používajú šrot materiály. Vo veciach dekorácie sa berie do úvahy pomer ceny a kvality, atraktívny vzhľad, trvanlivosť, zložitosť inštalácie. Rozmanité dekor peny má nízku cenu, vyzerá dobre, má širokú škálu aplikácií, a mnoho z prvkov je ľahké urobiť s vlastnými rukami.

Graffiti v interiéri

Slovo „graffiti“ bolo požičané od taliančiny, kde to znamená „poškriabané“. Pre mnohých starších ľudí tento koncept spôsobuje nepríjemné asociácie s davom seba-potvrdených tínedžerov, ktorí svojou tvorivou snahou kazia architektúru mesta. V skutočnosti, graffiti je moderná umelecká forma, a profesionálni graffiti umelci sú skutoční majstri svojej práce, ktorej diela sú obdivuhodné, nie cenzurované.

Krb dekor: nápady a spôsoby dekorácie

Krb je jedným z prvkov „drahého“, luxusného interiéru, hoci existoval v každom dome. Zdá sa, že sa môžeš pozerať na horiaci oheň. Od dávnych čias sa okolo takéhoto ohniska zhromaždili ľudia, aby sa zahriali a uvarili jedlo. Domy v dávnych dobách boli vyhrievané ohňom, s pomocou ktorých vyrobili sviečky, mydlo, sklenené výrobky, maľované látky, údené ryby, mäso.

Zlatá tapeta v interiéri

Zlaté tapety v interiéri každej miestnosti vyzerajú drahé, elegantné. Sú pomerne univerzálne, pretože majú veľmi širokú paletu. S ich pomocou je jednoduché vytvoriť luxusný dizajn každej miestnosti. Fascinujúca brilancia upozorňuje na seba, odrážajúc teplé svetlo. O tom, ako dobrá tapeta je zlatými odtieňmi, ako sú kombinované s iným dokončením rôznych miestností v byte, ako si ich vybrať pre určitý štýl, viac v texte tohto článku.

Dekoratívne tehly pre dekoráciu interiéru +75 fotografií v interiéri

Je nepravdepodobné, že by použitie silikátových tehál v stavebníctve nikoho prekvapilo. V poslednej dobe sa však široko používa nový dokončovací materiál - dekoratívna tehla. Zručne zhotovené čiastkové murivo premieňa dizajn domácej izby a vytvára atmosféru newyorského podkrovia, vidieckeho domu, starých ruských kniežacích komnat alebo stredovekého hradu.

Arch design a dekor metódy +75 fotografií

Návrhy oblúkov sa zvyčajne navrhujú a realizujú samostatne. V súčasnosti sa majitelia bytov snažia zariadiť svoje bývanie štýlovým a jedinečným spôsobom. Na tieto účely aplikujte najkrajšie konštrukčné riešenia a používajte neobvyklé materiály. Dekoratívny oblúk umožňuje nielen zdôrazniť jemnú chuť majiteľov bytov, ale aj dotyk svetla, rafinovaného luxusu.

Vitráže v interiéri: typy a príklady +75 fotografií

Keď sa slovo "vitráže" okamžite objaví obraz centrálnych okien majstrovských diel európskej architektúry - gotické katedrály. Slnečné svetlo prechádzajúce, vnútorný priestor vyplňujúci farby hry, obrovské dekoratívne sklenené kompozície maľoval studený kameň chrámov s jasnými svetlami. Tento prvok výzdoby bol vždy nákladný vzhľadom na jedinečnosť práce majstrov, zložitosť výberu fragmentov, trvanie dokovacieho procesu a hrotov.

Lustre v interiéri +75 foto vzorka

Každá izba, bez ohľadu na štýl a dizajn, potrebuje dodatočné osvetlenie. Aj keď v miestnosti je veľa okien a počas dňa slnečné svetlo preniká do každého rohu, za súmraku je potrebné zapnúť umelé svetlo. K tomu môžete použiť malé vstavané svetelné zdroje, nástenné lampy, stojanové lampy, stolné lampy.

Výzdoba interiéru +50 fotografických nápadov

Bez ohľadu na to, ako sa dizajnéri snažia zariadiť vaše bývanie po všetkých kánonoch, pravidlá štýlu. Bez ohľadu na to, aký krásny výsledok je, akýkoľvek najatraktívnejší obraz bude bez duše, pokiaľ do neho neprinesiete niečo vlastné. Zdobenie domu samotným majiteľom ho robí nie len krabicou - útulnosť sa tu usadí.

Okenné dekorácie so závesmi a to nielen +75 fotografií

Оригинальный и правильный декор окон способен изменить вид любого помещения. Výber záclon by sa mal vykonávať na základe pohodlia a efektívnosti ich použitia. Fanúšikovia neštandardných riešení budú milovať rakúske, rímske modely a bambusové výrobky. Rafinovaný charakter bude ako ľan s lambrequins.

Obrázky v interiéri obývačky +75 fotografií

Konečným bodom procesu navrhovania každej miestnosti je doplniť zariadenie malými prvkami dekoru, ktoré vám umožnia pridať do interiéru jednotlivé prvky. Obývacia izba je najverejnejším miestom v dome, takže na jej výzdobu je potrebný osobitný prístup. Po prvé, situácia by mala byť vhodná pre všetkých členov rodiny, mať priateľskú komunikáciu a byť pohostinní.

DIY dekoratívny plot +50 foto

Majitelia súkromných nehnuteľností sa vždy snažia o zlepšenie priestoru okolo budov. Vytvorte špeciálny dizajnový štýl plota, vnútorného shtaketnikov, v harmónii nielen s fasádou, ale aj s okolitou krajinou. Krásne vyhotovená vonkajšia skriňa, ktorá tvorí jeden celok s domom, vyniká svojou exkluzivitou medzi monotónnymi budovami.

Imitácia okna v interiéri +30 foto

V moderných interiéroch je často falošný dizajn. Môžu to byť okná, dvere, ktoré dodávajú špeciálny komfort dizajnu miestnosti a vizuálne zvyšujú voľný priestor. Pomocou imitácie rôznych vzorov môžete skryť niektoré chyby stien a vytvoriť špeciálnu atmosféru tepla. Aplikácia v interiéri Každý človek chce z okien vidieť ráno krásne krajiny.

Zdobenie oblúkového ozdobného kameňa +50 fotografií

Jednou z možností, ako vytvoriť originálny a praktický interiér, môžete rozpoznať dizajn dverí v podobe krásneho oblúka. Teraz sa stalo módnym spojiť kuchyňu a jedáleň, obývaciu izbu a spálňu do jednej miestnosti. V tomto prípade klenutý otvor zjednocuje miestnosti, ale za každým funkčným priestorom zanecháva určitú izoláciu.

Cork v interiéri +40 fotografických nápadov

Korok je unikátny materiál vytvorený prírodou, ktorý nemá žiadne umelé analógy. V skutočnosti je to kôra korkového duba, ktorého rodiskom je západné Stredozemie. Prvý, kto začal používať korkové materiály v domácnosti, boli Gréci. Používali ho na uzatváranie fliaš a strešných palub.

Svadobné sála Decor +100 foto DIY nápady

Na slávnostný deň svadobného obradu by malo byť všetko perfektné - a šaty novomanželov, výzdoba automobilov, miesto na maľovanie a reštaurácia. Teraz môže byť návrh svadobnej sály zverený dizajnérovi alebo celej kreatívnej agentúre a môžete to urobiť sami. Pri pohľade cez svadobné albumy priateľov alebo štúdium fotografií na internete, môžete nájsť milióny kreatívnych nápadov pre návrh osláv.

Bambus v interiéri

Použitie bambusu ako materiálu na výzdobu interiéru je celkom opodstatnené, pretože prírodná estetika a šetrnosť k životnému prostrediu vytvárajú pre človeka pohodlie a bezpečnosť. Bambus v interiéri je v súlade s rôznymi prírodnými materiálmi a používa sa na vytvorenie tradičnej orientálnej chuti a moderného high-tech interiéru.

Do-it-yourself stolička dekor - spôsoby a príklady

Starý nábytok nie vždy potrebuje dekor, existuje mnoho ďalších prípadov, kedy to bude vhodné. Farbenie alebo šitie krytov pomôže aktualizovať interiér alebo zmestiť staré stoličky do nového štýlu. V predvečer sviatkov, výzdoba stoličiek s kvetmi, stuhy, tematické čiapky pomôže vytvoriť vhodnú atmosféru.