Interiér obývacia izba v hnedej a béžovej tóny.

Obývacia izba v hnedých a béžových tónoch je klasickým dizajnovým riešením. Tieto farby s lakonickou kombináciou premenia interiér na príklad rafinovanej chuti a dobrého zmyslu pre štýl, pričom sa vyhnú vulgárnosti.

Obe farby samotné sú veľmi jednoduché, ale ich správna kombinácia pomáha vytvoriť individuálny neobvyklý štýl v interiéri. Hnedo-béžová rada sa navyše môže riediť živými farbami. Napríklad biela, modrá, fialová, zelená. Tento prístup urobí interiér zaujímavejším a veselejším.

Žiť v hnedých a béžových farbách bude dobrým riešením pre malé miestnosti. Béžová farba vizuálne zväčšuje miestnosť. Musí byť použitý na výzdobu stien, ktoré budú slúžiť ako vynikajúce zázemie pre nábytok hnedej farby.

Pri zdobení miestnosti v dvoch farbách sa odporúča pri určovaní správnych proporcií farebnej zložky dodržiavať nasledujúce pravidlá:

  • Musíte vybrať jednu dominantnú farbu. V prípade hnedo-béžovej škáry môže prevládať ktorákoľvek z nich.
  • Neodporúča sa používať farby v pomere 50/50, vďaka čomu je interiér bez tváre a nudný.
  • Nezabudnite použiť akcenty.

Ak okná obývacej izby nie sú na slnečnej strane, potom béžové steny urobia miestnosť svetlejšou a priestrannejšou. Brown pre steny je tiež dobrá voľba v kombinácii s béžovým nábytkom.

Ak je miestnosť malá a hnedé steny ju značne stmavnú, potom môže byť jedna stena natretá hnedou a zvyšok béžová. Tým sa vizuálne vyloží miestnosť a stane sa zaujímavým akcentom v interiéri.

Pre strop v tomto interiéri bude najvhodnejšia biela farba. Bude dobre kombinovaný s vnútorným priestorom obývacej izby v hnedých a béžových odtieňoch a dodá mu svetlo. Dobrou voľbou môže byť aj strečový strop s béžovým odtieňom.

Brown je lepšie používať na podlahe, toto riešenie bude nielen štýlové, ale aj praktické. A naopak, nebude to vhodné na dokončenie stropu, pretože môže značne stmaviť miestnosť, čo vytvorí ponurú atmosféru.

Hnedo-béžová farebná schéma je všestrannou voľbou pre vytvorenie moderného štýlového interiéru, ktorý má jedinečnú osobnosť a ušľachtilosť.

Zanechajte Svoj Komentár