Interiérový dizajn malého ateliéru s rozlohou 29 metrov štvorcových. m.

Dizajn bytu 29 námestí. m. jasne ukazuje, ako moderné bývanie môže byť vyrobené z najmenšej miestnosti, ktorá má všetko, čo potrebujete pre pohodlný pobyt.

Interiér malého ateliéru ukázali ako veľmi nezvyčajné a zároveň funkčné. Hneď pri vchode je rozsiahly šatník, ktorý slúži ako hlavný skladovací systém. Je skrytý za oddielom.

Ďalej dizajn byt 29 námestí. m. navrhuje kuchynský kútik. Súprava je malá, štandardná, povrchová úprava - drevo. Namiesto jedálenského stola - barového pultu, ktorý je v interiér malého štúdia zároveň slúži ako prepážka medzi kuchyňou a obytnými priestormi.

V obývacej izbe je obývacia izba a spálňa. Obrovská pohovka s neďalekým konferenčným stolíkom môže slúžiť ako miesto na relaxáciu alebo príjem hostí. V noci sa rozkladá pohovka, ktorá sa mení na pohodlnú posteľ.

Dizajn bytu 29 námestí. m. vyrobené v bielej farbe. Jasne modré akcenty sú modro-biely obraz v obývacej časti zeleno-modrej pohovky. Ďalšie akcenty - farba dreva vo výzdobe kuchyne. interiér malého štúdia tiež používa jasne žltá - v vankúšoch a vo výzdobe kúpeľne.

Hoci tento byt je malý, je v ňom dostatok úložného priestoru. Okrem priestrannej šatne sa nachádza kovový stojan na knihy a dokumenty, stojan na televízor a biele skrinky sú zavesené na strope pozdĺž jednej zo stien, ako keby boli rozpustené v priestore.

Je tu len jeden uzavretý priestor: kúpeľňa, ale nie je pevne oplotená: stena smerujúca k oknu je z matného skla. Vo dne umožňuje svetlo, vizuálne kombinovať dve miestnosti, a večer, keď svieti svetlo v kúpeľni, v obytnom priestore sa objaví svetelná stena - pôvodný zdroj osvetlenia a zaujímavá technika zdobenia.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár