Dizajn jednoizbového bytu 40 m2. m - 100 fotografií z príkladov a 7 projektov

Dom alebo byt je miesto, odkiaľ pochádzame z práce, kde odpočíva od zhonu a pohodlie, ktoré vytvára náladu a dáva silu na ďalší deň. Ak je dom veľký, potom v jednej miestnosti môžete umiestniť kanceláriu, v inej detskej izbe, v tretej spálni a šatníková skriňa s kuchyňou bude mať značný záber a čestné miesto. A čo robiť, ak je byt malý, ale všetko musí byť vybavené - rovnakou šatňou a jedálenským kútom, aby bolo možné umiestniť miesto na oddych a príjem hostí? Dizajn jednoizbového bytu 40 m2. m. je predovšetkým kombináciou pohodlia, praktickosti a úspory miesta v malom rozsahu. K dispozícii je rezidenčná nehnuteľnosť s rozlohou 100 m2. m. a viac, ale sú tu byty menšie ako 30 metrov štvorcových. m. Takže 40 metrov štvorcových. m. - to nie je tak málo, ak správne definujete priority a použijete maximálne voľné miesto, bez toho, aby bol ťažší a zanechal vzhľad vnútorného objemu.

Čo by sa malo predpokladať pred opravou

 • Vyberte si celkový štýl bytu, alebo aspoň všeobecný prvok. Môže to byť apartmán v mestskom štýle: čisté línie, kombinované obloženie stien, detail pohybujúci sa z miestnosti do kuchyne, napríklad určitý druh kvetu alebo téma „Paríž“, „Svetové krajiny“. Minimalizmus v dizajne vyzerá veľmi pôsobivo, ale je vhodný, ak v byte bývajú 1-2 osoby.
 • Určite počet potrebných zón: pre odpočinok, prácu, varenie, jedenie, WC a kúpeľ. Zvážte počet a umiestnenie predajní, aby sa zabezpečila potreba teplej podlahy na balkóne a na miestach pokrytých dlažbou alebo keramickou žulou. Je potrebné mať zásuvky vo všetkých miestnostiach, vrátane chodby a toalety, ideálne vo všetkých rohoch, pretože aj tie najdokonalejšie modely a dizajny, ktoré sú konfrontované s realitou výkonu, budú vyžadovať úpravy a neustále monitorovanie a možno aj zásadné zmeny v umiestnení jednotlivých prvkov.
 • Pri skladovaní so stavebnými materiálmi "pre budúcnosť", pred začiatkom etapy, v ktorej sa hodia, sa uistite, že príjmy z obchodov na vrátenie zostatkov. Pri nákupe sa uistite, že neskôr bude možnosť kúpiť chýbajúce. Predaj a propagácia na vysoko kvalitnom materiáli - to je skvelé, ale potom kde môžete získať dizajnérske dlaždice, ktorých časť, cez neopatrnosť, majster pokazený, ak ste si vzali zvyšky, a objednať si nový a čakať viac ako jeden týždeň.
 • Buďte veľmi opatrní pri výbere organizácie, ktorá sa bude zaoberať návrhom a opravou: prečítajte si recenzie na stránke, zoznámte sa s ich prácou - aj keď to nedáva 100% záruku kvality vykonanej práce. Je lepšie nezaoberať sa „známymi známymi“, „Nádherný majster, ktorý lacno, skoro za nič, urobil dokonalú opravu tety môjho priateľa ...“ - to je utópia, môže to byť šťastie, ale ceny budú o niečo nižšie, a ak je projekt zložitý, oveľa menej viac. Ideálny projekt a oprava - urobil sám, nikto nepozná vaše potreby a predstavy o koncepte pohodlia a pohodlia bytu tak dobre.
 • Počas opravy poskytnite náhradné miesto bydliska. Načasovanie navrhovanej práce sa veľmi často líši a zvyšuje. Laminát chcel, a tam bolo linoleum - byť pripravený na potrebu vyrovnať podlahu, a to je plus mesiac. Rozhodli sme sa nainštalovať vykurovanú podlahu a elektroinštalácia je stará - zmeníme vedenie a predĺžime termín na ďalší týždeň! Dizajn a oprava je kreatívna vec a prináša aj veľa prachu a nečistôt, v ktorých je jednoducho nemožné žiť.

dizajn

Počnúc transformáciou jednoizbového bytu, musíte jasne vedieť, čo by ste chceli dostať na koniec: bakalársky byt - miesto na odpočinok od práce a priniesť si poriadok, alebo multifunkčný priestor - pre stálu zábavu veľkého počtu ľudí. V prípade, že ide o dieťa, je dôležitá organizácia hracieho priestoru a dodržiavanie bezpečnostných podmienok. Jedna miestnosť, s riadnym rozložením nábytku, sa môže stať aspoň dvoma, maximálne niekoľkými sebestačnými zónami. Ak máte na izbe balkón, môžete vytvoriť ideálnu možnosť pre pracovné alebo hracie zóny za predpokladu, že máte vhodné otepľovanie, a pre deti, ktoré majú teplú rohož alebo podlahové kúrenie. Nezabudnite na vstavaný nábytok: skriňa na strop je veľmi priestranná, s výnimkou distribúcie ležérneho oblečenia a top v ňom, môžete poskytnúť možnosti ako:

 • otočný stojan na topánky;
 • skladacie žehliace dosky;
 • pracovisko v jednom z oddelení;
 • miesto na žehlenie dosky a sušičky, vysávač;
 • namontované na stenu pre bicykel, iné športové potreby, bez voľného balkóna, suterénu, ale prítomnosť aktívneho životného štýlu.

Je to dôležité! Premýšľajte nad maličkosťami, využite priestor správne!
Odstránime ďalšie steny

Dizajn ateliéru sa výrazne odlišuje od jednoduchého jednoizbového bytu. Toto usporiadanie dáva miestnosti štýl, ale vyžaduje viac opatrný dizajn a myslenie prostredníctvom prvkov. Ideálna voľba pre jednu alebo dve a dostatok príležitostí na realizáciu ich predstavivosti. Najprv určíme, čo je potrebné, čo je problematické preniesť na iné miesto - kúpeľňu. Ďalej zvažujeme výber zónových možností tak, aby sme zvýšili funkčnosť: rozdeľujeme sa na sektory, v prípade potreby vyrábame dekoratívne priečky. Umiestnenie zón závisí od tvaru ateliéru: štvorca, obdĺžnika alebo neštandardného tvaru, napríklad lichobežníka. Ak návrh bytu poskytuje ubytovanie len pre jednu osobu, môžete výrazne ušetriť miesto bez toho, aby ste rozmýšľali o tom, kde umiestniť manželskú posteľ. Nápady a základné zákony interiéru pre štúdio 40 m2. m, v závislosti od tvaru bytu:

námestieobdĺžnikVlastné (lichobežník, tvar "g")
Výber kruhovej zóny v centre - pre spálňu alebo šatňuSpoločné miestnosti sú bližšie k vchodu.Vyplnenie rohov funkčnými prvkami, vizuálne vyrovnanie priestoru
Pridelenie štvorca pre oddychovú zónu a v kombinácii s ním pre obývaciu izbuSpálňa, pracovný priestor organizovaný v hĺbke bytuPrehrávanie asymetrie
Rozdelenie na 2 rovnaké obdĺžniky: spoločenské miestnosti a priestranná obývacia izbaPoužite malé zaoblenie rohov rozšíriť priestor.Rozdelenie bytu "r" do 3 štvorcov - z ktorých najďalej predstavuje miesto pre spálňu
Zónovanie alebo riešenie všetkých problémov

Rozdelenie priestoru na pracovné priestory s vysokou funkčnosťou nie je raritou a módou, ale nevyhnutnosťou. Čím menšie je námestie obytného priestoru, tým viac úloh stojí pred dizajnérom, ktorý plánuje interiér jednoizbového bytu 40 m2. metre. Hlavným problémom nie je rovnomerné rozloženie priestoru, ale aby sa toto rozdelenie stalo čo najúčinnejším a najšetrnejším. Keď robíte zónovanie priestoru na vlastnú päsť, musíte venovať osobitnú pozornosť určovaniu funkcií, ktoré by mal byt v byte vykonávať, nezabudnite vopred prediskutovať so všetkými členmi rodiny, aké prvky musíte poskytnúť každému z nich. Pri plánovaní musíte brať do úvahy vlastnosti bytu: umiestnenie kanalizácie, vetracie šachty.

Hlavné prvky zónovania: t

 • Na chodbe. Táto časť miestnosti by mala pozostávať aspoň z rohože dverí, závesov na horné veci. Zrkadlo s pohovkou nebude na mieste, teraz sú pohovky s policami na topánky veľmi populárne, ďalší spôsob šetrenia miesta. Gazdiná a pôvodné závesy vo dverách dodajú pohodlie.
  Na chodbe. Ak je to možné, túto časť bytu znížime na minimum alebo ho úplne odstránime - plytvanie priestorom, ktorý nenesie žiadnu funkčnosť.
 • Kúpeľňa. WC s kúpeľňou je zvyčajne skombinované v malom byte, ale má zmysel oddeliť toaletu od vane s malou priehradkou na hygienické účely. Pri bývaní v byte pre viac ako 1 osobu, je tu zmysel pre zónu v kúpeľni do 2 samostatných priestorov, takže kúpeľ je prechádzajúca časť. Zmena polohy nie je praktická.
 • Kuchyňa. Miesto varenia a kuchynská linka je len pozdĺž steny, kde je umiestnená vetracia šachta. Dobrý kuchynský digestor je životne dôležitý, ak nie je priamy prístup na balkón alebo okno, potom sa kapota stane jediným spôsobom, ako sa zbaviť zápachov tretích strán.
 • Šatníková skriňa / šatník na oblečenie. Nezáleží na tom, aká veľká je šatníková skriňa alebo šatňa, časom v nej nezostane žiadny priestor, preto pre ňu prideľujeme maximálny možný priestor. Niekedy to dáva zmysel, namiesto jedného objemného skrine, aby sa 2-3 malé, na rôznych stranách bytu - to bude drahšie, ale pohodlnejšie.
 • V spálni. Ak chcete, môžete si dokonca dovoliť manželskú posteľ. S riadnym umiestnením jeho existencie bude poznať len majiteľ bytu: posuvné dvere, police, dekoratívne priečky - veľa možností pre pohodlné súkromie.
 • Pracovná oblasť Prinajmenšom - skladacia polica na laptop, ako maximálne plnohodnotný pracovný meter po metroch so stolom, policami a stoličkou. Je potrebné poznamenať, že by to nemalo byť miesto, ktoré susedí s kuchyňou alebo kúpeľňou, ale viac súkromné, pokiaľ možno zo spoločných priestorov.
 • Deti. V pojme deti je celý priestor miestnosti. S vnútorným dizajnom jednoizbový byt 40 m2. Môžete darovať šatňu obmedzením sa na šatník, ale vyberte aspoň 8 m2. pre rekreáciu a hry pre dieťa.

Je to dôležité! Nezodpovedaná potreba ktoréhokoľvek člena rodiny môže negovať všetky krásne nápady a originálne riešenia.
Vlastnosti plánovania pre rodinu s dieťaťom

Dizajn jednoizbového bytu o veľkosti 40 metrov štvorcových, ak je dieťa, ho zaväzuje prideliť vlastný kútik. Dokonca aj keď je v súčasnej dobe ešte dosť dieťa, je lepšie to predvídať pred opätovným vykonaním opráv za pár rokov. Pre plnohodnotný rodinný život je potrebné jasné rozdelenie priestoru pre rodičov a priestor pre dieťa. Rôzne projekty, ktoré ponúkajú manželské postele - pre rodičov s dieťaťom, žijú spolu, zdá sa, že ich umelci jednoducho nemali deti. Najúspešnejšie by bolo umiestnenie zóny rodičov a detí v protiľahlých rohoch bytu: rešpekt, pozornosť na vlastné územie, maximálna možná zvuková pohltivosť, výrazne zníži počet. Je celkom vhodné používať obývaciu izbu ako izbu pre rodičov: v prípade potreby je tu aj miesto na prijímanie hostí av noci je na samote kútik na relaxáciu a spanie. S takýmto plánom by nemala prechádzať obývacia izba - spálňa rodičov a detská izba.
Obývacia izba

Štýlová obývacia izba je spravidla minimalizmus. Preto pri navrhovaní 40 metrov štvorcových. m byt môže byť jej nie je dostatok miesta. Ak urobíme obývaciu časť kuchyne, potom priečka vo forme baru bude vyzerať organicky. Ak je obývacia izba pridelená v samostatnom priestore, bude obsahovať aspoň pohovku, TV, audio, stereo systémy, je dobré poskytnúť HDMI kábel na sledovanie filmov cez internet. Konferenčný stolík v malej obývacej izbe je lepšie nepoužívať, alebo ak chcete, obmedzte sa na malý symbolický kus nábytku. Koberec v obývacej izbe pred pohovkou dodá pohodlie, rozšíri priestor. Steny rôznych veľkostí a textúr budú tiež relevantné, čo vám umožní vizuálne vyhrať nejaký priestor. Vstavané police, rôzne typy osvetlenia, farby - to sú spôsoby, ako dať obývacej izbe štýl, aby čas strávený v ňom čo najviac príjemné a pohodlné.
spálne

Miesto pre dobrý odpočinok je nutnosťou. V obývacej izbe sú priaznivci nočného spánku, ale aj oni si uvedomujú, že manželská posteľ s ortopedickým matracom je oveľa atraktívnejšia ako najpohodlnejšia veľká pohovka. Neustále sa rozvíjajúce a zdvíhajúce posteľ v okamihu, keď si len chcete oddýchnuť, zabalené do deky, výfukov. Výber projektu projekt bytu 40 metrov štvorcových. m. najprv si uvedomiť potrebu pre spálňu, potom presvedčiť tých, ktorí potrebujú šatňu alebo chodbu. Ďalej, a priori, spálňa by mala byť odľahlým miestom. Aj keď sa predpokladá, že človek bude žiť sám, nikto nie je imúnny voči príchodu príbuzných a priateľov. A ak mladý pár plánuje žiť v byte, potom „útulné hniezdo“ je jednoducho nutnosťou. Pre úsporu miesta je veľmi výhodné používať posteľ s zdvíhacím mechanizmom. Zvážte hlavné možnosti oddelenia spálne, aj keď to môže byť len posteľ s policami alebo panel nad hlavou:

 • Posuvné dvere. Tradičné bude nepohodlné pri otváraní, zaberie veľa miesta.
 • Regály / priečky s policami. Je praktické, pohodlné - pri umiestňovaní postele a stojana je potrebné zabezpečiť, aby bolo lôžko umiestnené tak, aby pri vstupe do predchádzajúcej miestnosti stojan pokryl posteľ čo najviac, ale nepreťažoval miestnosť.
 • Záclony. Posledné storočie? No, nie! Nielen v oblečení módne vracia.
 • Pódium s posuvnými skriňami. Trvá to veľa miesta, ale vyzerá to veľkolepé, štýlové.
 • Dizajn vo forme postele v obývacej izbe nad pohovkou. Šetrí priestor a z estetického hľadiska závisí od výkonu a individuálnych preferencií.
 • Sklenená komora v spálni a obývacej izbe. Funkčné symbolické, ale vyzerá sviežo, odvážne.
 • Dekoratívna priehradka. Zvyčajne je z dreva, môže byť so sklenenými prvkami.
kuchyne

Dôležitou súčasťou bytu je miesto, kde budete variť. Priestor na varenie si vyžaduje vlastné vnútorné zónovanie. Ak je kuchyňa v kombinácii s obývacou izbou, potom by sa mala venovať osobitná pozornosť vysokokvalitnej kapote, lepšie aj pre väčšiu plochu, ako uvádza výrobca. Umiestnenie kuchyne je viazané na umiestnenie ventilačných šachiet, čo je potrebné zohľadniť pri navrhovaní kuchynských variantov. Typicky, ich umiestnenie je uvedené v podmienkach bytu, pretože tieto informácie je možné získať od správcovskej spoločnosti alebo developera, ak sa pripravuje projekt novej kuchynskej budovy. Skrine sú lepšie robiť "pod stropom", čím sa zvyšuje ich kapacita, praktickosť. Medzi umývadlom a varnou doskou opúšťame pracovnú plochu, predpokladáme umiestnenie elektrických spotrebičov, zásuviek pre ne. "Kuchynské ostrovy" vyzerajú veľmi sviežo a originálne, môžu výrazne ušetriť miesto, keď sú správne umiestnené.
kúpeľňa

Je celkom možné, dokonca potrebné, aby kúpeľňa v jednoizbovom byte bola praktická a pohodlná. Toaleta je umiestnená bližšie k kanalizačnému systému, ale nemali by ste ju brať ako pravidlo bez hlasu: možno ju umiestniť na iné miesto pozorovaním dostatočného uhla sklonu odtoku. Inštalácia je štýlová, ale vôbec nie je nová, umožňuje šetriť miesto, vyzerá estetickejšie. Ak sa rozhodneme oddeliť toaletu od vane s prepážkou, môžeme sa buď obmedziť na symbolickú priehradku, ktorá sleduje hygienické ciele, alebo môžeme uzavrieť plnú toaletu s priechodným kúpeľom. Ak existuje možnosť a nevyhnutnosť, okamžite si predstavíme miesto pre ohrievač vody, minimálne 30 litrov alebo prietokový. Farba je relevantná dlaždicovými pastelmi a odtieňmi šedej, svieža vyzerá malá šachová bunka, červená a čierna tartan. Pre optimalizáciu kúpeľňového priestoru používame nasledujúce možnosti:

 • Umiestnite práčku pod umývadlo. Štvorcové umývadlo s práčkou box šetrí miesto, je pohodlné riešenie.
 • Vyplňte priestor nad toaletou skrinkou alebo ergonomickými policami. Poskytujeme miesto pre metlu, príslušenstvo pre starostlivosť o podlahu.
 • Zrkadlo. Veľké zrkadlo nad drezom rozšíri priestor, dá štýl. Ak chcete použiť police so zrkadlovými dverami, je potrebné zabezpečiť ich malú hĺbku.
 • Skryjeme rúry v krabici, ktorú sme zašitali a vyrobili police, bez toho, aby sme zabudli na okno rekvizície.
 • Poskytnite miesto na špinavé prádlo. Takéto maličkosti často upadajú do pozornosti, keď sa používajú, vznikajú domáce problémy s porušením vzhľadu.
Kombinácia s balkónom - rozširujúce sa obzory

Balkón alebo lodžia je skvelou príležitosťou na zvýšenie záznamu z apartmánu. Po kvalitnej izolácii, ideálne: vykurovanie podlahy, vyberanie batérie na vykurovanom balkóne, môžete premýšľať o vymenovaní ďalších 2 m2. a viac využiteľného priestoru. Ak nie je možné nainštalovať vyhrievanú podlahu, potom vám pomôže dlhotrvajúca rohož.

Zvážte hlavné možnosti kombinácie s balkónom, ich funkčný účel:

 • Pracovisku. Posuvnými dverami je možné oddeliť celý izolovaný priestor pre prácu alebo triedy.
 • Kuchyňa / časť kuchyne. Kuchyňa rozdeľujeme do dvoch zón: hlavný - na varenie, v byte, druhý - na stravovanie na balkóne, alebo v otvore medzi balkónom a kuchyňou. Ďalšou možnosťou je priniesť na balkón chladničku alebo časť kuchyne s rúrou.
 • Bar. Bar, mini bar, výhľad na nočné mesto - romantické, relaxačné miesto.
 • Rekreačná oblasť. Pohovka alebo stolička so skladacou poličkou na notebook vám umožní odísť do dôchodku, odvrátiť pozornosť.
Je to dôležité! Даже при самом качественном утеплении балкон не подойдёт для спального места в холодное время года.

Рассмотрим несколько проектов

Квартира-студия на 40 кв.м

Данный вариант квартиры имеет прямоугольную форму. Спальное место расположено с дальней от входа стороны, перегородкой служат жалюзи. Obývacia izba kombinovaná s pracoviskom. Nápadné detaily svetlého dreva, ktoré sa spoja a rozdelia do sektorov bytu. Pri použití pastelových farieb v interiéri je potrebné zredukovať ich intenzitu jasnými detailmi: vankúše, riady, farebné vázy, maľby alebo fotografie. Barový pult v obývacej izbe - praktická možnosť. Veľké zrkadlo vo vani zväčšuje priestor, štvorcové umývadlo s podstavcom vám dáva možnosť miešať uteráky na jednej strane a toaletný papier na strane druhej. Osobitná pozornosť by sa mala venovať izolovanej duši - je hygienická a štýlová. V kúpeli dominuje biela, šedo-béžová farba. Byt prekvapí s množstvom rôznych skriniek, oddelení. Veľmi praktická, štýlová možnosť.

   

Otvorený byt 40 m2. s priehľadnými priečkami

Ďalšou kombináciou sivej a dreva je štýlová klasika! Veľká kúpeľňa so značnou funkčnosťou je pridelená do kúpeľne. Veľkolepý sivý vzor na stenách v kombinácii s bielymi dlaždicami vás opäť presvedčí o hladkej kombinácii tejto farebnej kombinácie. Jedna zo vzácnych možností s priestrannou vstupnou halou, ktorá kombinuje šatňu. Väčšina apartmánov pozostáva z dvoch zón: prvá je kuchyňa a jedáleň, druhá pracovná časť a spálňa je reprezentovaná výškou na pódiu. Design bytu je zámerne trochu neopatrný: chaoticky visiace lampy nad pracovným priestorom, obrázky rôznych formátov nad čelo postele. Posteľ je oddelená od pohovky sklenenou stenou. Veľmi zaujímavou voľbou je farba povrchu podlahy vedľa pohovky - svetlé akcenty, ktoré prinášajú život do interiéru. Zástera v kuchyni zodpovedá celkovému štýlu bytu a pokračuje v téme asymetrie.

    

Apartmán v podkroví

Kreslenie inšpirácie z štýlu podkrovia! Oprava v novej budove je veľmi drahá, najmä pre mladých ľudí, ktorí práve začali samostatný život. Murované steny v kombinácii so sivými reliéfnymi povrchmi. Minimálne zložité štruktúry, použitie aktualizovaného starého nábytku a vecí. Zároveň, v tomto uskutočnení, pomerne priestranná kuchyňa s veľkolepé masívne vysoký drevený stôl s barovými stoličkami. V samostatnom priestore je spálňa. Z vonku sa môže zdať, že interiér je veľmi jednoduchý, neopatrný, ale aj napriek horlivosti materiálov, z ktorých sú dizajnér veci vyrobené, byt nevyzerá lacno, ale vyzerá ako mládež. Štyri štandardná kúpeľňa so sprchovacím kútom a inštaláciou, len tehlová stena a pastelové farebné odtiene pripomínajú štýl podkrovia.

    
  

Apartmán pre tri osoby

Možnosť pre rodinu s dvoma deťmi. V tomto prípade bolo potrebné vykonať územné členenie z dôvodu veľkého počtu obyvateľov, pričom sa nezaoberali potrebami, ale potrebnou minimálnou funkčnosťou. Balkón vyhrievaný, vybavený pod pracovným priestorom jedného z detí. Pre druhé dieťa pódium s posteľou, bol postavený stôl. Existuje veľké množstvo priestranných skríň. Pôvodným prvkom je čierna doska s policami v kuchyni. Malá pomerne striktná moderná obojstranná kuchyňa so zrkadlovou zásterou a lampami v podobe rôznych okuliarov. Veľmi aktuálne podlahy, s módnym čierno-bielym malým vzorom. Rovnaký dizajn je zdobená kúpeľňou v štýle "minimalizmu". Steny sú zarážajúce, nedostatok voľného priestoru, ktorý naopak vizuálne zväčšuje miestnosť.

    
 

Projektový byt s transformačným nábytkom

Len brilantná verzia dizajnu bytu. Obrovský prázdny priestor, ilúzia minimalizmu v miestnosti. V skutočnosti, veľmi priestranný skrine so vstavanou pohovkou vo veľkej miestnosti, rovnaké veľké skrine na druhej strane, výklenok pre televízor. Priečka medzi izbou a kuchyňou sa mení na stôl na jednej strane a jedáleň na druhej strane. Veľká posteľ so zdvíhacím mechanizmom celkom organicky zapísaným do stropu. Drevená priečka je doplnená sklenenými posuvnými dverami. Kombinácia bielej a béžovej sa riedi iným zeleným odtieňom. Prírodné materiály a farby harmonizujú s dôrazom na vonkajší minimalizmus bytu. Zaujímavé riešenia so správnou geometriou rozširujú priestor. Je pozoruhodné, že stôl pre prácu je transformovaný na väčší - pre prijímajúcich hostí.

 

 

Designový apartmán v škandinávskom štýle

Pozoruhodným dizajnovým prvkom tohto apartmánu je posteľ s policami nad pohovkou. Takýto druh podkrovia uvoľní priestor na podlahe, vizuálne nie príliš absorbuje priestor, vďaka bielej realizácii stien, ako aj svetlej podlahy. Stena medzi izbou a kuchyňou má veľké okno. Podrobnosti o interiéri sú veľké, tmavšie, ale vo farbe. V kuchyni pokračuje celkový štýl bytu. Postavte sa na stoličky a lustre. Takáto zmes moderných a tradičných príčin spôsobuje nejednoznačný dojem. Je potrebné mať rafinovaný vkus, zmysel pre štýl, aby sa nezávisle usporiadať byt v tejto forme, aby sa zabránilo zbytočné, nájsť rovnováhu dvoch éry. Kúpeľňa sa drží v rovnakom striktnom štýle: šedá podlaha, biela dlažba so šedou zálievkou. Všeobecná podlaha bez pridelenia sprchovacej kabíny - zväčšuje priestor.

 

Z odnushki do dvojizbového bytu

To je jedna z možností, ako správne usporiadať priestor pre rodinu s dvoma deťmi. Tiež odvážne hrať s farbou. Byt design poskytuje veľké množstvo skríň v rôznych rohoch bytu. Kuchyňa a obývacia izba v štúdiu. Spálňa je spoločná, ale je rozdelená na rodičovskú rekreačnú oblasť a samostatnú poschodovú posteľ pre deti. Spoločná spálňa je v štýle "mora". V obývacej izbe je elegantnejší vzduch, uprednostňujú sa teplé tóny a ľahké konštrukcie. Malá, svetlá kuchyňa sa riedi svetlou zásterou, ktorá dodáva miestnosti pokoj. Dokonca aj veľké hodiny na stene zdôrazňujú niektoré závraty a teplo miestnosti. V rovnakej teplej farbe vstupná hala. V kúpeľni je priestor maximalizovaný, naplnený zrkadlovými skrinkami nad umývadlom, práčkou.

 


Zanechajte Svoj Komentár