Stretch stropy s 3D efekt: dizajn a kresby, príklady v interiéri izieb

3D strešné stropy sú moderným typom dekorácie, ktorá sa používa pri navrhovaní súkromných a verejných priestorov. Každý deň sa jeho popularita rýchlo rozrastá. Je to vďaka vynikajúcemu výkonu a atraktívnemu vzhľadu.

Nikto nemôže prekvapiť nikoho štandardnými stropnými plátnami - inovatívne stretch stropy s 3D efektom sa dostanú do módy. Ich hlavným rozdielom je jedinečný dizajn, ktorý dokáže premeniť bežný obraz na nepredstaviteľné trojrozmerné trojrozmerné obrazy.

Dizajn a výkresy stropov s 3D efektom

Štrukturálne, stretch stropy 3d sú PVC alebo tkaniny tkaniny, na ktorých sú použité kresby fotografií 3d kresby. Podľa štandardnej technológie sa montujú do vopred zmontovaného rámu. Medzi obdivovateľmi je povlak oceňovaný vysokou kvalitou, cenovou dostupnosťou a krásou výkonu.

Dnes trh ponúka širokú škálu produktov, ktoré uspokoja potreby aj tých najnáročnejších ľudí. Najobľúbenejšie sú nasledujúce riešenia.

priestor

Krásna hviezdna obloha, slnko, farebné planéty, galaxie a všetky druhy kozmického žiarenia dokonale zdobia spálňu, chodbu alebo akúkoľvek inú miestnosť.

Na fotografii je 3D objemový strop s obrazom vesmíru.

abstrakcie

Zaujímavé plexusy liniek, kvapiek a asymetrických geometrických tvarov v 3D strešnom strope dokonale doplnia miestnosť v high-tech, moderných a dokonca klasických prevedeniach.

Vo fotografii strop s optickou ilúziou vizuálne rastúceho priestoru.

akvárium

Voda s množstvom podmořských obyvateľov nad hlavou bude vyzerať veľkolepé v kúpeľni, bazéne a iných miestnostiach v rovnakom smere.

Fotografia má strop s 3D tlačou fotografií napodobňujúcou akvárium.

Oblohu

Modrá obloha a načechrané mraky vám poskytnú pokoj a pokoj.

kvety

Krásne a svetlé objemové kvetenstvo orchideí, ruží, šeříkov, ľalií a iných kvetov v 3D strešnom strope urobia z miestnosti svieže a nezvyčajne útulné.

geometria

Guličky, kužele, oblúky, trojuholníky a iné pravidelné geometrické tvary budú dokonalým doplnkom ostrihaného a striktne upraveného interiéru.

Panorámy mesta

Typ nočnej alebo dennej metropoly v trojrozmernom zobrazení na streche stropu, dobre zapadajúci do dizajnu kancelárie, kancelárie alebo obývačky.

Na fotografii je strop s 3D fotografickou panorámou mesta.

Zvieratá a hmyz

Objemový zástupca fauny bude vrcholom v každej miestnosti. Obzvlášť efektívne vyzerajú s riadne organizovaným osvetlením.

Vo fotografii strop s obrazom mačiatka.

vytesaný

Toto je klasické rozhodnutie pri dokončovaní stropov v obývacej izbe, spálni alebo kuchyni. Rôzne okázalé vzory alebo svetlý ornament.

Vo fotografii vyrezal objemový strop so zeleným osvetlením.

vlny

Objemové 3D stropy môžu byť vyrobené vo forme vlny, kupoly alebo iného zakriveného tvaru. Takéto návrhy sa ideálne hodia do miestnosti s bazénom, kúpeľňou alebo spálňou.

Príklady objemových stropov v interiéri miestností

Nižšie sú foto-predstavy o hotových projektoch, ktoré sú najviac žiadané pri zariaďovaní interiéru priestorov.

kuchyne

Miesto na jedenie môže byť usporiadané s tematickým vzorom - kávové zrná, ovocné ovocie alebo impozantná zelenina.

Sála alebo salónik

Neexistujú žiadne prísne odporúčania pre dokončenie 3D strešné strop v tejto miestnosti, to všetko závisí na chuti preferencie majiteľa a všeobecné štylistické smer. Obrazy prírody, čiernobielych kruhov, priestoru, oceánu atď. Nájdete tu.

Na fotografii je interiér modernej obývacej izby s 3D stropom.

spálne

V spálni je kresba vybraná do témy zodpovedajúcej relaxácii a upokojeniu. Môže to byť obraz párov v láske, hviezdnej oblohy, nočného mesta atď.

škôlka

Spálňa pre dieťa, spravidla sa skladá z pozastavené 3d stropy, rozprávkové krajiny a obľúbené kreslené postavičky. Po prvé, musíte sa spoliehať na preferencie dieťaťa.

kúpeľňa

Miestnosť na úpravu vody bude zdobená zavesenými stropmi 3d s potlačou fotografií z oceánu, palmami, zlatými plážami atď.

Nápady na zväčšovanie priestoru

Malé, pokiaľ ide o priestor miestnosti, potrebujú povrch, ktorý je schopný vizuálne zvýšiť metrov štvorcových. Môžu to byť:

  • abstrakcie svetla;
  • obrazy miest;
  • kresby rozsiahlej prírodnej krajiny;
  • cesta do diaľky;
  • jasne modrá obloha;
  • geometrické tvary vo forme špirály, guličiek;
  • povrch mora, atď.

Na fotografii, strop opticky rozširuje malú miestnosť.

Fotogaléria

Stretch stropy s 3D efektom môžu vytvoriť luxusný a zároveň originálny interiérový dizajn. S technológiou trojrozmernej tlače fotografií môžete realizovať každú svoju fantáziu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár