Bytový dizajn 32 námestí. m. so spálňou v šatníku

Bytový dizajn 32 námestí. m. bol navrhnutý na základe skutočnosti, že v ňom nebudú viac ako dvaja ľudia. Preto nie sú potrebné priečky vo vnútri, len ostatné budú musieť byť oddelené od ostatných priestorov.

V štúdiovom obytnom priestore sú organizované rôzne funkčné zóny, ktoré vizuálne nezmenšujú oblasť a umožňujú čo najefektívnejšie využitie každého rohu.

bytový dizajn 32m2. m.Nachádza sa v hlavnom meste Anglicka, poskytuje priestory na odpočinok, prácu a spánok. Biele steny a svetlá drevená podlaha vytvárajú sviežu, čistú atmosféru, miestnosť sa zdá byť priestrannejšia než v skutočnosti.

V kuchyni je všetko, čo potrebujete na varenie s radosťou. Fasády spodnej časti sú tmavohnedé, horné sú biele, čím sa predchádza „previsnutiu“. Šedá zrkadlová zástera opticky rozširuje kuchynský kútik.

Na lôžko bytový dizajn 32m2. m. K dispozícii je samostatná jednotka. Posteľ je umiestnená na pódiu, v ktorom sú skryté pohodlné zásuvky. Skladacie dvere môžu izolovať spálňu od zvyšku miestnosti.

Ak chcete, môžete ich rozšíriť iným smerom a izolovať spálňu spolu s jedálenským kútom.

Aby nedošlo k plytvaniu priestoru v obývacej izbe, nábytok v ňom je na minimum, a všetky skladovacie systémy sú presunuté na chodbu.

Kúpeľňa je obložená sivými obkladačkami „pod tehlou“, dvere núdzového východu sú čiastočne zasklené s matným sklom, ktoré poskytuje prístup do miestnosti za denného svetla. Závesné potrubie šetrí miesto a uľahčuje čistenie. Prekvapivo, ale s takou miernou veľkosťou bytu, tam bolo miesto v kúpeľni pre plnú kúpeľňu.

Zanechajte Svoj Komentár