Interiér malé štúdio apartmán 28 metrov štvorcových. m.

Skromné ​​veľkosti v interiéri malé štúdio apartmán 28 metrov štvorcových. m. nebránila zariadiť a kuchyňa, obývacia izba a priestor na spanie, a rekreačné oblasti.

Dizajn štúdio apartmán 28 námestí. m. navrhnuté tak, aby sa zmestili do malého priestoru, ktorý potrebujete pre pohodlný život. Skromná veľkosť nebránila zariadeniu kuchyne a priestoru na spanie a rekreačnej oblasti. Dokonca aj obývacia izba fit, aj keď veľmi malé.

dispozície

Ak je celková plocha obytného priestoru malá, nie je potrebné ju deliť na priečky - to znižuje už aj tak malú plochu. dizajn štúdio apartmán 28 námestí. m. miestnosť je vizuálne rozdelená do samostatných zón, pre túto úlohu sa používajú rôzne podlahové krytiny v zónach.

Okrem toho bola medzi kuchyňou a obývacou izbou postavená sklenená priehradka, ktorá dokonale zapadá interiér malého ateliéru.

Aby sa nebrali do už nie príliš rozsiahleho priestoru, dizajnéri sa snažili vybrať minimálne množstvo nábytku - len to, čo sa nedá odstrániť. Zároveň sa zameriava len na nábytok dizajn štúdio apartmán 28 námestí. m. - má veľmi zaujímavé, nezvyčajné formy. Kreslo a konferenčný stolík sú skutočné umelecké predmety, ktoré priťahujú pozornosť a dávajú štýl.

farba

Hlavná farba v interiér malého ateliéru je pokojná sivá. Žltá je pridaná ako prízvuk. Hra svetla z nezvyčajnej formy nástenných svietidiel vytvára sviatočnú atmosféru a reflektory sú dovolené bez lustra.

Kuchyňa

Interiér malého ateliéru navrhnutý v modernom štýle. Farebná schéma je pokojná, pohodlná, aktívna žltá dodáva výraz a pozitívnu energiu.

Vstupná hala

WC

V toaletnej miestnosti bol použitý rovnaký základný šedý tón ako v obývacej izbe a žltý uterák a police rovnakej farby sa stali jasnými akcentmi.

Zanechajte Svoj Komentár