Interiér domu z laminovanej dyhy 200 m2. m.

Drevený drevený dom bol navrhnutý v európskom štýle s ľahkými orientálnymi prvkami, stručne a moderne.

farba

Farebná schéma bola ľahko určená: tmavé podlahy, ako je to obvyklé v orientálnych štýloch, a svetlé farby na stenách. V prízemí dominujú prírodné farby - sivá, béžová, rôzne tóny hnedej farby. Teplé farebné akcenty boli pridané do tohto prirodzeného radu: oranžové, červené a svetlé viacfarebné pruhy na koberci.

Drevená výzdoba spodného poschodia, kde sa nachádza kuchyňa s jedálenským kútom a obývacou izbou, bola „biela“ pomocou bielej. Dekoratívne maľby na strope dali situácii ľahkosť a slávnosť. Spálne v interiéri domu laminovaného reziva, ktoré sa nachádza v druhom poschodí, sú udržiavané v dvoch tónoch: olivovník dominuje v pánovi a v izbe jej dcéry dominuje jemný fialový tieň.

nábytok

Pri návrhu dreveného domu z dreva sa použil exkluzívny nábytok, ktorý realizovali autorské projekty. Toto je predovšetkým skladovací systém v spálni a detskej izbe, ako aj nábytok pre obývaciu izbu. Zvyšok bol nájdený v talianskom katalógu nábytku, a len pre kuchyňu si vybral kit vyrobený v Nemecku.

Nábytok má veľmi jednoduché tvary s lesklými fasádami. Na pozadí takého minimalizmu vyzerajú jednotlivé dekoratívne prvky etnického umenia obzvlášť dobre: ​​obrubník pri čelo postele, stolička v tvare kukly, zavesená na posteli. Tieto prvky kontrastujú s hladkým lakom a geometrickými tvarmi nábytku a sú v súlade s dreveným obkladom stien.

Skladovacie systémy

V interiéri domu laminovaného reziva sa našlo dosť priestoru pre skladovacie systémy. Hlavná je vo vstupnom priestore, nie je to ani šatníková skriňa, ale veľká miestnosť vyhradená na skladovanie vecí, ktoré sa v súčasnej sezóne nepoužívajú.

V spálni, za čelo postele, je šatňa s vysokými skriňami. Vstavané skrine av detskej izbe av hosťovskej izbe, ktorá slúži aj ako pracovňa.

osvetlenie

Drevené povrchy obývačky boli zmäkčené pomocou textilných tkanín pripomínajúcich plachty. Za týmito plachtami sú skryté osvetľovacie zariadenia, ktoré poskytujú denné svetlo. Tkanina pre tkaniny a prípravky je špeciálna - nemôže sa vznietiť ani pri dlhšom zahrievaní. Všetky lampy v dome sú moderné, navrhnuté známymi spoločnosťami.

S cieľom priniesť orientálnu chuť, lampy boli stanovené v etnickom štýle v blízkosti lôžok. Podobný štýl, ale iného tvaru, lampy boli umiestnené v blízkosti pohovky v obývacej izbe.

V dizajne dreveného domu z baru sa v detskej izbe používa neštandardný osvetľovací systém: trať, na ktorej sú bodové svetlá upevnené nad šikmým stropom. Okrem toho existuje všeobecné osvetlenie - zavesenie s baldachýnom a ďalšie na rôznych úrovniach - stojanová lampa a svietidlo.

Ďalším neštandardným prvkom osvetlenia - veľmi dlhým lustrom, ktorý sa skladá z niekoľkých samostatných lustrov navlečených na spoločnej základni - klesá z druhého poschodia na prvé schodisko.

výzdoba

Interiér domu laminovaného reziva používal veľa rôznych textílií. Je na podlahe, na strope a na stenách. Jemné "plachty" stropu dávajú slávnostné a oficiálne poznámky, vzorovaný koberec na podlahe a panely z textilu, ktorými je obývacia izba oddelená od jedálne, pridajte orientálnu chuť.

Tieto prelamované panely tiež pridávajú symetriu. Podobná tkanina lemovala stenu pri schodoch. Etnické predmety boli použité ako dekoratívne prvky - v obývačke to bol bubon, v spálni - slonová socha.

Zanechajte Svoj Komentár