Interiér spálňa s balkónom

Priestor môžete rozšíriť rôznymi spôsobmi a jednou z možností môže byť kombinácia dvoch zväzkov. Napríklad spálňa v kombinácii s balkónom vám umožní vytvoriť pocit priestrannosti aj v nie príliš veľkej miestnosti.

V tomto projekte dizajnér zmenil bývalý balkón na malý budoár. Toaletný stolík je vybavený pohodlnou pohovkou na sedenie a zrkadlom na strop. Bedouar je oddelený od spálne malým stojanom zdobeným knihami a doplnkami.

Strop a steny v spálni v kombinácii s balkónom, zdobené béžovou farbou. Dva dizajny vo forme písmena P - pri vstupných dverách a pred odchodom na bývalý balkón majú drevenú textúru a príjemný hnedý odtieň. Zdá sa, že rozlišujú priestor na spanie.

Pre majiteľov nezažil nedostatok úložného priestoru, dizajnéri poskytli veľký šatník, stojan na príslušenstvo a knihy, priestranné nočné stolíky a vstavaný úložný priestor na balkóne.

Dekoratívne textílie a štýlové doplnky v interiéri spálne s balkónom zohrávajú samostatnú a veľmi dôležitú úlohu. Modré vankúše, svetlé obrazy nad hlavou postele,> mäkký koberec s hromadou, strieborné suspenzie - to všetko robí miestnosť živou, nedovoľuje sa nudiť.

Osvetlenie môže byť rozdelené do zón, hra svetla v tejto modernej spálni v kombinácii s balkónom ho mení v závislosti od nálady a úlohy, ktorú v súčasnosti vykonáva. Vo večerných hodinách môže byť miestnosť intímna, a ráno - svetlé a slávnostné.

Zanechajte Svoj Komentár